LAJMI I FUNDIT:

Trabzonspor

98 Artikuj

E pazakontë, lojtari i Trabzonspor e gëlltitë letrën me instruksionet e trajnerit – vetëm qe ajo mos të binte në dorën e kundërshtareve

E pazakontë, lojtari i Trabzonspor e gëlltitë letrën me instruksionet e trajnerit – vetëm qe ajo mos të binte në dorën e kundërshtareve

Ndërkombëtare
Muriqi: Nuk pajtohem me kritikat, shpresoj që të kalojmë në finale

Muriqi: Nuk pajtohem me kritikat, shpresoj që të kalojmë në finale

Ligat tjera
Sensacioni i Superligës së Turqisë në radarin e Real Madridit, Sorloth ka shënuar 24 gola këtë sezon

Sensacioni i Superligës së Turqisë në radarin e Real Madridit, Sorloth ka shënuar 24 gola këtë sezon

La Liga
Daniel Sturridge suspendohet për katër muaj nga futbolli

Daniel Sturridge suspendohet për katër muaj nga futbolli

Ndërkombëtare
Donis Avdijaj largohet nga Trabzonspor, klubi i njohur skocez vihet pas tij

Donis Avdijaj largohet nga Trabzonspor, klubi i njohur skocez vihet pas tij

Ligat tjera
Karius bën gafën e radhës, Liverpooli vendos ta shesë

Karius bën gafën e radhës, Liverpooli vendos ta shesë

Premier League
Trabzonspor do t’i ndajë rrugët me Donis Avdijajn

Trabzonspor do t’i ndajë rrugët me Donis Avdijajn

Ligat tjera
Liverpooli e gjen në Turqi zëvendësuesin e Alissonit

Liverpooli e gjen në Turqi zëvendësuesin e Alissonit

Premier League
I harruar nga Challandes dhe Kosova – Donis Avdijaj gjen golin e parë në Superligën turke me fanellën e Trabzonsporit

I harruar nga Challandes dhe Kosova – Donis Avdijaj gjen golin e parë në Superligën turke me fanellën e Trabzonsporit

Ligat tjera
Kompletohen 12 grupet në Ligën e Evropës, kundërshtarë interesant për skuadrat e mëdha

Kompletohen 12 grupet në Ligën e Evropës, kundërshtarë interesant për skuadrat e mëdha

Liga e Evropës
Avdijaj kacafytet me futbollistin serb Vranjes në fundin e ndeshjes AEK-Trabzonspor

Avdijaj kacafytet me futbollistin serb Vranjes në fundin e ndeshjes AEK-Trabzonspor

Liga e Evropës
Zyrtare: Sturridge nënshkruan për Trabzonsporin, ku do të luajë me Donis Avdijajn

Zyrtare: Sturridge nënshkruan për Trabzonsporin, ku do të luajë me Donis Avdijajn

Ligat tjera
Sturridge arrin në Turqi për ta kompletuar kalimin te Trabzonspori

Sturridge arrin në Turqi për ta kompletuar kalimin te Trabzonspori

Ndërkombëtare
Avdijaj po ambientohet te Trabzonspori, shqiptari po rrëmben zemrat e tifozëve

Avdijaj po ambientohet te Trabzonspori, shqiptari po rrëmben zemrat e tifozëve

Ligat tjera
Sturridge në bisedime me Trabzonsporin

Sturridge në bisedime me Trabzonsporin

Ndërkombëtare
Avdijaj dhe Rrahmani takohen në miqësore, luajnë nga 74 minuta

Avdijaj dhe Rrahmani takohen në miqësore, luajnë nga 74 minuta

Përfaqësuesja e Kosovës
Schick drejt largimit nga Roma, gjashtë skuadra e duan sulmuesin çek

Schick drejt largimit nga Roma, gjashtë skuadra e duan sulmuesin çek

Serie A
Avdijaj po impresionon me angazhimin te Trabzonspori

Avdijaj po impresionon me angazhimin te Trabzonspori

Ligat tjera
Mediat turke publikojnë pagën vjetore të Avdijajt, për katër vite do të fitojë rreth dy milionë euro

Mediat turke publikojnë pagën vjetore të Avdijajt, për katër vite do të fitojë rreth dy milionë euro

Ndërkombëtare
Fjalët e para të Donis Avdijajt pas nënshkrimit me Trabzonspor

Fjalët e para të Donis Avdijajt pas nënshkrimit me Trabzonspor

Ndërkombëtare
Arrihet marrëveshja, Avdijaj do të nënshkruajë për tri vite me skuadrën e madhe turke

Arrihet marrëveshja, Avdijaj do të nënshkruajë për tri vite me skuadrën e madhe turke

Ndërkombëtare
Donis Avdijaj ndodhet në Turqi, afër kalimit te Trabzonspori

Donis Avdijaj ndodhet në Turqi, afër kalimit te Trabzonspori

Ndërkombëtare
FIFA detyron Trabzonsportin ta paguajë Milanin për Kuckan dhe Sosan

FIFA detyron Trabzonsportin ta paguajë Milanin për Kuckan dhe Sosan

Serie A
Milani probleme me Trabzonsporin, nuk ia paguan 13 milionë euro për Kuckan dhe Sosan

Milani probleme me Trabzonsporin, nuk ia paguan 13 milionë euro për Kuckan dhe Sosan

Serie A