LAJMI I FUNDIT:

Tërshëra

24 Artikuj

Provoni pa tableta: Lakra është ilaç natyror kundër dhembjes së kokës, tërshëra kundër inflamacionit!

Provoni pa tableta: Lakra është ilaç natyror kundër dhembjes së kokës, tërshëra kundër inflamacionit!

Mjekësi alternative
Buka që nuk të shëndosh, recetë e thjeshtë dhe e shpejtë

Buka që nuk të shëndosh, recetë e thjeshtë dhe e shpejtë

Nga duart tua
Ushqimet më të mira për mëlçinë

Ushqimet më të mira për mëlçinë

Këshilla mjekësore
Me këtë pije të fuqishme forconi gjunjët tuaj!

Me këtë pije të fuqishme forconi gjunjët tuaj!

Mjekësi alternative
Tërshëra thuhet se zvogëlon rrezikun e kancerit dhe vdekjen nga sëmundjet e zemrës

Tërshëra thuhet se zvogëlon rrezikun e kancerit dhe vdekjen nga sëmundjet e zemrës

Shëndetësi Lajme
Pija që pastron gjakun: Ul kolesterinën e keqe në mënyrë natyrale!

Pija që pastron gjakun: Ul kolesterinën e keqe në mënyrë natyrale!

Nutricion
Ushqimet që do t’ju ndihmojnë të bëni gjumin e ëndrrave

Ushqimet që do t’ju ndihmojnë të bëni gjumin e ëndrrave

Shëndetësi Lajme
Ushqimet që mund t’i konsumoni në mëngjes dhe ato që duhet t’i shmangni

Ushqimet që mund t’i konsumoni në mëngjes dhe ato që duhet t’i shmangni

Të njohim produktet
Konsumimi i dy filxhanëve me qumësht tërshëre çdo ditë, sjell përfitime të shumta

Konsumimi i dy filxhanëve me qumësht tërshëre çdo ditë, sjell përfitime të shumta

Të njohim produktet
Kujdes! Nëse hani fjolla tërshëre do të mundeni shpesh të zhvilloni probleme shëndetësore

Kujdes! Nëse hani fjolla tërshëre do të mundeni shpesh të zhvilloni probleme shëndetësore

Të njohim produktet
Çudi e vërtetë e natyrës: Nuk ekziston ilaç më i mirë se ky çaj për uljen e tensionit dhe kolesterinës!

Çudi e vërtetë e natyrës: Nuk ekziston ilaç më i mirë se ky çaj për uljen e tensionit dhe kolesterinës!

Mjekësi alternative
Dy molla, një limon dhe një gotë tërshërë – bëhuni gati të humbni peshë pa kontroll!

Dy molla, një limon dhe një gotë tërshërë – bëhuni gati të humbni peshë pa kontroll!

Dietë
Lëng shtëpiak i cili nxjerr jashtë këlbazën nga mushkëritë e fëmijëve: Mjafton një gotë e vogël në ditë!

Lëng shtëpiak i cili nxjerr jashtë këlbazën nga mushkëritë e fëmijëve: Mjafton një gotë e vogël në ditë!

Mjekësi alternative
Kështu përgatiten drithërat: si dhe sa gjatë zihen orizi, elbi dhe meli!

Kështu përgatiten drithërat: si dhe sa gjatë zihen orizi, elbi dhe meli!

Nga duart tua
Top ushqimet për fytyrë dhe lëkurë të bukur

Top ushqimet për fytyrë dhe lëkurë të bukur

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Artikujt ushqimorë që pastrojnë yndyrën në gjak – chia dhe kokrrat e tërshërës

Artikujt ushqimorë që pastrojnë yndyrën në gjak – chia dhe kokrrat e tërshërës

Ushqim i shëndetshëm
Ju japin energji sa një kafe: Këto janë tetë ushqimet më të mira për mëngjes

Ju japin energji sa një kafe: Këto janë tetë ushqimet më të mira për mëngjes

Nutricion
Shtatë ushqime që duhet t’i konsumoni gjithnjë së bashku

Shtatë ushqime që duhet t’i konsumoni gjithnjë së bashku

Ushqim i shëndetshëm
Shtatë ushqimet që doktorët gjithmonë i konsumojnë…

Shtatë ushqimet që doktorët gjithmonë i konsumojnë…

Nutricion
Si ulet kolesteroli

Si ulet kolesteroli

Mjekësi alternative
A mund të pimë birrë pasi kemi bërë sport ose palestër?

A mund të pimë birrë pasi kemi bërë sport ose palestër?

Këshilla mjekësore
Afrodiziakët, 12 ushqime që përmirësojnë jetën seksuale

Afrodiziakët, 12 ushqime që përmirësojnë jetën seksuale

Të njohim produktet
Gatuajeni sonte, hajeni në mëngjes: Djeg dhjamin, vret sëmundjet, ju bën të bukur!

Gatuajeni sonte, hajeni në mëngjes: Djeg dhjamin, vret sëmundjet, ju bën të bukur!

Receta gatimi
Eliminoni dhimbjet e gjunjëve dhe nyejve brenda dite dhe pa pasur nevojë ta vizitoni doktorin

Eliminoni dhimbjet e gjunjëve dhe nyejve brenda dite dhe pa pasur nevojë ta vizitoni doktorin

Këshilla mjekësore