LAJMI I FUNDIT:

Telegrafi

362 Artikuj

RIT Kosova feston 20 vjetorin e themelimit, mblidhen dhjetëra mijëra euro për bursa për studentët e këtij universiteti

RIT Kosova feston 20 vjetorin e themelimit, mblidhen dhjetëra mijëra euro për bursa për studentët e këtij universiteti

Financa
Studentët e Fakultetit Media dhe Komunikim në UBT zhvilluan një punëtori në redaksinë e Telegrafit

Studentët e Fakultetit Media dhe Komunikim në UBT zhvilluan një punëtori në redaksinë e Telegrafit

Kosovë
Kalanderi: Kompania 'Liri' prodhon mbi 100 produkte dhe është fabrika më e madhe në tregun e Kosovës

Kalanderi: Kompania ‘Liri’ prodhon mbi 100 produkte dhe është fabrika më e madhe në tregun e Kosovës

Albert Spahiu
Mirë se vini në Telegrafin e ri – Shokun që ka ndryshuar!

Mirë se vini në Telegrafin e ri – Shokun që ka ndryshuar!

Kosovë
Telegrafi po ndryshon, Gentian Lluka tregon ndryshimet me dizajnin e ri

Telegrafi po ndryshon, Gentian Lluka tregon ndryshimet me dizajnin e ri

Kosovë
Shoku po ndryshon – Telegrafi po sjell përjetimin e ri mediatik

Shoku po ndryshon – Telegrafi po sjell përjetimin e ri mediatik

Telegrafi
Ndreqe.com dhe Telegrafi me marrëveshje bashkëpunimi për mbulimin e lajmeve lokale

Ndreqe.com dhe Telegrafi me marrëveshje bashkëpunimi për mbulimin e lajmeve lokale

Komunat
Ngjarja tragjike me 20 Janar në Shkup, Telegrafi Maqedoni i kërkon falje familjes Ibrahimi për keqkuptimin në raportim

Ngjarja tragjike me 20 Janar në Shkup, Telegrafi Maqedoni i kërkon falje familjes Ibrahimi për keqkuptimin në raportim

Maqedonia e Veriut
Ish-kryediplomatja: Duhet të pranohet marrëveshja, edhe nëse nuk vjen njohja nga Serbia

Ish-kryediplomatja: Duhet të pranohet marrëveshja, edhe nëse nuk vjen njohja nga Serbia

Kosovë
Al Trade dhe Telegrafi – dhurata për fëmijët në Klinikën e Pediatrisë dhe SOS Fshatrat e Fëmijëve Kosovë

Al Trade dhe Telegrafi – dhurata për fëmijët në Klinikën e Pediatrisë dhe SOS Fshatrat e Fëmijëve Kosovë

Al Trade Center
16 vjet me Telegrafin!

16 vjet me Telegrafin!

Kosovë
Përfundoi “Eksperti” i Botërorit: Telegrafi në partneritet me Birra Peja dhe GO+ dhuroi iPhone 14 Pro, Trotinet Elektrik, TV dhe shumë shpërblime tjera për parashikuesit më të mirë

Përfundoi “Eksperti” i Botërorit: Telegrafi në partneritet me Birra Peja dhe GO+ dhuroi iPhone 14 Pro, Trotinet Elektrik, TV dhe shumë shpërblime tjera për parashikuesit më të mirë

Ndërkombëtare
Telegrafi zë vendin e tretë në turneun e pingpongut “Ping Pong Business Tournament”

Telegrafi zë vendin e tretë në turneun e pingpongut “Ping Pong Business Tournament”

Pingpong
Studentët dhe gazetarët e rinj vizitojnë Telegrafin

Studentët dhe gazetarët e rinj vizitojnë Telegrafin

Kosovë
Në muajin e ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit, Telegrafi me video sensibilizuese

Në muajin e ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit, Telegrafi me video sensibilizuese

Shëndetësi
Siguria kibernetike, DASH fillon turneun virtual me gazetarët botërorë – pjesë e saj edhe Telegrafi

Siguria kibernetike, DASH fillon turneun virtual me gazetarët botërorë – pjesë e saj edhe Telegrafi

Jehona Hulaj
Swinto – platforma financiare, lansohet në Kosovë dhe Zvicër

Swinto – platforma financiare, lansohet në Kosovë dhe Zvicër

Ekonomi
Tik-tak, tik-tak! Blej ma lirë se 10 euro dhe fito laptop të mbi 1,000 eurove gjatë këtyre 3 ditëve

Tik-tak, tik-tak! Blej ma lirë se 10 euro dhe fito laptop të mbi 1,000 eurove gjatë këtyre 3 ditëve

Deals
Gentian Lluka: Moto e Telegrafit, më të shpejtët me lajme të verifikuara

Gentian Lluka: Moto e Telegrafit, më të shpejtët me lajme të verifikuara

Kosovë
GERMIN dhe Telegrafi me memorandum bashkëpunimi për Diasporën

GERMIN dhe Telegrafi me memorandum bashkëpunimi për Diasporën

Kosovë
Haxhiu shkon për vizitë në Hagë, por nuk është e sigurtë nëse Thaçi e Veseli do ta pranojnë në takim

Haxhiu shkon për vizitë në Hagë, por nuk është e sigurtë nëse Thaçi e Veseli do ta pranojnë në takim

Drejtësi
Telegrafi ofron përkrahje për gazetarët ukrainas që pritet të vijnë në Kosovë

Telegrafi ofron përkrahje për gazetarët ukrainas që pritet të vijnë në Kosovë

Kosovë
Sqarim: Telegrafi demanton lajmin e rrejshëm, të montuar që presidenti ukrainas Zelensky është vrarë

Sqarim: Telegrafi demanton lajmin e rrejshëm, të montuar që presidenti ukrainas Zelensky është vrarë

Kosovë
Diskutimi i plotë: Politika e jashtme e Kosovës dhe dialogu me Serbinë – #TelegrafiSpace në Twitter

Diskutimi i plotë: Politika e jashtme e Kosovës dhe dialogu me Serbinë – #TelegrafiSpace në Twitter

Kosovë