LAJMI I FUNDIT:

Tahir Batatina

192 Artikuj

Batatina i lumtur me fitoren ndaj Feronikelit ’74 dhe rezultatet pozitive të Llapit

Batatina i lumtur me fitoren ndaj Feronikelit ’74 dhe rezultatet pozitive të Llapit

Superliga
Kush ka orar më të mirë për të fituar titullin? 14 ndeshje të mbetura, 42 pikë në lojë 

Kush ka orar më të mirë për të fituar titullin? 14 ndeshje të mbetura, 42 pikë në lojë 

Superliga
Batatina thotë se Llapi ka potencial për titull, ankohet në ndarjen e drejtësisë

Batatina thotë se Llapi ka potencial për titull, ankohet në ndarjen e drejtësisë

Superliga
“Mos prisni lojë të bukur nga Llapi, na duhen pikët për kreun e renditjes” – Batatina flet pas fitores ndaj Dukagjinit

“Mos prisni lojë të bukur nga Llapi, na duhen pikët për kreun e renditjes” – Batatina flet pas fitores ndaj Dukagjinit

Superliga
Tahir Batatina nderohet me mirënjohje nga FSK

Tahir Batatina nderohet me mirënjohje nga FSK

Superliga
Batatina i lumtur me fitoren ndaj Dritës, përgëzon futbollistët e Llapit

Batatina i lumtur me fitoren ndaj Dritës, përgëzon futbollistët e Llapit

Superliga
“Përveç lojtarëve që po i dërgoj në Evropë, zbuluam talent edhe për Big Brother” – Tahir Batatina flet për ish futbollistin e tij Lumbardh Salihun

“Përveç lojtarëve që po i dërgoj në Evropë, zbuluam talent edhe për Big Brother” – Tahir Batatina flet për ish futbollistin e tij Lumbardh Salihun

Superliga
Tahir Batatina thotë se ka refuzuar tre oferta nga Evropa: Ishin kërkesa zyrtare nga klubet në adresë të Llapit

Tahir Batatina thotë se ka refuzuar tre oferta nga Evropa: Ishin kërkesa zyrtare nga klubet në adresë të Llapit

Superliga
Elvir Gashijani, djaloshi që po bën ëndrrat realitet në futbollin e Kosovës

Elvir Gashijani, djaloshi që po bën ëndrrat realitet në futbollin e Kosovës

Lavdim Pireva
Batatina: Po më shijon ky futboll nga futbollistët

Batatina: Po më shijon ky futboll nga futbollistët

Superliga
Batatina: Kjo është fytyra e vërtetë e Llapit, në pranverë edhe më të fortë

Batatina: Kjo është fytyra e vërtetë e Llapit, në pranverë edhe më të fortë

Superliga
“Nuk di se çfarë duhet të bëj më shumë si trajner”, Tahir Batatina ofrohet për postin e përzgjedhësit të Kosovës

“Nuk di se çfarë duhet të bëj më shumë si trajner”, Tahir Batatina ofrohet për postin e përzgjedhësit të Kosovës

Përfaqësuesja e Kosovës
Batatina: U desh të fitonim ndeshjen, gabimi në mbrojtje na kushtoi

Batatina: U desh të fitonim ndeshjen, gabimi në mbrojtje na kushtoi

Superliga
Emërimi i Egbos te Prishtina kambanë alarmi për trajnerët kosovarë

Emërimi i Egbos te Prishtina kambanë alarmi për trajnerët kosovarë

Shkumbin Pireva
Batatina: Një pakujdesi na kushtoi me humbje, kampionati është i gjatë

Batatina: Një pakujdesi na kushtoi me humbje, kampionati është i gjatë

Superliga
Batatina pas fitores ndaj Lirisë: Djemtë treguan karakter, ky ekip më i miri që kam udhëhequr ndonjëherë

Batatina pas fitores ndaj Lirisë: Djemtë treguan karakter, ky ekip më i miri që kam udhëhequr ndonjëherë

Superliga
Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, do të pajiset me licencën UEFA Pro

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, do të pajiset me licencën UEFA Pro

Superliga
Batatina zbulon se Ilir Krasniqi është ftuar për dy ndeshjet e Kosovës

Batatina zbulon se Ilir Krasniqi është ftuar për dy ndeshjet e Kosovës

Përfaqësueset
E konfirmon Tahir Batatina: Valmir Veliu të dielën luan ndeshjen e parë për Llapin

E konfirmon Tahir Batatina: Valmir Veliu të dielën luan ndeshjen e parë për Llapin

Superliga
Batatina: Nuk më shqetëson humbja ndaj Ballkanit, djemtë dhanë maksimumin

Batatina: Nuk më shqetëson humbja ndaj Ballkanit, djemtë dhanë maksimumin

Superliga
Batatina i lumtur me lojën e treguar nga lojtarët e Llapit në fitoren ndaj Gjilanit

Batatina i lumtur me lojën e treguar nga lojtarët e Llapit në fitoren ndaj Gjilanit

Superliga
Batatina: Llapi tregoi karakter, djemtë kanë bërë maksimumin e tyre

Batatina: Llapi tregoi karakter, djemtë kanë bërë maksimumin e tyre

Superliga
Barazuan pa gola në shtëpi me Prishtinën, Batatina thotë se pa gjëra pozitive tek lojtarët e Llapit

Barazuan pa gola në shtëpi me Prishtinën, Batatina thotë se pa gjëra pozitive tek lojtarët e Llapit

Superliga
Batatina i kënaqur me përmbysjen ndaj Fushë Kosovës dhe karakterin që treguan futbollistët e tij

Batatina i kënaqur me përmbysjen ndaj Fushë Kosovës dhe karakterin që treguan futbollistët e tij

Superliga