LAJMI I FUNDIT:

Superliga e Danimarkës

32 Artikuj

Zyrtare: Astrit Selmani kalon te Midtjylland në Danimarkë

Zyrtare: Astrit Selmani kalon te Midtjylland në Danimarkë

Ligat tjera
Besar Halimi mund të rikthehet në futbollin danez, por ka ofertë edhe nga Bundesliga 3

Besar Halimi mund të rikthehet në futbollin danez, por ka ofertë edhe nga Bundesliga 3

Ndërkombëtare
Mesfushori shqiptar rezulton pozitiv me Covid-19 pasi rikthehet nga Kombëtarja e Shqipërisë

Mesfushori shqiptar rezulton pozitiv me Covid-19 pasi rikthehet nga Kombëtarja e Shqipërisë

Ndërkombëtare
Danimarka lejon rikthimin e tifozëve në stadium, por duhet ta mbajnë distancën sociale

Danimarka lejon rikthimin e tifozëve në stadium, por duhet ta mbajnë distancën sociale

Ligat tjera
Merret vendimi, dy kampionate të tjera evropiane rifillojnë në fund të muajit maj

Merret vendimi, dy kampionate të tjera evropiane rifillojnë në fund të muajit maj

Ndërkombëtare
“Paralizohet sporti” – pezullohen edhe kampionate dhe turne të ndryshëm në futboll, basketboll dhe tenis

“Paralizohet sporti” – pezullohen edhe kampionate dhe turne të ndryshëm në futboll, basketboll dhe tenis

Sport
Ish-futbollisti danez i infektuar me coronavirus shkoi për ta parë ndeshjen Brondby – Lyngby, por ai infekton pjesëtarët e të dyja skuadrave

Ish-futbollisti danez i infektuar me coronavirus shkoi për ta parë ndeshjen Brondby – Lyngby, por ai infekton pjesëtarët e të dyja skuadrave

Ndërkombëtare
Arlind Ajeti gjen qetësi dhe klub në Danimarkë

Arlind Ajeti gjen qetësi dhe klub në Danimarkë

Ndërkombëtare
Super gol në Danimarkë nga Ylber Ramadani – lutje dhe dedikim për Shqipërinë

Super gol në Danimarkë nga Ylber Ramadani – lutje dhe dedikim për Shqipërinë

Ligat tjera
Efekti i transferimit të ‘mbretit’ Bendtner, Copenhagen shet të gjitha fanellat brenda 17 orësh

Efekti i transferimit të ‘mbretit’ Bendtner, Copenhagen shet të gjitha fanellat brenda 17 orësh

Ligat tjera
Tri skuadra gjermane në garë për yllin e Kosovës, Besar Halimin

Tri skuadra gjermane në garë për yllin e Kosovës, Besar Halimin

Bundesliga
Durmishi drejt largimit nga Lazio, katër skuadra e duan mbrojtësin shqiptar

Durmishi drejt largimit nga Lazio, katër skuadra e duan mbrojtësin shqiptar

Serie A
Lazio vendos ta huazojë Riza Durmishin

Lazio vendos ta huazojë Riza Durmishin

Serie A
Besar Halimi flet publikisht për sherret që kishte me trajnerët te Brondby: Kam qenë shumë i zhgënjyer

Besar Halimi flet publikisht për sherret që kishte me trajnerët te Brondby: Kam qenë shumë i zhgënjyer

Ndërkombëtare
Halimi shënon gol të mrekullueshëm dhe kualifikon Brondbyn në Ligën e Evropës

Halimi shënon gol të mrekullueshëm dhe kualifikon Brondbyn në Ligën e Evropës

Ndërkombëtare
Gol i jashtëzakonshëm nga Besar Halimi, Brondby triumfon në udhëtim

Gol i jashtëzakonshëm nga Besar Halimi, Brondby triumfon në udhëtim

Ndërkombëtare
Halimi i lumtur me rikthimin në Danimarkë: Dua të fitoj me Brondbyn

Halimi i lumtur me rikthimin në Danimarkë: Dua të fitoj me Brondbyn

Ndërkombëtare
“Unë u riktheva”, Besar Halimi me një video unike zyrtarizohet si futbollist i ri i Brondbyt

“Unë u riktheva”, Besar Halimi me një video unike zyrtarizohet si futbollist i ri i Brondbyt

Bundesliga
Halimi drejt rikthimit në Danimarkë, por tani Brondby duhet të paguajë për gjilanasin

Halimi drejt rikthimit në Danimarkë, por tani Brondby duhet të paguajë për gjilanasin

Bundesliga
Halimi: Kemi një tjetër finale, duhet ta fitojmë për t’i dhuruar një tjetër gëzim tifozëve

Halimi: Kemi një tjetër finale, duhet ta fitojmë për t’i dhuruar një tjetër gëzim tifozëve

Ligat tjera
Halimi fiton trofeun e parë në Danimarkë, Brondby fiton në finale të Kupës

Halimi fiton trofeun e parë në Danimarkë, Brondby fiton në finale të Kupës

Ligat tjera
Halimi shkëlqen me dy asistime për Brondbyn

Halimi shkëlqen me dy asistime për Brondbyn

Ligat tjera
Halimi i lumtur me rikthimin pas lëndimit

Halimi i lumtur me rikthimin pas lëndimit

Ligat tjera
Lëndimi i Shalës është më i lehtë se që ishte menduar

Lëndimi i Shalës është më i lehtë se që ishte menduar

Ligat tjera