LAJMI I FUNDIT:

Spanjë

323 Artikuj

Një shqiptar qëllohet me pesë plumba në Spanjë

Një shqiptar qëllohet me pesë plumba në Spanjë

Shqipëri
Rasti i trupit të Saimir Sulës i ardhur pa zemër në Shqipëri së shpejti në Strasburg, e motra flet për median spanjolle

Rasti i trupit të Saimir Sulës i ardhur pa zemër në Shqipëri së shpejti në Strasburg, e motra flet për median spanjolle

Shqipëri
Vrau dhe murosi shqiptaren në Spanjë, rrëfehet autori: Kam një marrëdhënie shumë të ngushtë me Zotin

Vrau dhe murosi shqiptaren në Spanjë, rrëfehet autori: Kam një marrëdhënie shumë të ngushtë me Zotin

Shqipëri
Rama në Panairin e Turizmit në Spanjë: Jemi vendi me numrin më të ulët të vjedhjeve të shtëpive në Evropë

Rama në Panairin e Turizmit në Spanjë: Jemi vendi me numrin më të ulët të vjedhjeve të shtëpive në Evropë

Shqipëri
Goditet grupi kriminal shqiptaro-kolumbian në Spanjë, gjashtë të arrestuar

Goditet grupi kriminal shqiptaro-kolumbian në Spanjë, gjashtë të arrestuar

Shqipëri
Eksploroni Madridin si një vendas: E gjithë ajo që duhet të vizitoni në kryeqytetin spanjoll në një udhëtim tre ditor

Eksploroni Madridin si një vendas: E gjithë ajo që duhet të vizitoni në kryeqytetin spanjoll në një udhëtim tre ditor

Çfarë të vizitosh
Asgjësohet rrjeti i kokainës në Spanjë, sekuestrohen dy ton drogë kolumbiane – trafikantët të lidhur me mafien shqiptare

Asgjësohet rrjeti i kokainës në Spanjë, sekuestrohen dy ton drogë kolumbiane – trafikantët të lidhur me mafien shqiptare

Shqipëri
Detaje nga arrestimi i Lulzim Berishës, i shumëkërkuari i drejtësisë shqiptare fshihej në Spanjë me letra bullgare

Detaje nga arrestimi i Lulzim Berishës, i shumëkërkuari i drejtësisë shqiptare fshihej në Spanjë me letra bullgare

Shqipëri
Arrestohet në Spanjë ish-kreu i bandës së Durrësit

Arrestohet në Spanjë ish-kreu i bandës së Durrësit

Shqipëri
Kurti në Spanjë përmend sulmin terrorist serb në veri: Ka forca që synojnë të provokojnë luftëra të armatosura

Kurti në Spanjë përmend sulmin terrorist serb në veri: Ka forca që synojnë të provokojnë luftëra të armatosura

Kosovë
Kurti udhëton për në Spanjë, merr pjesë në Kongresin e Socialistëve Evropianë

Kurti udhëton për në Spanjë, merr pjesë në Kongresin e Socialistëve Evropianë

Politikë
Liderët e BE-së diskutojnë për zgjerimin dhe situatën në Kosovë

Liderët e BE-së diskutojnë për zgjerimin dhe situatën në Kosovë

Kosovë
Vuçiq i doli në mbrojtje grupit të Radoiçiqit për sulmin terrorist në veri – sot tha se nuk ka kërkuar sanksione kundër Kosovës

Vuçiq i doli në mbrojtje grupit të Radoiçiqit për sulmin terrorist në veri – sot tha se nuk ka kërkuar sanksione kundër Kosovës

Kosovë
Osmani i shpreh mirënjohje kryeministrit britanik për mbështetjen: Britania na ndihmon të mbajmë kufirin tonë të sigurt

Osmani i shpreh mirënjohje kryeministrit britanik për mbështetjen: Britania na ndihmon të mbajmë kufirin tonë të sigurt

Kosovë
Osmani në Spanjë diskutime me kancelarin Scholz dhe kryeministrin Mitsotakis – Vuçiq shihet i vetmuar

Osmani në Spanjë diskutime me kancelarin Scholz dhe kryeministrin Mitsotakis – Vuçiq shihet i vetmuar

Kosovë
Rama mbërrin në Spanjë për takimin e Komunitetit Politik Evropian

Rama mbërrin në Spanjë për takimin e Komunitetit Politik Evropian

Shqipëri
Goditet banda e shqiptarëve në Spanjë, pastruan 65.5 milionë euro në një vit

Goditet banda e shqiptarëve në Spanjë, pastruan 65.5 milionë euro në një vit

Shqipëri
“Veglat e punës” i fshihnin në pyll, arrestohen dy “skifterë” shqiptarë në Spanjë

“Veglat e punës” i fshihnin në pyll, arrestohen dy “skifterë” shqiptarë në Spanjë

Shqipëri
Ish-ambasadori Peci: Nëse e majta fiton në Spanjë, mund të ketë qasje më felksibile ndaj Kosovës

Ish-ambasadori Peci: Nëse e majta fiton në Spanjë, mund të ketë qasje më felksibile ndaj Kosovës

Kosovë
Qëlloi me thikë policin në Itali, arrestohet në Spanjë shqiptari që shtirej si rumun

Qëlloi me thikë policin në Itali, arrestohet në Spanjë shqiptari që shtirej si rumun

Shqipëri
29-vjeçari shqiptar vritet me çekiç pas sherrit për pesë euro në Spanjë

29-vjeçari shqiptar vritet me çekiç pas sherrit për pesë euro në Spanjë

Shqipëri
Vritet në Spanjë i riu shqiptar, ishte arrestuar për drogë e grabitje

Vritet në Spanjë i riu shqiptar, ishte arrestuar për drogë e grabitje

Shqipëri
As pas liberalizimit, kosovarët nuk do të mund të udhëtojnë në Spanjë

As pas liberalizimit, kosovarët nuk do të mund të udhëtojnë në Spanjë

Kosovë
Tri super destinacione të reja nga Max Travel dhe Iberia

Tri super destinacione të reja nga Max Travel dhe Iberia

Virale