LAJMI I FUNDIT:

Sassuolo

633 Artikuj

Mourinho nuk donte të fliste italisht pas fitores së Romës, kishte me vete një përkthyes

Mourinho nuk donte të fliste italisht pas fitores së Romës, kishte me vete një përkthyes

Serie A
Roma fiton me rikthim ndaj Sassuolos, ngjitet në vendin e pestë

Roma fiton me rikthim ndaj Sassuolos, ngjitet në vendin e pestë

Serie A
Zbulohen shpenzimet e secilit klub të Serie A për paga – Juventus kryeson renditjen para Interit, Romës dhe Milanit

Zbulohen shpenzimet e secilit klub të Serie A për paga – Juventus kryeson renditjen para Interit, Romës dhe Milanit

Serie A
Juventusi ka një plan për të sjellë kampionin e Evropës në “Allianz Stadium”

Juventusi ka një plan për të sjellë kampionin e Evropës në “Allianz Stadium”

Serie A
Juventusi nuk e ka harruar Berardin, do të tentojë sërish në janar

Juventusi nuk e ka harruar Berardin, do të tentojë sërish në janar

Serie A
Gjyqtari i Serie A pritet të pezullohet, pasi refuzoi t’i shtrëngonte dorën asistentes së tij në ndeshjen Lecce-Sassuolo

Gjyqtari i Serie A pritet të pezullohet, pasi refuzoi t’i shtrëngonte dorën asistentes së tij në ndeshjen Lecce-Sassuolo

Serie A
Nedim Bajrami përkujdeset që t’i jap fund serisë pozitive të Interit në Serie A

Nedim Bajrami përkujdeset që t’i jap fund serisë pozitive të Interit në Serie A

Serie A
Nedim Bajrami shënon gol të bukur kundër Interit

Nedim Bajrami shënon gol të bukur kundër Interit

Serie A
Dionisi: Inter më të mirë se Juventusi, ata duken të pandalshëm

Dionisi: Inter më të mirë se Juventusi, ata duken të pandalshëm

Serie A
“Pasim pa shikuar”, Gatti ia dha goditjen e fundit Juventusit me auto-gol ndaj Sassuolos

“Pasim pa shikuar”, Gatti ia dha goditjen e fundit Juventusit me auto-gol ndaj Sassuolos

Serie A
Juventusi mposhtet nga Sassuolo në trilerin e gjashtë golave

Juventusi mposhtet nga Sassuolo në trilerin e gjashtë golave

Serie A
Mbyllet afati në Serie A – të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Mbyllet afati në Serie A – të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Serie A
Sassuolo e mërzitur me Juventusin – njofton se Berardi nuk do të shitet

Sassuolo e mërzitur me Juventusin – njofton se Berardi nuk do të shitet

Serie A
Juventusi arrin marrëveshje me Berardin

Juventusi arrin marrëveshje me Berardin

Serie A
Kevin Prince Boateng pensionohet nga futbolli

Kevin Prince Boateng pensionohet nga futbolli

Ndërkombëtare
Zyrtare: Frattesi, lojtar i ri i Interi

Zyrtare: Frattesi, lojtar i ri i Interi

Serie A
Frattesi arrin në Milano, gati për testet mjekësore te Interi

Frattesi arrin në Milano, gati për testet mjekësore te Interi

Serie A
Interi kryen gjithçka me Sassuolon për Frattesin, zyrtarizimi pritet të bëhet brenda 48 orëve

Interi kryen gjithçka me Sassuolon për Frattesin, zyrtarizimi pritet të bëhet brenda 48 orëve

Serie A
Roma tani është favorite për Frattesin, zbulohet oferta e Giallorosëve drejt Sassuolos

Roma tani është favorite për Frattesin, zbulohet oferta e Giallorosëve drejt Sassuolos

Serie A
Juventusi i bashkohet garës për Berardin, italiani shihet si zëvendësues i Di Marias

Juventusi i bashkohet garës për Berardin, italiani shihet si zëvendësues i Di Marias

Serie A
Interi e gjen menjëherë zëvendësuesin e Brozovic

Interi e gjen menjëherë zëvendësuesin e Brozovic

Serie A
Roma detyrohet ‘t’i sakrifikojë’ dy talentë, i shet te Sassuolo

Roma detyrohet ‘t’i sakrifikojë’ dy talentë, i shet te Sassuolo

Serie A
Roma është rikthyer fuqishëm në garë për Frattesin

Roma është rikthyer fuqishëm në garë për Frattesin

Serie A
Frattesi është objektivi kryesor i Interit, italiani shihet si zëvendësues i Brozovic

Frattesi është objektivi kryesor i Interit, italiani shihet si zëvendësues i Brozovic

Serie A