LAJMI I FUNDIT:

Ryan Mason

14 Artikuj

Ryan Mason bëhet menaxheri më i ri në historinë e Ligës Premier, fiton në debutim te Tottenhami

Ryan Mason bëhet menaxheri më i ri në historinë e Ligës Premier, fiton në debutim te Tottenhami

Premier League
Nga Ronaldo Nazario deri te Mohamed Salah: 15 lëndimet më pikëlluese në histori të futbollit

Nga Ronaldo Nazario deri te Mohamed Salah: 15 lëndimet më pikëlluese në histori të futbollit

Ndërkombëtare
Lëndimet më të tmerrshme në historinë e Ligës Premier – muaj dhe vite rikuperim, por edhe pensionime para kohe

Lëndimet më të tmerrshme në historinë e Ligës Premier – muaj dhe vite rikuperim, por edhe pensionime para kohe

Premier League
Ryan Mason pensionohet nga futbolli në moshën 26 vjeçare, shkas lëndimi ndaj Chelseat në vitin 2017

Ryan Mason pensionohet nga futbolli në moshën 26 vjeçare, shkas lëndimi ndaj Chelseat në vitin 2017

Premier League
Cech e përjetoi të njëjtën gjë, i ofron ndihmë lojtarit të Hullit

Cech e përjetoi të njëjtën gjë, i ofron ndihmë lojtarit të Hullit

Premier League
Pas përplasjes së tmerrshme me Cahill, Mason largohet nga spitali

Pas përplasjes së tmerrshme me Cahill, Mason largohet nga spitali

Premier League
Rregullat e iniciuara nga ish-klubi i tij, ia shpëtuan jetën Ryan Masonit (Foto)

Rregullat e iniciuara nga ish-klubi i tij, ia shpëtuan jetën Ryan Masonit (Foto)

Premier League
Hull City konfirmon se gjendja e Mason ka progres

Hull City konfirmon se gjendja e Mason ka progres

Premier League
E fejuara mbresëlënëse e Ryan Mason (Foto)

E fejuara mbresëlënëse e Ryan Mason (Foto)

Yjet
Terry: Po lutem që Mason të jetë mirë

Terry: Po lutem që Mason të jetë mirë

Premier League
Hull City konfirmon lëndimin e rëndë të Mason, detajet

Hull City konfirmon lëndimin e rëndë të Mason, detajet

Premier League
Conte me një mesazh përkrahës për Ryan Mason

Conte me një mesazh përkrahës për Ryan Mason

Premier League
Ryan Mason po lufton për jetën pas lëndimit në takimin ndaj Chelseat (Video)

Ryan Mason po lufton për jetën pas lëndimit në takimin ndaj Chelseat (Video)

Premier League
Mesfushori i Hull Cityt ndodhet në spital, Cahill i dëshiron gjithë të mirat (Video)

Mesfushori i Hull Cityt ndodhet në spital, Cahill i dëshiron gjithë të mirat (Video)

Premier League