LAJMI I FUNDIT:

Rrobat

101 Artikuj

Një produkt i papritur heq në mënyrë më efektive grinë dhe zverdhjen nga rrobat dhe rikthen bardhësinë e tyre të ndritshme

Një produkt i papritur heq në mënyrë më efektive grinë dhe zverdhjen nga rrobat dhe rikthen bardhësinë e tyre të ndritshme

Trend
Ndieni aroma të pakëndshme në shtëpi? Këto janë vendet që duhet t’i kontrolloni

Ndieni aroma të pakëndshme në shtëpi? Këto janë vendet që duhet t’i kontrolloni

Bëje vet
Si t’i hiqni njollat e domates nga rrobat: Është më e lehtë nga sa mendoni

Si t’i hiqni njollat e domates nga rrobat: Është më e lehtë nga sa mendoni

Bëje vet
Gabimi themelor për shkak të të cilit rrobat shpejt ju vjetrohen

Gabimi themelor për shkak të të cilit rrobat shpejt ju vjetrohen

Bëje vet
Hiqni ngjitësin nga rrobat në mënyrë të thjeshtë

Hiqni ngjitësin nga rrobat në mënyrë të thjeshtë

Bëje vet
Gabimet më të shpeshta që i bëni kur i lani rrobat në lavatriçe

Gabimet më të shpeshta që i bëni kur i lani rrobat në lavatriçe

Bëje vet
Mund të përdorni edhe kokrrat e kafesë: Truke të shkëlqyera për të mbajtur erë të këndshme rrobat tuaja për ditë të tëra

Mund të përdorni edhe kokrrat e kafesë: Truke të shkëlqyera për të mbajtur erë të këndshme rrobat tuaja për ditë të tëra

Bëje vet
Mos prisni që të shfaqet era e pakëndshme: Llojet e rrobave që duhet t’i çoni në pastrim kimik

Mos prisni që të shfaqet era e pakëndshme: Llojet e rrobave që duhet t’i çoni në pastrim kimik

Këshilla dhe ide
Kombinoni rrobat kështu: Gjeni frymëzim për dukje luksoze

Kombinoni rrobat kështu: Gjeni frymëzim për dukje luksoze

Keshilla Modë
Kjo pije alkoolike eliminon erën e pakëndshme dhe largon bakteret

Kjo pije alkoolike eliminon erën e pakëndshme dhe largon bakteret

Bëje vet
Britanikja u trondit me rezultatin kur i vendosi rrobat për t’u tharë në mot të ftohtë – videoja grumbullon miliona klikime

Britanikja u trondit me rezultatin kur i vendosi rrobat për t’u tharë në mot të ftohtë – videoja grumbullon miliona klikime

Virale
Pastrojeni hekurin nga shtresat e gurzëve dhe pluhurit: Nuk do të besoni se sa ndyrësirë ka në të!

Pastrojeni hekurin nga shtresat e gurzëve dhe pluhurit: Nuk do të besoni se sa ndyrësirë ka në të!

Bëje vet
Ajo që shihni së pari në ilustrim zbulon nëse jeni ambicioz dhe i durueshëm apo kokëfortë dhe këmbëngulës

Ajo që shihni së pari në ilustrim zbulon nëse jeni ambicioz dhe i durueshëm apo kokëfortë dhe këmbëngulës

Trend
Rrobat të cilat assesi nuk do të duhej t’i lani në rrobalarëse

Rrobat të cilat assesi nuk do të duhej t’i lani në rrobalarëse

Bëje vet
Si të mos ndihet lagështia e rrobave kur i thani në ambient të brendshëm?

Si të mos ndihet lagështia e rrobave kur i thani në ambient të brendshëm?

Këshilla dhe ide
Gabimi që e bën shumëkush para se t’i thajë rrobat

Gabimi që e bën shumëkush para se t’i thajë rrobat

Shtëpi dhe dekor
Si te hiqni njollat e çokollatës nga rrobat dhe divani?

Si te hiqni njollat e çokollatës nga rrobat dhe divani?

Bëje vet
Ky përbërës sekret shumë shpejt do ta eliminojë erën e keqe nga rrobat tuaja

Ky përbërës sekret shumë shpejt do ta eliminojë erën e keqe nga rrobat tuaja

Trend
Si ta palosni çdo rrobë të mundshme: nga bikinit e deri te çorapet

Si ta palosni çdo rrobë të mundshme: nga bikinit e deri te çorapet

Bëje vet
Ju janë bërë rrobat të vrazhda në prekje: Këto janë shenja që po hidhni shumë detergjent në rrobalarëse

Ju janë bërë rrobat të vrazhda në prekje: Këto janë shenja që po hidhni shumë detergjent në rrobalarëse

Këshilla dhe ide
Përbërësit që ndihmojnë në heqjen e njollave të verdha nga rrobat

Përbërësit që ndihmojnë në heqjen e njollave të verdha nga rrobat

Këshilla dhe ide
Ju janë zvogëluar rrobat nga larja në lavatriçe? Me këtë truk do të shpëtoni çdo rrobë!

Ju janë zvogëluar rrobat nga larja në lavatriçe? Me këtë truk do të shpëtoni çdo rrobë!

Bëje vet
Çfarë ndodh kur vendosni tri lugë sheqer në rrobalarëse: provojeni dhe do të mbeteni pa fjalë!

Çfarë ndodh kur vendosni tri lugë sheqer në rrobalarëse: provojeni dhe do të mbeteni pa fjalë!

Bëje vet
Aroma e tymit në rroba dhe në lokale: Këto janë mënyrat e thjeshta me të cilat do ta eliminoni!

Aroma e tymit në rroba dhe në lokale: Këto janë mënyrat e thjeshta me të cilat do ta eliminoni!

Bëje vet