LAJMI I FUNDIT:

Gruaja zbulon një pjesë sekrete të makinës larëse ku grumbullohen të gjitha papastërtitë

Gruaja zbulon një pjesë sekrete të makinës larëse ku grumbullohen të gjitha papastërtitë

Një grua e cila njihet në TikTok @jessiee_marie ka zbuluar një pjesë në makinën e larjes së rrobave ku mblidhen të gjitha papastërtitë nga rrobat.

Përmes videos, ajo zbuloi për të gjithë se brenda makinës larëse, ekziston një pjesë të cilët mund ta hiqni ku mund të shihni të gjitha gjërat e pista të grumbulluara.


Megjithatë vlen të theksohet se jo të gjitha makinat larëse mund ta kenë në atë vend.

@jessiee_marie Saw someone do this on TikTok and I had to try it #washer #cleantok #laundry #laundryhack #laundrymachine #cleaningtiktok ♬ original sound – Voicesofjake

Gruaja tha se të njëjtin truk e kishte pare edhe në një video tjetër, kështu që vendosi ta provonte vetë.

Me të hapur atë pjesë brenda makinës larëse ajo zbuloi se ishin mbledhur të gjitha papastërtitë.

Kështu filloi ta pastronte me kujdes, madje filloi të gërryente edhe disa zona më të vogla. /Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Gjëja e parë që shihni në foto zbulon të vërtetën për ju: Deri tani testi më i saktë i personalitetit

Gjëja e parë që shihni në foto zbulon të vërtetën për ju: Deri tani testi më i saktë i personalitetit

Lifestyle
“Data më tragjike” në historinë njerëzore po afron - në këtë ditë ngjarjet e errëta përsëriten me shekuj

“Data më tragjike” në historinë njerëzore po afron - në këtë ditë ngjarjet e errëta përsëriten me shekuj

A e dini se...
Mos i fshini enët me letër higjienike! Kur të shihni se çfarë ndodh, as që do t’ju shkojë mendja ta bëni më

Mos i fshini enët me letër higjienike! Kur të shihni se çfarë ndodh, as që do t’ju shkojë mendja ta bëni më

Këshilla dhe ide
Pesë gjëra që duhet t'u kushtoni vëmendje kur blini një valixhe: Ngjyra është shumë e rëndësishme

Pesë gjëra që duhet t'u kushtoni vëmendje kur blini një valixhe: Ngjyra është shumë e rëndësishme

Si të udhëtosh
Burri hasi në një gur varri me një kod QR - kur e skanoi nuk mund ta imagjinonte se çfarë pa

Burri hasi në një gur varri me një kod QR - kur e skanoi nuk mund ta imagjinonte se çfarë pa

A e dini se...
Test psikologjik: Zgjidhni një pasqyrë dhe zbuloni anët pozitive dhe negative të personalitetit tuaj

Test psikologjik: Zgjidhni një pasqyrë dhe zbuloni anët pozitive dhe negative të personalitetit tuaj

Lifestyle
Kalo në kategori