LAJMI I FUNDIT:

Rahovec

397 Artikuj

Vjedhje në barnatore, policia e zbulon të dyshuarin nga Rahoveci me ndihmën e qytetarëve

Vjedhje në barnatore, policia e zbulon të dyshuarin nga Rahoveci me ndihmën e qytetarëve

Kronika e Zezë
Vodhi kutinë me para të destinuara për bamirësi në Rahovec, Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e të dyshuarit

Vodhi kutinë me para të destinuara për bamirësi në Rahovec, Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e të dyshuarit

Kronika e Zezë
Aksident i rëndë në Rahovec, humb jetën një person

Aksident i rëndë në Rahovec, humb jetën një person

Kronika e Zezë
Rahovec, sekuestrohet një armë zjarri pa leje dhe 78 fishekë

Rahovec, sekuestrohet një armë zjarri pa leje dhe 78 fishekë

Kronika e Zezë
Pandeli Majko shpallet “Qytetar Nderi” i Rahovecit: Detyra ime ishte të mos tradhtoja kombin dhe Kosovën

Pandeli Majko shpallet “Qytetar Nderi” i Rahovecit: Detyra ime ishte të mos tradhtoja kombin dhe Kosovën

Rahoveci
Aksident në Mrasor të Rahovecit, dy të lënduar

Aksident në Mrasor të Rahovecit, dy të lënduar

Kronika e Zezë
Shkatërrohen disa bimë të kanabisit në një pronë në Rahovec

Shkatërrohen disa bimë të kanabisit në një pronë në Rahovec

Kronika e Zezë
Nxjerrja ilegale e zhavorrit, sekuestrohen kamionë dhe ekskavatorë në Rahovec

Nxjerrja ilegale e zhavorrit, sekuestrohen kamionë dhe ekskavatorë në Rahovec

Kosovë
Inaugurohet fidanishtja moderne “Agro Kabashi” në fshatin Qifllak në Komunën e Rahovecit

Inaugurohet fidanishtja moderne “Agro Kabashi” në fshatin Qifllak në Komunën e Rahovecit

Rahoveci
Haradinaj: Rahoveci e dëshmoi kontributin ndaj atdheut me luftëtarë të zotë

Haradinaj: Rahoveci e dëshmoi kontributin ndaj atdheut me luftëtarë të zotë

Kosovë
Policja që u raportua e zhdukur paraqitet në stacionin e Rahovecit

Policja që u raportua e zhdukur paraqitet në stacionin e Rahovecit

Kronika e Zezë
Rahovec, plagoset aksidentalisht një person me armë zjarri

Rahovec, plagoset aksidentalisht një person me armë zjarri

Kronika e Zezë
Gjendet i vdekur në shtëpinë e tij në Krushë të Madhe një 73-vjeçar

Gjendet i vdekur në shtëpinë e tij në Krushë të Madhe një 73-vjeçar

Kronika e Zezë
Vdes një grua në Rahovec, dyshohet se u rrëzua nga një lartësi prej 1.5 metra

Vdes një grua në Rahovec, dyshohet se u rrëzua nga një lartësi prej 1.5 metra

Kronika e Zezë
Qytetari i gjen 10 mijë euro në Rahovec, i dorëzon në polici

Qytetari i gjen 10 mijë euro në Rahovec, i dorëzon në polici

Kosovë
Kurti përkujton 106 civilët e vrarë në Pastasel: Dëshmitë e kësaj masakre Prokuroria në Kosovë duhet t’i kthej në aktakuza

Kurti përkujton 106 civilët e vrarë në Pastasel: Dëshmitë e kësaj masakre Prokuroria në Kosovë duhet t’i kthej në aktakuza

Drejtësi
“Kërkoni ndihmë nga NATO tash!”, Kurti kujton 25 vjetorin e masakrave serbe në Gjakovë e Rahovec ku nuk u kursyen as gra e fëmijë

“Kërkoni ndihmë nga NATO tash!”, Kurti kujton 25 vjetorin e masakrave serbe në Gjakovë e Rahovec ku nuk u kursyen as gra e fëmijë

Kosovë
​E mbijetuara e masakrës së Krushës së Madhe: Serbia të gjunjëzohet dhe ta pranojë Kosovën

​E mbijetuara e masakrës së Krushës së Madhe: Serbia të gjunjëzohet dhe ta pranojë Kosovën

Kosovë
Gjendet pa shenja jete gruaja që u raportua si e zhdukur në Rahovec

Gjendet pa shenja jete gruaja që u raportua si e zhdukur në Rahovec

Kronika e Zezë
Gruaja rrah burrin në Rahovec

Gruaja rrah burrin në Rahovec

Kronika e Zezë
Tragjedia në Rahovec, familjari i viktimave: Dyshohet se zjarri erdhi nga priza ku ishte adapteri i telefonit

Tragjedia në Rahovec, familjari i viktimave: Dyshohet se zjarri erdhi nga priza ku ishte adapteri i telefonit

Kosovë
Gjenden të vdekur burrë e grua në Rahovec, dyshohet se u asfiksuan

Gjenden të vdekur burrë e grua në Rahovec, dyshohet se u asfiksuan

Kronika e Zezë
Pediatria në QKMF në Rahovec me vetëm një ndërrim, prindërit të pakënaqur

Pediatria në QKMF në Rahovec me vetëm një ndërrim, prindërit të pakënaqur

Komunat
Duke kërcënuar me kallashnikov, kishte grabitur stoli ari dhe para të gatshme në Rahovec, arrestohet dhe i sekuestrohet arma

Duke kërcënuar me kallashnikov, kishte grabitur stoli ari dhe para të gatshme në Rahovec, arrestohet dhe i sekuestrohet arma

Kronika e Zezë


mob5