LAJMI I FUNDIT:

Rada Trajkoviq

115 Artikuj

Trajkoviq, serbëve të veriut: Mos lejoni t’ju instrumentalizojnë, nëse mbështetemi në Beograd s’ka të ardhme për ne në Kosovë

Trajkoviq, serbëve të veriut: Mos lejoni t’ju instrumentalizojnë, nëse mbështetemi në Beograd s’ka të ardhme për ne në Kosovë

Kosovë
Cilët serbë nga Kosova po i arreston Serbia?

Cilët serbë nga Kosova po i arreston Serbia?

Siguri
Reagon Trajkoviq: Një ‘superfanse’ e Radoiçiqit në ekipin menaxhues për Asociacionin, tmerr kush po vendos për popullin serb

Reagon Trajkoviq: Një ‘superfanse’ e Radoiçiqit në ekipin menaxhues për Asociacionin, tmerr kush po vendos për popullin serb

Politikë
Vuçiq e thotë zyrtarisht se prapa personave të maskuar në veri të Mitrovicës ka qenë Millan Radojçiqi

Vuçiq e thotë zyrtarisht se prapa personave të maskuar në veri të Mitrovicës ka qenë Millan Radojçiqi

Kosovë
Policia ia ndalon vajzën në aeroport, Rada Trajkoviq e pyet Vuçiqin: Çfarë po të bëjnë fëmijët e mi?

Policia ia ndalon vajzën në aeroport, Rada Trajkoviq e pyet Vuçiqin: Çfarë po të bëjnë fëmijët e mi?

Politikë
Rada Trajkoviq i reagon Listës Serbe pasi kërcënuan me ‘kryengritje’ të serbëve në Kosovë

Rada Trajkoviq i reagon Listës Serbe pasi kërcënuan me ‘kryengritje’ të serbëve në Kosovë

Politikë
Brenda dy ditësh, dy herë u ndalua në Aeroportin e Beogradit, Trajkoviq: Nuk më besohet kjo që po ma bëjnë

Brenda dy ditësh, dy herë u ndalua në Aeroportin e Beogradit, Trajkoviq: Nuk më besohet kjo që po ma bëjnë

Kosovë
Trajkoviq ndalohet në aeroportin e Beogradit, pyet Vuçiqin dhe Brnabiqin: Pse po e bëni këtë

Trajkoviq ndalohet në aeroportin e Beogradit, pyet Vuçiqin dhe Brnabiqin: Pse po e bëni këtë

Serbia
Arrestohet lideri i ekstremit të djathtë të Serbisë – Trajkoviq thotë se ai është shoku i djalit të Vuçiqit

Arrestohet lideri i ekstremit të djathtë të Serbisë – Trajkoviq thotë se ai është shoku i djalit të Vuçiqit

Serbia
Trajkoviq: Integrimi i serbëve po bëhet nga mafia, Radoiçiq me grupet e tij po e destabilizon veriun për përfitime personale

Trajkoviq: Integrimi i serbëve po bëhet nga mafia, Radoiçiq me grupet e tij po e destabilizon veriun për përfitime personale

Kosovë
Kritikon ashpër politikën e presidenti serb, Trajkoviq: Vuçiq i tërhoqi serbët nga institucionet e Kosovës për interesa të mafias

Kritikon ashpër politikën e presidenti serb, Trajkoviq: Vuçiq i tërhoqi serbët nga institucionet e Kosovës për interesa të mafias

Politikë
Trajkoviq: Vuçiq kërkon nga amerikanët amnisti për familjen e tij dhe kriminelët nga veriu i Kosovës, për pranimin e marrëveshjes

Trajkoviq: Vuçiq kërkon nga amerikanët amnisti për familjen e tij dhe kriminelët nga veriu i Kosovës, për pranimin e marrëveshjes

Serbia
Lista Serbe të ngazëllyer me fjalimin e presidentit serb në Parlament, Trajkoviq: Këta që ‘nuk’ i kontrollon Vuçiqi

Lista Serbe të ngazëllyer me fjalimin e presidentit serb në Parlament, Trajkoviq: Këta që ‘nuk’ i kontrollon Vuçiqi

Serbia
Trajkoviq: Nëse Vuçiq sinqerisht do marrëveshje me Kosovën, do ta bëjë

Trajkoviq: Nëse Vuçiq sinqerisht do marrëveshje me Kosovën, do ta bëjë

Kosovë
Trajkoviq: Vuçiq i ka shndërruar serbët e Kosovës në skllevër të shekullit XXI

Trajkoviq: Vuçiq i ka shndërruar serbët e Kosovës në skllevër të shekullit XXI

Kosovë
Trajkoviq: Barrikadat në veri u ngritën nga grupi mafioz i Radoiçiqit, Kisha Ortodokse Serbe është vegla e pushtetit destabilizues të Vuçiqit

Trajkoviq: Barrikadat në veri u ngritën nga grupi mafioz i Radoiçiqit, Kisha Ortodokse Serbe është vegla e pushtetit destabilizues të Vuçiqit

Serbia
Rada Trajkoviq ka tri pyetje për Aleksandar Vuçiqin rreth barrikadave në veri të Kosovës

Rada Trajkoviq ka tri pyetje për Aleksandar Vuçiqin rreth barrikadave në veri të Kosovës

Politikë
Trajkoviq: Sulmet ndaj KFOR-it dhe EULEX-it, të rrezikshme dhe rrisin tensionet

Trajkoviq: Sulmet ndaj KFOR-it dhe EULEX-it, të rrezikshme dhe rrisin tensionet

Siguri
Ia ndalojnë vajzën për të dytën herë në aeroportin e Beogradit, Trajkoviq: Kjo po ndodh për shkak të tekeve të një njeriu

Ia ndalojnë vajzën për të dytën herë në aeroportin e Beogradit, Trajkoviq: Kjo po ndodh për shkak të tekeve të një njeriu

Kosovë
Trajkoviq publikon pasojat e ndalimit në kufi, thotë se mbeti pa ujë, pa bukë dhe pa ilaçe

Trajkoviq publikon pasojat e ndalimit në kufi, thotë se mbeti pa ujë, pa bukë dhe pa ilaçe

Kosovë
Tadiq: Pas vrasjes së Gjingjiqit dhe Ivanoviqit, njerëzit e Sheshelit synojnë Trajkoviqin – Vuçiq është ndjekës i ideologjisë së Sheshelit

Tadiq: Pas vrasjes së Gjingjiqit dhe Ivanoviqit, njerëzit e Sheshelit synojnë Trajkoviqin – Vuçiq është ndjekës i ideologjisë së Sheshelit

Serbia
Rohde “godet” Listën Serbe për rastin e ndalimit të Rada Trajkoviqit

Rohde “godet” Listën Serbe për rastin e ndalimit të Rada Trajkoviqit

Kosovë
Ia ndalojnë vajzën në aeroportin e Beogradit, reagon Trajkoviq: Kjo kalon çdo masë

Ia ndalojnë vajzën në aeroportin e Beogradit, reagon Trajkoviq: Kjo kalon çdo masë

Kosovë
Trajkoviq u ndalua 24 orë në Merdar, Vuçiq thotë vetëm dy orë dhe se ajo po u shërben shqiptarëve

Trajkoviq u ndalua 24 orë në Merdar, Vuçiq thotë vetëm dy orë dhe se ajo po u shërben shqiptarëve

Kosovë