LAJMI I FUNDIT:

Presidenti i Shqipërisë

188 Artikuj

Nis viti i ri shkollor në Shqipëri, 29 mijë nxënës ulen në bankat e shkollës për herë të parë

Nis viti i ri shkollor në Shqipëri, 29 mijë nxënës ulen në bankat e shkollës për herë të parë

Shqipëri
Begaj në Kazakistan, takim me homologun Tokayev

Begaj në Kazakistan, takim me homologun Tokayev

Shqipëri
Begaj pret Osmanin: Shqipëria mbështet Kosovën, më shumë bashkëpunim me faktorin ndërkombëtar

Begaj pret Osmanin: Shqipëria mbështet Kosovën, më shumë bashkëpunim me faktorin ndërkombëtar

Shqipëri
Hapja e sesionit parlamentar në Shqipëri, presidenti Begaj përcjell mesazh për deputetët

Hapja e sesionit parlamentar në Shqipëri, presidenti Begaj përcjell mesazh për deputetët

Shqipëri
Presidenti Begaj pret të ngarkuarin me punë të SHBA-së

Presidenti Begaj pret të ngarkuarin me punë të SHBA-së

Shqipëri
Presidenti Begaj dekreton emërimin e gjashtë ambasadorëve të rinj të Shqipërisë

Presidenti Begaj dekreton emërimin e gjashtë ambasadorëve të rinj të Shqipërisë

Shqipëri
Presidenti Begaj: Gëzuar 4 Korrikun Amerikë

Presidenti Begaj: Gëzuar 4 Korrikun Amerikë

Shqipëri
Presidenti Begaj përshëndet lirimin e tre policëve të Kosovës

Presidenti Begaj përshëndet lirimin e tre policëve të Kosovës

Shqipëri
Presidenti Begaj: Roli i SHBA-së vendimtar për paqen në Kosovë

Presidenti Begaj: Roli i SHBA-së vendimtar për paqen në Kosovë

Shqipëri
Forumi i Prespës, Presidenti Begaj: Kosova realitet i pakthyeshëm, Prishtina dhe Beogradi të ndërmarrin përgjegjësitë historike

Forumi i Prespës, Presidenti Begaj: Kosova realitet i pakthyeshëm, Prishtina dhe Beogradi të ndërmarrin përgjegjësitë historike

Shqipëri
Presidenti Begaj pritet të marr pjesë në edicionin e tretë të Forumit të Prespës për Dialog

Presidenti Begaj pritet të marr pjesë në edicionin e tretë të Forumit të Prespës për Dialog

Shqipëri
Rrëmbimi i tre policëve, reagon Presidenti i Shqipërisë: Strategjitë “eskalim për të deeskaluar” duhet të marrin fund

Rrëmbimi i tre policëve, reagon Presidenti i Shqipërisë: Strategjitë “eskalim për të deeskaluar” duhet të marrin fund

Shqipëri
Nis mbledhja e Këshillit të Sigurimit, zbardhet fjala e presidentit Begaj

Nis mbledhja e Këshillit të Sigurimit, zbardhet fjala e presidentit Begaj

Shqipëri
Presidenti i Shqipërisë takon shefin e Byrosë së Gardës Kombëtare të SHBA-së, diskutohet situata në veri të Kosovës

Presidenti i Shqipërisë takon shefin e Byrosë së Gardës Kombëtare të SHBA-së, diskutohet situata në veri të Kosovës

Shqipëri
Presidenti Begaj: Keqpërdorimi i popullsisë serbe në veri dhe dhuna ndaj KFOR-it dhe gazetarëve, e patolerueshme

Presidenti Begaj: Keqpërdorimi i popullsisë serbe në veri dhe dhuna ndaj KFOR-it dhe gazetarëve, e patolerueshme

Shqipëri
Presidenti Begaj firmos dekretet e paketës së rritjes së pagave

Presidenti Begaj firmos dekretet e paketës së rritjes së pagave

Shqipëri
177-vjetori i lindjes së Naim Frashërit, Presidenti Begaj: Përjetësoi dashurinë për gjuhën shqipe

177-vjetori i lindjes së Naim Frashërit, Presidenti Begaj: Përjetësoi dashurinë për gjuhën shqipe

Shqipëri
Dy senatorë amerikanë vizitojnë Shqipërinë, Begaj: Normalizimi i marrëdhënieve Kosovë-Serbi, ndikim shumë pozitiv për sigurinë e rajonit

Dy senatorë amerikanë vizitojnë Shqipërinë, Begaj: Normalizimi i marrëdhënieve Kosovë-Serbi, ndikim shumë pozitiv për sigurinë e rajonit

Shqipëri
Voton Presidenti Begaj: Këto votime nuk janë të partive politike, janë të qytetarëve

Voton Presidenti Begaj: Këto votime nuk janë të partive politike, janë të qytetarëve

Shqipëri
Begaj mesazh për 14 majin: Votoni e sigurohuni që do të dëgjoheni nesër e ditët në vijim

Begaj mesazh për 14 majin: Votoni e sigurohuni që do të dëgjoheni nesër e ditët në vijim

Shqipëri
Presidenti Begaj pret homologun polak: Polonia ka dhënë kontribut për paqen dhe stabilitetin në rajon

Presidenti Begaj pret homologun polak: Polonia ka dhënë kontribut për paqen dhe stabilitetin në rajon

Shqipëri
110-vjetori i krijimit të Gjykatës së Lartë në Shqipëri, Presidenti Begaj: Ka një kontribut të pazëvendësueshëm

110-vjetori i krijimit të Gjykatës së Lartë në Shqipëri, Presidenti Begaj: Ka një kontribut të pazëvendësueshëm

Shqipëri
Presidenti Begaj pret Këshillin e Ambasadorëve Amerikanë: Dialogu Kosovë-Serbi, e vetmja alternativë për njohje të ndërsjellë

Presidenti Begaj pret Këshillin e Ambasadorëve Amerikanë: Dialogu Kosovë-Serbi, e vetmja alternativë për njohje të ndërsjellë

Shqipëri
Presidenti i Shqipërisë do të marrë pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të mbretit Charles III

Presidenti i Shqipërisë do të marrë pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të mbretit Charles III

Shqipëri