LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Maltës

88 Artikuj

Maqedonia e Veriut sonte përballë Maltës, mungon Arijan Ademi

Maqedonia e Veriut sonte përballë Maltës, mungon Arijan Ademi

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Bllagoja Milveski publikon listën e Maqedonisë së Veriut, 6 shqiptarë të ftuar për ndeshjet ndaj Italisë dhe Maltës

Bllagoja Milveski publikon listën e Maqedonisë së Veriut, 6 shqiptarë të ftuar për ndeshjet ndaj Italisë dhe Maltës

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Alexander-Arnold shkëlqeu si mesfushor, shënoi një gol mahnitës kundër Maltës

Alexander-Arnold shkëlqeu si mesfushor, shënoi një gol mahnitës kundër Maltës

Përfaqësueset
Southgate publikon listën e lojtarëve të ftuar për dy ndeshjet kualifikueset të Euro 2024

Southgate publikon listën e lojtarëve të ftuar për dy ndeshjet kualifikueset të Euro 2024

Përfaqësueset
Gjithçka çfarë ndodhi në ndeshjen Kosova 1–1 Andorra

Gjithçka çfarë ndodhi në ndeshjen Kosova 1–1 Andorra

Përfaqësuesja e Kosovës
Italia shijon fitoren e parë në kualifikimet e Euro 2024

Italia shijon fitoren e parë në kualifikimet e Euro 2024

Përfaqësueset
Italia në kërkim të fitores së parë në përballjen ndaj Maltës – formacionet zyrtare

Italia në kërkim të fitores së parë në përballjen ndaj Maltës – formacionet zyrtare

Përfaqësueset
Gjashtë lojtarët e Italisë që mungojnë sonte kundër Maltës

Gjashtë lojtarët e Italisë që mungojnë sonte kundër Maltës

Përfaqësueset
Shqipëria U19 mposht me rezultat të pastër Maltën

Shqipëria U19 mposht me rezultat të pastër Maltën

Kombëtarja e Shqipërisë
Grupet B dhe C cilësohen si ‘grupe të vdekjes’ në kualifikimet për Euro 2024

Grupet B dhe C cilësohen si ‘grupe të vdekjes’ në kualifikimet për Euro 2024

Përfaqësueset
Visar Bekaj pas debutimit me Kosovën: Pritjes i erdhi fundi

Visar Bekaj pas debutimit me Kosovën: Pritjes i erdhi fundi

Përfaqësuesja e Kosovës
Blendi Idrizi: Nuk mungoi shpirti luftarak, por në pjesën e parë nuk kishim fat

Blendi Idrizi: Nuk mungoi shpirti luftarak, por në pjesën e parë nuk kishim fat

Përfaqësuesja e Kosovës
Challandes pas fitores së vështirë ndaj Maltës: Ishte ndeshje e mirë, duhet ta përmirësojmë finalizimin

Challandes pas fitores së vështirë ndaj Maltës: Ishte ndeshje e mirë, duhet ta përmirësojmë finalizimin

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova fiton ndaj Maltës, vendosin dy golat e Milot Rashicës

Kosova fiton ndaj Maltës, vendosin dy golat e Milot Rashicës

Përfaqësuesja e Kosovës
Rashica sërish, Kosova kthen epërsinë

Rashica sërish, Kosova kthen epërsinë

Përfaqësuesja e Kosovës
Pjesa e parë, Kosova 1-1 Malta: Rashica hapi ndeshjen, maltezët shënojnë në fund pas një gabimi në mbrojtje

Pjesa e parë, Kosova 1-1 Malta: Rashica hapi ndeshjen, maltezët shënojnë në fund pas një gabimi në mbrojtje

Përfaqësuesja e Kosovës
Super aksion i Kosovës, Milot Rashica kthehet te goli

Super aksion i Kosovës, Milot Rashica kthehet te goli

Përfaqësuesja e Kosovës
Formacionet zyrtare, Kosova-Malta: Challandes me disa ndryshime, debuton Bekaj – kthehet Rashica

Formacionet zyrtare, Kosova-Malta: Challandes me disa ndryshime, debuton Bekaj – kthehet Rashica

Përfaqësuesja e Kosovës
Astrit Selmani mungon ndaj Maltës

Astrit Selmani mungon ndaj Maltës

Përfaqësuesja e Kosovës
Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Maltës – Challandes pritet t’i bëjë disa ndryshime

Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Maltës – Challandes pritet t’i bëjë disa ndryshime

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova luan sot miqësoren e radhës, takohet me Maltën

Kosova luan sot miqësoren e radhës, takohet me Maltën

Përfaqësuesja e Kosovës
Challandes flet para përballjes me Maltën: Test i mirë për lojtarët e rinj, dua vetëm fitore

Challandes flet para përballjes me Maltën: Test i mirë për lojtarët e rinj, dua vetëm fitore

Përfaqësuesja e Kosovës
“Dardanët” arrijnë në Klagenfurt të Austrisë, sot stërvitja e fundit para ndeshjes me Maltën

“Dardanët” arrijnë në Klagenfurt të Austrisë, sot stërvitja e fundit para ndeshjes me Maltën

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova niset për në Austri – Challandes liron dy yjet e ekipit, një lojtar tjetër mungon shkaku i lëndimit

Kosova niset për në Austri – Challandes liron dy yjet e ekipit, një lojtar tjetër mungon shkaku i lëndimit

Përfaqësuesja e Kosovës