LAJMI I FUNDIT:

Palmeiras

75 Artikuj

Endrick shpërthen në lot në ndeshjen e fundit me Palmeiras

Endrick shpërthen në lot në ndeshjen e fundit me Palmeiras

Ndërkombëtare
Chelsea thyen rekordin për një 17-vjeçar, ai do të jetë lojtari më i shtrenjtë në historinë e futbollit brazilian

Chelsea thyen rekordin për një 17-vjeçar, ai do të jetë lojtari më i shtrenjtë në historinë e futbollit brazilian

Premier League
Alarmohet Real Madridi dhe Brazili: Endrick lëndohet dhe largohet me barelë nga fusha

Alarmohet Real Madridi dhe Brazili: Endrick lëndohet dhe largohet me barelë nga fusha

Ndërkombëtare
As te Barcelona e as te Real Madridi – mësohet se ku po transferohet Messinho

As te Barcelona e as te Real Madridi – mësohet se ku po transferohet Messinho

Premier League
Arsenali hap bisedimet për transferimin e sensacionit brazilian që mban nofkën “Messinho”

Arsenali hap bisedimet për transferimin e sensacionit brazilian që mban nofkën “Messinho”

Premier League
Florentino Perez dëshiron ta transferojë te Reali lojtarin që ëndërron të luajë për Barcelonën

Florentino Perez dëshiron ta transferojë te Reali lojtarin që ëndërron të luajë për Barcelonën

La Liga
Trajneri i Palmeiras i lutet presidentit të mos e shesë Messinhon, thotë se nuk ka parë kurrë këso lojtari

Trajneri i Palmeiras i lutet presidentit të mos e shesë Messinhon, thotë se nuk ka parë kurrë këso lojtari

Ndërkombëtare
Chelsea po përgatit një ofertë të çmendur për objektivin 17-vjeçar të Barcelonës

Chelsea po përgatit një ofertë të çmendur për objektivin 17-vjeçar të Barcelonës

Premier League
Kishte pranuar t’i bashkohej Juventusit, Felipe Anderson shokon të gjithë me vendimin që ka marrë tani

Kishte pranuar t’i bashkohej Juventusit, Felipe Anderson shokon të gjithë me vendimin që ka marrë tani

Serie A
Manchester United nis kontaktet e para për transferimin e sulmuesit brazilian

Manchester United nis kontaktet e para për transferimin e sulmuesit brazilian

Premier League
Agjenti i Endrick zbulon tre klubet e Ligës Premier që u përpoqën ta nënshkruanin atë përpara transferimit te Real Madridi

Agjenti i Endrick zbulon tre klubet e Ligës Premier që u përpoqën ta nënshkruanin atë përpara transferimit te Real Madridi

Ndërkombëtare
Palmeiras me kërkesë të veçantë në drejtim të Real Madridit për yllin e madh Endrick

Palmeiras me kërkesë të veçantë në drejtim të Real Madridit për yllin e madh Endrick

La Liga
Endrick shënoi golin e fitores për Brazilin, kërcimi i tij ‘vjedh’ vëmendjen

Endrick shënoi golin e fitores për Brazilin, kërcimi i tij ‘vjedh’ vëmendjen

Ndërkombëtare
E krahasojnë me Pelen dhe Ronaldon, Endrick jep një përgjigje brilante

E krahasojnë me Pelen dhe Ronaldon, Endrick jep një përgjigje brilante

Ndërkombëtare
Endrick tregon se a është gati për Real Madridin dhe çfarë pret

Endrick tregon se a është gati për Real Madridin dhe çfarë pret

Ndërkombëtare
Messinho dhe gjashtë talentët tjerë të mrekullueshëm që aktualisht janë në radarin e Barcelonës

Messinho dhe gjashtë talentët tjerë të mrekullueshëm që aktualisht janë në radarin e Barcelonës

La Liga
“Do të doja ta shihja te Barcelona” – Suarez ia thotë në sy dëshirën e tij sulmuesit të ri të Real Madridit

“Do të doja ta shihja te Barcelona” – Suarez ia thotë në sy dëshirën e tij sulmuesit të ri të Real Madridit

La Liga
Palmeiras fiton titullin kampion në Brazil, Endrick shënoi në ndeshjen e fundit

Palmeiras fiton titullin kampion në Brazil, Endrick shënoi në ndeshjen e fundit

Ligat tjera
Real Madridi rivalizon Barcelonën në garën për talentin më të madh të Brazilit

Real Madridi rivalizon Barcelonën në garën për talentin më të madh të Brazilit

La Liga
Fabrizio Romano ka zbuluar se kush ishte arkitekti i lëvizjes së Endrick te Real Madridi

Fabrizio Romano ka zbuluar se kush ishte arkitekti i lëvizjes së Endrick te Real Madridi

La Liga
Ylli i ardhshëm i Real Madridit, Endrick theu rekordin e ‘fenomenit’ Ronaldo te Brazili

Ylli i ardhshëm i Real Madridit, Endrick theu rekordin e ‘fenomenit’ Ronaldo te Brazili

Ndërkombëtare
Endrick e dëshmon edhe njëherë se çfarë duhet të presin nga ai te Real Madridi

Endrick e dëshmon edhe njëherë se çfarë duhet të presin nga ai te Real Madridi

La Liga
Real Madridi buzëqesh, Endrick shkëlqen me dy supergola në rikthimin e çmendur të Palmeiras

Real Madridi buzëqesh, Endrick shkëlqen me dy supergola në rikthimin e çmendur të Palmeiras

Ligat tjera
Endrick nuk duket aq bindës sa ishte, por Real Madridi ka besim në planin e tij

Endrick nuk duket aq bindës sa ishte, por Real Madridi ka besim në planin e tij

La Liga