LAJMI I FUNDIT:

Oliver Kahn

37 Artikuj

Bayern Munich ia kishte ndaluar Oliver Kahnit të udhëtonte në Koln në ditën kur u shpallën kampion të Gjermanisë

Bayern Munich ia kishte ndaluar Oliver Kahnit të udhëtonte në Koln në ditën kur u shpallën kampion të Gjermanisë

Bundesliga
Zyrtare: Bayern Munich shkarkon Kahnin dhe Salihamdizic

Zyrtare: Bayern Munich shkarkon Kahnin dhe Salihamdizic

Bundesliga
Kahn zbulon pse Bayerni e lejoi Haalandin t’i bashkohet Man Cityt

Kahn zbulon pse Bayerni e lejoi Haalandin t’i bashkohet Man Cityt

Bundesliga
Kahn është gati të shkarkohet nga Bayern, Salihamidzic shpëtohet nga njeriu më me ndikim në klub

Kahn është gati të shkarkohet nga Bayern, Salihamidzic shpëtohet nga njeriu më me ndikim në klub

Bundesliga
Salihamidzic dhe Kahn shpjeguan se pse e pushuan Nagelsmann nga posti i trajnerit te Bayern Munich

Salihamidzic dhe Kahn shpjeguan se pse e pushuan Nagelsmann nga posti i trajnerit te Bayern Munich

Bundesliga
Borussia M’gladbach tallet me Bayern Munichun duke e përdorur një foto të Olivier Khan

Borussia M’gladbach tallet me Bayern Munichun duke e përdorur një foto të Olivier Khan

Bundesliga
Mallkimi i Topit të Artë të Kupës së Botës ndjek Messin dhe Mbappen

Mallkimi i Topit të Artë të Kupës së Botës ndjek Messin dhe Mbappen

Përfaqësueset
Nuk e përballoi mirë barazimin ndaj Dortmundit – Kahn reagon në rrjetet sociale

Nuk e përballoi mirë barazimin ndaj Dortmundit – Kahn reagon në rrjetet sociale

Bundesliga
U pa duke qeshur kur Barcelona ra në grup me Bayernin në LK – Oliver Kahn tregon se përse e bëri një gjë të tillë

U pa duke qeshur kur Barcelona ra në grup me Bayernin në LK – Oliver Kahn tregon se përse e bëri një gjë të tillë

Liga e Kampionëve
Kahn tregon gjithë historinë e lidhjes së Ronaldos me Bayern Munichun

Kahn tregon gjithë historinë e lidhjes së Ronaldos me Bayern Munichun

Bundesliga
Kahn ‘ia tërheq veshin’ Nagelsmannit në lidhje me deklaratat e tij për gjendjen financiare dhe transferimet e Barcelonës

Kahn ‘ia tërheq veshin’ Nagelsmannit në lidhje me deklaratat e tij për gjendjen financiare dhe transferimet e Barcelonës

Bundesliga
Drejtori i Bayern Munichut, Kahn flet për transferimin e mundshëm të Ronaldos

Drejtori i Bayern Munichut, Kahn flet për transferimin e mundshëm të Ronaldos

Bundesliga
Bayern Munichu konfirmon se De Ligt dëshiron të transferohet te klubi i tyre

Bayern Munichu konfirmon se De Ligt dëshiron të transferohet te klubi i tyre

Bundesliga
Oliver Kahn shpjegon pse e shitën Robert Lewandowskin dhe si e kanë gjetur tashmë zëvendësuesin e tij

Oliver Kahn shpjegon pse e shitën Robert Lewandowskin dhe si e kanë gjetur tashmë zëvendësuesin e tij

Bundesliga
Kahn i reagon ashpër Lewandowskit për deklarata e bëra për largim nga Bayerni

Kahn i reagon ashpër Lewandowskit për deklarata e bëra për largim nga Bayerni

Bundesliga
Oliver Kahn sqaron të ardhmen e Lewandowskit pas shumë thashethemeve kohëve të fundit

Oliver Kahn sqaron të ardhmen e Lewandowskit pas shumë thashethemeve kohëve të fundit

Bundesliga
Oliver Kahn ndihet i qetë për kontratat e tre yjeve të Bayern Munichut

Oliver Kahn ndihet i qetë për kontratat e tre yjeve të Bayern Munichut

Bundesliga
Kahn e pranon se u takua me Raiolën, cili nga futbollistët e agjentit të famshëm pritet t’i bashkohet Bayernit në verë?

Kahn e pranon se u takua me Raiolën, cili nga futbollistët e agjentit të famshëm pritet t’i bashkohet Bayernit në verë?

Bundesliga
Dhjetë emrat e famshëm të futbollit që mendojnë se Lionel Messi nuk duhet të fitojë ‘Topin e Artë’ në vitin 2021

Dhjetë emrat e famshëm të futbollit që mendojnë se Lionel Messi nuk duhet të fitojë ‘Topin e Artë’ në vitin 2021

Ndërkombëtare
“100 milionë euro janë të paimagjinueshme”, Kahn largon Bayernin nga gara për transferimin e Haalandit

“100 milionë euro janë të paimagjinueshme”, Kahn largon Bayernin nga gara për transferimin e Haalandit

Bundesliga
Oliver Kahn konfirmon se Alaba dëshiron largimin nga Bayern Munichu

Oliver Kahn konfirmon se Alaba dëshiron largimin nga Bayern Munichu

Bundesliga
Tifozët rendisin top 50 portierët më të mirë të të gjitha kohërave

Tifozët rendisin top 50 portierët më të mirë të të gjitha kohërave

Ndërkombëtare
Kahn i shmanget pyetjeve për transferimin e Sanes

Kahn i shmanget pyetjeve për transferimin e Sanes

Bundesliga
“Topi i Artë” i Kupës së Botës, çmim që dhurohet nga viti 1982: Këtu janë të gjithë fituesit

“Topi i Artë” i Kupës së Botës, çmim që dhurohet nga viti 1982: Këtu janë të gjithë fituesit

Përfaqësueset