LAJMI I FUNDIT:
Oleksandr Zinchenko

Oleksandr Zinchenko

64 Artikuj

Ku janë ata tani? Dhjetë blerjet e para të Pep Guardiolës si trajner i Manchester City

Ku janë ata tani? Dhjetë blerjet e para të Pep Guardiolës si trajner i Manchester City

Premier League
“Kjo është tronditëse”, tifozët e Arsenalit të zemëruar me mënyrën se si Zinchenko shkatërroi strukturën mbrojtëse kundër Aston Villas

“Kjo është tronditëse”, tifozët e Arsenalit të zemëruar me mënyrën se si Zinchenko shkatërroi strukturën mbrojtëse kundër Aston Villas

Premier League
Ylli i Arsenalit, Zinchenko tregon se a do të luftonte në Ukrainë nëse do të thirrej nga vendi i tij

Ylli i Arsenalit, Zinchenko tregon se a do të luftonte në Ukrainë nëse do të thirrej nga vendi i tij

Premier League
Brenda zhveshtores, tifozi publikon foton nga mbishkrimet e yjeve të Arsenalit se si ndihen kur luajnë në Emirates

Brenda zhveshtores, tifozi publikon foton nga mbishkrimet e yjeve të Arsenalit se si ndihen kur luajnë në Emirates

Premier League
Zinchenko thotë se ai njihet me një bashkëlojtar te Arsenali më gjatë se me gruan e tij

Zinchenko thotë se ai njihet me një bashkëlojtar te Arsenali më gjatë se me gruan e tij

Premier League
Analizë, parashikim dhe formacionet e mundshme të derbit Arsenal – Liverpool

Analizë, parashikim dhe formacionet e mundshme të derbit Arsenal – Liverpool

Premier League
Zinchenko përmend një gjë që e dallon Guardiolën dhe Artetën, nuk janë trofetë

Zinchenko përmend një gjë që e dallon Guardiolën dhe Artetën, nuk janë trofetë

Premier League
Zinchenko befason të gjithë, luajti Counter-Strike dhe fitoi ndaj ekipit nga Kosova

Zinchenko befason të gjithë, luajti Counter-Strike dhe fitoi ndaj ekipit nga Kosova

eSports
Zinchenko ‘thyen’ heshtjen pas gabimit që bëri ndaj Wolves

Zinchenko ‘thyen’ heshtjen pas gabimit që bëri ndaj Wolves

Premier League
Arteta do të aktivizoj Zinchenkon në një pozicion të ri në fushë

Arteta do të aktivizoj Zinchenkon në një pozicion të ri në fushë

Premier League
Legjenda e Arsenalit thotë se ylli i Topçinjve po vuan që nga largimi i Granit Xhakës: Nuk është më i njëjti

Legjenda e Arsenalit thotë se ylli i Topçinjve po vuan që nga largimi i Granit Xhakës: Nuk është më i njëjti

Premier League
Zbulohet formacioni më i vlefshëm në Ligën Premier – dominohet nga lojtarët e Man Cityt, asnjë lojtar i Man Utd

Zbulohet formacioni më i vlefshëm në Ligën Premier – dominohet nga lojtarët e Man Cityt, asnjë lojtar i Man Utd

Premier League
‘Agjenti Jesus’, sulmuesi i Arsenalit zbulon se si i kishte ndihmuar londinezëve të nënshkruajnë me Zinchenkon

‘Agjenti Jesus’, sulmuesi i Arsenalit zbulon se si i kishte ndihmuar londinezëve të nënshkruajnë me Zinchenkon

Premier League
“Ata janë si vëllezër”- Mikel Arteta tregon dy lojtarë të Arsenalit që kanë kimi të fortë mes vete

“Ata janë si vëllezër”- Mikel Arteta tregon dy lojtarë të Arsenalit që kanë kimi të fortë mes vete

Premier League
Tri mënyrat kreative që Arsenali mund të luajë pa Jurrien Timber të lënduar

Tri mënyrat kreative që Arsenali mund të luajë pa Jurrien Timber të lënduar

Premier League
Oleksandr Zinchenko zbuloi se çfarë i tha Alexander-Arnold pas turpërimit që i bëri

Oleksandr Zinchenko zbuloi se çfarë i tha Alexander-Arnold pas turpërimit që i bëri

Premier League
Shakaja e shëmtuar e Jesus me Zinchenkon derisa bie një sirenë e ambulancës

Shakaja e shëmtuar e Jesus me Zinchenkon derisa bie një sirenë e ambulancës

Premier League
“Nuk është politikë, por luftë”, Zinchenko bën thirrje që sportistët rusë dhe bjellorusë të ndalohen nga çdo aktivitet i sportit

“Nuk është politikë, por luftë”, Zinchenko bën thirrje që sportistët rusë dhe bjellorusë të ndalohen nga çdo aktivitet i sportit

Ndërkombëtare
Carragher dhe Neville zgjedhin secili “ekipin e vitit” në Ligën Premier – zgjedhje befasuese nga të dy

Carragher dhe Neville zgjedhin secili “ekipin e vitit” në Ligën Premier – zgjedhje befasuese nga të dy

Premier League