LAJMI I FUNDIT:

Shakaja e shëmtuar e Jesus me Zinchenkon derisa bie një sirenë e ambulancës

Shakaja e shëmtuar e Jesus me Zinchenkon derisa bie një sirenë e ambulancës

Gabriel Jesus ka bërë një shaka të shëmtuar me shokun e skuadrës së Arsenalit, Oleksandr Zinchenko, ndërsa intervista e dyshes u ndërpre nga një sirenë e ambulancës.

Arsenali ka shpenzuar mbi 200 milionë euro në këtë verë për transferime, ndërsa skuadra e Mikel Artetas do të tentojë të fitojë titullin e Ligës Premier në sezonin 2023/24.


Dhe Jesus, i cili kaloi pesë vjet e gjysmë me Zinchenkon në Manchester City përpara se të transferohej në Arsenal së bashku me mbrojtësin, shpejtoi të bënte një shaka të shëmtuar ndaj ukrainasit.

Siç shihet në video, dyshja po luanin një lojë për ekipin mediatik të klubit ku secili duhej t’i përgjigjej një pyetjeje brenda pesë sekondave. Megjithatë, ajo u ndërpre për një kohë të shkurtër nga një sirenë aty pranë në zonë.

Pas disa sekondash heshtjeje, Jesus u tall me Zinchenkon duke i thënë: “Taksi juaj!”, duke qeshur me të.

Sirena shihet se e shqetësoi mbrojtësin, pasi vendlindja e tij – Ukraina është duke u përballur me agresionin rus që nga fillimi i vitit të kaluar. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Zinedine Zidane ‘një hap larg’ emërimit si trajner i gjigantit të njohur evropian

Zinedine Zidane ‘një hap larg’ emërimit si trajner i gjigantit të njohur evropian

Ndërkombëtare
“Vetëm një skuadër në Evropë është më e mirë se Bayern Munich” – legjenda e bavarezëve flet për Tuchel dhe ecurinë e klubit

“Vetëm një skuadër në Evropë është më e mirë se Bayern Munich” – legjenda e bavarezëve flet për Tuchel dhe ecurinë e klubit

Liga e Kampionëve
E ardhmja e Guardiolës tek Man City në dyshim – një emër i ri del favorit për ta zëvendësuar atë

E ardhmja e Guardiolës tek Man City në dyshim – një emër i ri del favorit për ta zëvendësuar atë

Premier League

"Çfarë mund të kishim bërë?! Ai donte të largohej" - Guardiola flet për për golashënuesin më të mirë të Ligës Premier

Premier League
Jo vetëm mes Gundogan dhe Araujos – zënkat e mëdha mes shokëve të skuadrës në historinë e sportit

Jo vetëm mes Gundogan dhe Araujos – zënkat e mëdha mes shokëve të skuadrës në historinë e sportit

Ndërkombëtare
Shkodran Mustafi parashikon fituesin e Kampionatit Evropian dhe paralajmëron rikthimin në futboll

Shkodran Mustafi parashikon fituesin e Kampionatit Evropian dhe paralajmëron rikthimin në futboll

Përfaqësueset
Kalo në kategori