LAJMI I FUNDIT:
Gabriel Jesus

Gabriel Jesus

276 Artikuj

Gabriel Jesus tregohet i sinqertë: Na mungon përvoja për titullin

Gabriel Jesus tregohet i sinqertë: Na mungon përvoja për titullin

Premier League
Nga De Bruyne te De Gea dhe Salah – Zbulohet lista me lojtarin më të paguar të secilës skuadër në Ligën Premier 

Nga De Bruyne te De Gea dhe Salah – Zbulohet lista me lojtarin më të paguar të secilës skuadër në Ligën Premier 

Premier League
Arsenali ia shënon edhe të dytin Liverpoolit

Arsenali ia shënon edhe të dytin Liverpoolit

Premier League
Arsenali i pandalshëm, Xhaka vazhdon me gola – titulli i kampionit edhe më afër

Arsenali i pandalshëm, Xhaka vazhdon me gola – titulli i kampionit edhe më afër

Premier League
Granit Xhaka flet për rëndësinë e Gabriel Jesus te Arsenali

Granit Xhaka flet për rëndësinë e Gabriel Jesus te Arsenali

Premier League
Arteta flet për rikthimin e Gabriel Jesusit

Arteta flet për rikthimin e Gabriel Jesusit

Premier League
Lisandro Martinez zbulon lojtarin që i ka shkaktuar më së shumti probleme deri më tani në Ligën Premier

Lisandro Martinez zbulon lojtarin që i ka shkaktuar më së shumti probleme deri më tani në Ligën Premier

Premier League
Jesus kthehet te Arsenali në rrugëtimin e tij për t’u rikuperuar pas operacionit

Jesus kthehet te Arsenali në rrugëtimin e tij për t’u rikuperuar pas operacionit

Premier League
Guardiola flet për largimet e Jesus dhe Zinchenko dhe tregon se a është penduar

Guardiola flet për largimet e Jesus dhe Zinchenko dhe tregon se a është penduar

Premier League
Gabriel Jesus ndahet nga partnerja Raiane Lima, tetë muaj pasi u bënë prindër për herë të parë

Gabriel Jesus ndahet nga partnerja Raiane Lima, tetë muaj pasi u bënë prindër për herë të parë

Yjet
Pagat e lojtarëve të Arsenalit: Xhaka në top pesëshe, transferët e janarit ndodhen lart

Pagat e lojtarëve të Arsenalit: Xhaka në top pesëshe, transferët e janarit ndodhen lart

Premier League
Arteta flet për lëndimin e Gabriel Jesus

Arteta flet për lëndimin e Gabriel Jesus

Premier League
Xhaka beson që Nketiah do ta zëvendësojë për mrekulli Gabriel Jesusin e lënduar

Xhaka beson që Nketiah do ta zëvendësojë për mrekulli Gabriel Jesusin e lënduar

Premier League
Tite shpërthen ndaj mediave kur pyetet për Gabriel Jesusin: Gënjeshtra të liga

Tite shpërthen ndaj mediave kur pyetet për Gabriel Jesusin: Gënjeshtra të liga

Përfaqësueset
Brazili vazhdon të ketë probleme me lëndime, humbin Kampionatin Botëror edhe Jesus dhe Telles

Brazili vazhdon të ketë probleme me lëndime, humbin Kampionatin Botëror edhe Jesus dhe Telles

Përfaqësueset
Goditje e madhe për Brazilin, dy futbollistë lëndohen dhe humbin pjesën tjetër të Botërorit

Goditje e madhe për Brazilin, dy futbollistë lëndohen dhe humbin pjesën tjetër të Botërorit

Ndërkombëtare
Vinicius, Militao, Jesus dhe Ronaldo shijojnë ushqimin e Nusretit në Doha, ai i mëson si t’ia japin ‘prekjen finalen’ pjatës

Vinicius, Militao, Jesus dhe Ronaldo shijojnë ushqimin e Nusretit në Doha, ai i mëson si t’ia japin ‘prekjen finalen’ pjatës

Yjet
Elon Musk po dështon me premtimin e tij mbi racizmin – lojtarët me ngjyrë të Botërorit 2022 po fyhen me fjalë nga më të ndyrat në Twitter

Elon Musk po dështon me premtimin e tij mbi racizmin – lojtarët me ngjyrë të Botërorit 2022 po fyhen me fjalë nga më të ndyrat në Twitter

Yjet
Tifozëve të Arsenalit u ka humbur durimi me Gabriel Jesusin, rekord huqjesh në Ligën Premier

Tifozëve të Arsenalit u ka humbur durimi me Gabriel Jesusin, rekord huqjesh në Ligën Premier

Premier League
Real Madridi synon transferimin e Gabriel Jesus

Real Madridi synon transferimin e Gabriel Jesus

La Liga
Gabriel Jesus ‘vallëzoi’ mbrëmë me mbrojtjen kundërshtare, një asistim perfekt te Vieira

Gabriel Jesus ‘vallëzoi’ mbrëmë me mbrojtjen kundërshtare, një asistim perfekt te Vieira

Premier League
Gabriel Jesus krahason Xhakën me De Bruyne teksa flet për stilin e lojës së tij

Gabriel Jesus krahason Xhakën me De Bruyne teksa flet për stilin e lojës së tij

Premier League
Top 15 transferimet më të shtrenjta që ndodhën në afatin kalimtar veror

Top 15 transferimet më të shtrenjta që ndodhën në afatin kalimtar veror

Ndërkombëtare
Ronaldinho i thur elozhe Gabriel Jesusit

Ronaldinho i thur elozhe Gabriel Jesusit

Premier League