LAJMI I FUNDIT:

Ohër

222 Artikuj

Shasha tregon dy skenarët e takimit Kurti-Vuçiq në Ohër

Shasha tregon dy skenarët e takimit Kurti-Vuçiq në Ohër

Kosovë
Gjermania pret marrëveshje në Ohër për zbatimin e propozimit evropian

Gjermania pret marrëveshje në Ohër për zbatimin e propozimit evropian

Kosovë
Kurti: Plani i zbatimit të marrëveshjes duhet të diskutohet në Ohër, nuk varet nga unë nëse do të ketë sukses apo jo

Kurti: Plani i zbatimit të marrëveshjes duhet të diskutohet në Ohër, nuk varet nga unë nëse do të ketë sukses apo jo

Kosovë
Takimi Kurti-Vuçiq, marrëveshje apo mosmarrëveshje në Ohër – flasin analistë e politikanë

Takimi Kurti-Vuçiq, marrëveshje apo mosmarrëveshje në Ohër – flasin analistë e politikanë

Kosovë
Abbott: Kjo javë është e rëndësishme për Kosovën

Abbott: Kjo javë është e rëndësishme për Kosovën

Kosovë
Cramon: Shpresoj të ketë marrëveshje në Ohër, do të ishte hap i madh drejt integrimit evropian për të dy vendet

Cramon: Shpresoj të ketë marrëveshje në Ohër, do të ishte hap i madh drejt integrimit evropian për të dy vendet

Kosovë
10 në verë, vlerësim nga UNESCO për Ohrin

10 në verë, vlerësim nga UNESCO për Ohrin

Maqedonia e Veriut
Kurti shpreson që marrëveshja të nënshkruhet në takimin e Ohrit

Kurti shpreson që marrëveshja të nënshkruhet në takimin e Ohrit

Kosovë
SHBA-ja dhe BE-ja “shtrëngojnë lakun” rreth Kosovës dhe Serbisë

SHBA-ja dhe BE-ja “shtrëngojnë lakun” rreth Kosovës dhe Serbisë

Kosovë
Për takimin në Ohër, Lajçak: Data 18 nuk është zgjedhur aksidentalisht

Për takimin në Ohër, Lajçak: Data 18 nuk është zgjedhur aksidentalisht

Kosovë
BE tregon agjendën e takimit të 18 marsit Kurti-Vuçiq në Ohër

BE tregon agjendën e takimit të 18 marsit Kurti-Vuçiq në Ohër

Kosovë
Takimi në Ohër, Kurti dhe Vuçiq do të bien dakord për një aneks dhe planin e zbatimit të marrëveshjes

Takimi në Ohër, Kurti dhe Vuçiq do të bien dakord për një aneks dhe planin e zbatimit të marrëveshjes

Kosovë
Ohër, punëtorë nga Filipinet e Bangladeshi

Ohër, punëtorë nga Filipinet e Bangladeshi

Maqedonia e Veriut
Prokuroria e Ohrit ngrit aktakuzë kundër personit që ka rrahur Pendikovin

Prokuroria e Ohrit ngrit aktakuzë kundër personit që ka rrahur Pendikovin

Gjyqësi
Ohër: Mbyllen hotelet buzë liqenit, shkak rritja e çmimeve

Ohër: Mbyllen hotelet buzë liqenit, shkak rritja e çmimeve

Maqedonia e Veriut
Publikohen pamje nga dëmtimi i klubit bullgar në Ohër

Publikohen pamje nga dëmtimi i klubit bullgar në Ohër

Kronikë e Zezë
Kompanitë italiane në Ohër prezantuan pajisje të reja teknologjike për shuarjen e zjarreve

Kompanitë italiane në Ohër prezantuan pajisje të reja teknologjike për shuarjen e zjarreve

Maqedonia e Veriut
Kovaçevski paralajmëroi ulje prej më së paku 10% të çmimeve të produkteve bazë ushqimore

Kovaçevski paralajmëroi ulje prej më së paku 10% të çmimeve të produkteve bazë ushqimore

Maqedonia e Veriut
Me orarin dimëror nga Shkupi dhe Ohri do të ketë fluturime në 48 destinacione

Me orarin dimëror nga Shkupi dhe Ohri do të ketë fluturime në 48 destinacione

Maqedonia e Veriut
Klubi bullgar në Ohër është goditur me vezë nga protestuesit

Klubi bullgar në Ohër është goditur me vezë nga protestuesit

Maqedonia e Veriut
Blazeski: Të gjitha ligjet në vend janë respektuar për hapjen e qendrës kulturore bullgare në Ohër

Blazeski: Të gjitha ligjet në vend janë respektuar për hapjen e qendrës kulturore bullgare në Ohër

Maqedonia e Veriut
Në plazhet e Ohrit mungojnë rojet e shpëtimit

Në plazhet e Ohrit mungojnë rojet e shpëtimit

Maqedonia e Veriut
Struga dhe Ohri në krizë për punëtorë! Kuzhinierë e kamerierë mësyjnë Kroacinë për rroga më të mira

Struga dhe Ohri në krizë për punëtorë! Kuzhinierë e kamerierë mësyjnë Kroacinë për rroga më të mira

Ekonomi
Rama: Konfliktet në rajon zgjidhen vetëm me “Ballkanin e Hapur”

Rama: Konfliktet në rajon zgjidhen vetëm me “Ballkanin e Hapur”

Venhar Ramadani