LAJMI I FUNDIT:

Monchi

54 Artikuj

“Kur e kuptova, ishte shumë vonë”, Monchi dhe mëkatet e tij te Roma

“Kur e kuptova, ishte shumë vonë”, Monchi dhe mëkatet e tij te Roma

Ndërkombëtare
Monchi zbulon arsyen se pse Kounde shkoi te Barcelona e jo te Chelsea

Monchi zbulon arsyen se pse Kounde shkoi te Barcelona e jo te Chelsea

La Liga
E konfirmon Monchi: Diego Carlos nuk transferohet te Newcastle United

E konfirmon Monchi: Diego Carlos nuk transferohet te Newcastle United

Premier League
Drejtori sportiv i Sevillas, Monchi: Jemi në bisedime me Papu Gomezin

Drejtori sportiv i Sevillas, Monchi: Jemi në bisedime me Papu Gomezin

La Liga
Drejtori sportiv i Sevillas, Monchi shpreson që Messi të qëndrojë te Barcelona edhe për shumë vite

Drejtori sportiv i Sevillas, Monchi shpreson që Messi të qëndrojë te Barcelona edhe për shumë vite

La Liga
Emery: Jam ndjerë i vetëm te Arsenali, e doja Monchin në klub

Emery: Jam ndjerë i vetëm te Arsenali, e doja Monchin në klub

Premier League
Monchi: Nuk kemi marrëveshje me Rakiticin

Monchi: Nuk kemi marrëveshje me Rakiticin

La Liga
Monchi: Nëse do të anulohej edhe goli ‘i dytë’ i De Jong, do ta kisha nxjerrë ekipin nga fusha

Monchi: Nëse do të anulohej edhe goli ‘i dytë’ i De Jong, do ta kisha nxjerrë ekipin nga fusha

La Liga
Zidane thotë se në rastin e golit të pranuar të De Jong pati prekje me dorë, por gjyqtari vendosi në favor të Sevillas

Zidane thotë se në rastin e golit të pranuar të De Jong pati prekje me dorë, por gjyqtari vendosi në favor të Sevillas

La Liga
Monchi e dëshiron De Rossin te Sevilla

Monchi e dëshiron De Rossin te Sevilla

Serie A
Pas Monchit, edhe Overmars refuzon postin e drejtorit sportiv të Arsenalit

Pas Monchit, edhe Overmars refuzon postin e drejtorit sportiv të Arsenalit

Premier League
Zyrtare: Monchi rikthehet te Sevilla

Zyrtare: Monchi rikthehet te Sevilla

La Liga
Zyrtare: Monchi largohet nga Roma

Zyrtare: Monchi largohet nga Roma

Serie A
Monchi i larguari i radhës nga Roma, spanjolli do t’i bashkohet Arsenalit

Monchi i larguari i radhës nga Roma, spanjolli do t’i bashkohet Arsenalit

Serie A
Ausilio në vend të Monchit te Roma

Ausilio në vend të Monchit te Roma

Serie A
Monchi tundohet nga oferta e Arsenalit, bisedimet vazhdojnë pozitivisht

Monchi tundohet nga oferta e Arsenalit, bisedimet vazhdojnë pozitivisht

Premier League
Monchi e pranon se nuk do të jetë e lehtë për Romën ta mbajnë Zaniolon

Monchi e pranon se nuk do të jetë e lehtë për Romën ta mbajnë Zaniolon

Serie A
Monchi: Di Francesco nuk është në rrezik për t’u shkarkuar

Monchi: Di Francesco nuk është në rrezik për t’u shkarkuar

Serie A
Monchi refuzoi postin e drejtorit sportiv të Unitedit

Monchi refuzoi postin e drejtorit sportiv të Unitedit

Serie A
Katër klube të mëdha evropiane e duan Monchin

Katër klube të mëdha evropiane e duan Monchin

Serie A
Monchi: N’Zonzi më i mirë se Malcom

Monchi: N’Zonzi më i mirë se Malcom

Serie A
Roma mund ta padisë Barcën për transferimin e Malcolmit

Roma mund ta padisë Barcën për transferimin e Malcolmit

La Liga
Monchi: Ende nuk ka ndonjë ofertë për Alissonin

Monchi: Ende nuk ka ndonjë ofertë për Alissonin

Serie A
Monchi: Manolas dhe Pellegrini mbeten lojtarë të Romës

Monchi: Manolas dhe Pellegrini mbeten lojtarë të Romës

Serie A