LAJMI I FUNDIT:

Mohammed Kudus

19 Artikuj

Barca mund të zëvendësojë Dembelen me sensacionin ganez të kërkuar nga Chelsea

Barca mund të zëvendësojë Dembelen me sensacionin ganez të kërkuar nga Chelsea

La Liga
Emërohen katër opsionet e Chelseat për pozicionin e mesfushës sulmuese – njëri ka një lëndim afatgjatë

Emërohen katër opsionet e Chelseat për pozicionin e mesfushës sulmuese – njëri ka një lëndim afatgjatë

Premier League
Chelsea ka arritur marrëveshje me Kudus – tani tenton me Ajaxin

Chelsea ka arritur marrëveshje me Kudus – tani tenton me Ajaxin

Premier League
Arsenali synon transferimin e Mohammed Kudus

Arsenali synon transferimin e Mohammed Kudus

Premier League
Një pamje e re e Newcastles nga sezoni i ri: Lista me 11 lojtarët që mund t’i transferojnë në verë

Një pamje e re e Newcastles nga sezoni i ri: Lista me 11 lojtarët që mund t’i transferojnë në verë

Premier League
Kërkohet nga gjashtë skuadra, Ajax i vendos çmimin e Mohammed Kudus

Kërkohet nga gjashtë skuadra, Ajax i vendos çmimin e Mohammed Kudus

Ndërkombëtare
Arteta dhe Ten Hag luftojnë për yllin e Ajaxit që kushton 40 milionë euro

Arteta dhe Ten Hag luftojnë për yllin e Ajaxit që kushton 40 milionë euro

Premier League
Zbulohet lista e dëshirave të Man Utd me gjashtë sulmues

Zbulohet lista e dëshirave të Man Utd me gjashtë sulmues

Premier League
Ten Hag e bën prioritet transferimin e Kudus në Old Traford

Ten Hag e bën prioritet transferimin e Kudus në Old Traford

Premier League
Lojtarët që janë futur në vitin 2023 me vlerë të rritur – por jo edhe Messi

Lojtarët që janë futur në vitin 2023 me vlerë të rritur – por jo edhe Messi

Ndërkombëtare
Unitedi kërkon shërbimet e Mohammed Kudus

Unitedi kërkon shërbimet e Mohammed Kudus

Premier League
Barcelona dhe Real Madrid po e monitorojnë Mohammed Kudus

Barcelona dhe Real Madrid po e monitorojnë Mohammed Kudus

La Liga
Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në “Katar 2022” dhe pritet të bëjnë transferime të mëdha së shpejti

Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në “Katar 2022” dhe pritet të bëjnë transferime të mëdha së shpejti

Përfaqësueset
Nga Ramos te Fernandes, Gakpo dhe Gvardiol – cilët lojtarë e kanë dyfishuar apo edhe më shumë çmimin e tyre në Kupën e Botës?

Nga Ramos te Fernandes, Gakpo dhe Gvardiol – cilët lojtarë e kanë dyfishuar apo edhe më shumë çmimin e tyre në Kupën e Botës?

Përfaqësueset
Formacioni më i mirë i raundit të dytë të ndeshjeve në fazën e grupeve në “Katar 2022”

Formacioni më i mirë i raundit të dytë të ndeshjeve në fazën e grupeve në “Katar 2022”

Përfaqësueset
Notat e lojatareve: Portugalia 3-2 Gana, Fernandes ylli i ndeshjes

Notat e lojatareve: Portugalia 3-2 Gana, Fernandes ylli i ndeshjes

Përfaqësueset
Liga e Kampionëve zgjedh formacionin e ndeshjeve të fundit të grupeve, rreshtim shumë sulmues

Liga e Kampionëve zgjedh formacionin e ndeshjeve të fundit të grupeve, rreshtim shumë sulmues

Liga e Kampionëve
Milani ka tre sulmues të rinj në listë për sezonin e ri, në mesin e tyre edhe Armando Broja

Milani ka tre sulmues të rinj në listë për sezonin e ri, në mesin e tyre edhe Armando Broja

Serie A
Liverpooli fiton ndaj Ajaxit dhe i gëzohet fitores së parë

Liverpooli fiton ndaj Ajaxit dhe i gëzohet fitores së parë

Liga e Kampionëve