LAJMI I FUNDIT:

Zbulohet lista e dëshirave të Man Utd me gjashtë sulmues

Zbulohet lista e dëshirave të Man Utd me gjashtë sulmues

Manchester Unitedi thuhet se ka një listë të ngushtë prej gjashtë sulmuesish për t’u marrë në konsideratë për një transferim gjatë afati kalimtar të verës.

Reklama

Djajtë e Kuq janë informuar nga trajneri Erik ten Hag për zgjedhjet e tij ideale.

Ten Hag është i vetëdijshëm se nënshkrimi i një sulmuesi të madh nuk do të jetë i lehtë, veçanërisht nëse marrja e klubit nuk përfundon deri në qershor.

Man Utd ka një plan rezervë të dyfishtë nëse dështon pista Kane
Lexo po ashtu Man Utd ka një plan rezervë të dyfishtë nëse dështon pista Kane

Sipas Manchester Evening News, Unitedi po monitoron plot gjashtë emra ku padyshim dy objektivat kryesore janë Harry Kane i Tottenham Hotspur dhe Victor Osimhen i Napolit.

Sulmuesin e Eintracht Frankfurt, Randal Kolo Muani dhe sulmuesi i Atalantës, Rasmus Hojlund, janë dy të tjerët në listën e dëshirave.

Dy emrat e fundit në listë për Unitedin janë Goncalo Ramos dhe Mohammed Kudus përkatësisht nga Benfica dhe Ajax.

Ndërsa Kudus është më shumë një mesfushor sulmues, ten Hag mund të besojë se ai mund të lulëzojë si sulmues. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Man City nuk i lë asgjë rastësisë, ka përgatitur edhe detajin e fundit ndaj Interit për finalen e Ligës së Kampionëve

Man City nuk i lë asgjë rastësisë, ka përgatitur edhe detajin e fundit ndaj Interit për finalen e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Eden Hazard nuk do të pensionohet nga futbolli, ka gjetur klubin e ri

Eden Hazard nuk do të pensionohet nga futbolli, ka gjetur klubin e ri

Ligat tjera
Sa para do të arkëtojë Manchester City nëse e fiton Ligën e Kampionëve nesër mbrëma

Sa para do të arkëtojë Manchester City nëse e fiton Ligën e Kampionëve nesër mbrëma

Liga e Kampionëve
Një nga dështimet më të madha të Jurgen Klopp përfundoi në Bundesligë te Werder Bremen

Një nga dështimet më të madha të Jurgen Klopp përfundoi në Bundesligë te Werder Bremen

Bundesliga
Largimi i fituesve të Topit të Artë nga Evropa – në skenën e madhe ka mbetur vetëm edhe një

Largimi i fituesve të Topit të Artë nga Evropa – në skenën e madhe ka mbetur vetëm edhe një

Ndërkombëtare

"Shumë projekte janë shkatërruar nga ndjekja e trofeut të Ligës së Kampionëve" - Guardiola tregon tërthorazi se çfarë e pret Interin në finale

Liga e Kampionëve
Kalo në kategori