LAJMI I FUNDIT:

Ajax

1207 Artikuj

Arsenali në prag të finalizimit të transferimit të dytë këtë verë nga Ajaxi

Arsenali në prag të finalizimit të transferimit të dytë këtë verë nga Ajaxi

Premier League
Tre mbrojtës në radarin e Real Madridit pas bashkimit të Leny Yoro me Man Utd

Tre mbrojtës në radarin e Real Madridit pas bashkimit të Leny Yoro me Man Utd

La Liga
Klubi nga liga e dytë e blenë golashënuesin më të mirë të Euro 2024 për një shumë ‘qesharake’

Klubi nga liga e dytë e blenë golashënuesin më të mirë të Euro 2024 për një shumë ‘qesharake’

Ndërkombëtare
Kush është Georges Mikautadze?  Dështimi i Ajaxit, i cili po udhëheq Gjeorgjinë dhe garën e ‘Këpucës së Artë’ në Euro 2024

Kush është Georges Mikautadze?  Dështimi i Ajaxit, i cili po udhëheq Gjeorgjinë dhe garën e ‘Këpucës së Artë’ në Euro 2024

Përfaqësueset
Isak dhe Toney të paarritshëm, Arsenali gjen sulmuesin në Eredivisie

Isak dhe Toney të paarritshëm, Arsenali gjen sulmuesin në Eredivisie

Premier League
Zyrtare: Ajaxi nënshkruan me trajnerin e talentuar Francesco Farioli

Zyrtare: Ajaxi nënshkruan me trajnerin e talentuar Francesco Farioli

Ligat tjera
Dy gjigantët evropianë ‘në luftë’ të ashpër për shërbimet e Ten Hagut

Dy gjigantët evropianë ‘në luftë’ të ashpër për shërbimet e Ten Hagut

Ndërkombëtare
PSG po kërkon portier, në listë edhe ylli kosovar që po shkëlqen me pritjet e tij

PSG po kërkon portier, në listë edhe ylli kosovar që po shkëlqen me pritjet e tij

Ligue 1
Inteligjenca Artificiale parashikon fituesit e Ligës së Kampionëve për vitet e ardhshme – Arsenali nuk e fiton kurrë

Inteligjenca Artificiale parashikon fituesit e Ligës së Kampionëve për vitet e ardhshme – Arsenali nuk e fiton kurrë

Liga e Kampionëve
Ten Hag thyen heshtjen për ribashkimin e tij me Ajaxin mes thashethemeve për shkarkimin nga Man Utd

Ten Hag thyen heshtjen për ribashkimin e tij me Ajaxin mes thashethemeve për shkarkimin nga Man Utd

Ndërkombëtare
Ten Hag është favorit për një punë të madhe nëse Man Utd vendos ta shkarkojë atë

Ten Hag është favorit për një punë të madhe nëse Man Utd vendos ta shkarkojë atë

Ndërkombëtare
Ajaxi pas një sezoni të dobët duket se ka gjetur trajnerin që do t’i rikthejë në krye, – ish-trajneri i Chelseat në krye të listës

Ajaxi pas një sezoni të dobët duket se ka gjetur trajnerin që do t’i rikthejë në krye, – ish-trajneri i Chelseat në krye të listës

Ligat tjera
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Ligës së Kampionëve deri në vitin 2103, rezultate krejtësisht të çmendura

Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Ligës së Kampionëve deri në vitin 2103, rezultate krejtësisht të çmendura

Shkumbin Pireva
Ajaxi ka pësuar një nga humbjet më të turpshme në histori të klubit dhe atë në derbin holandez

Ajaxi ka pësuar një nga humbjet më të turpshme në histori të klubit dhe atë në derbin holandez

Ligat tjera
Portieri i Ajaxit, Diant Ramaj, ka pësuar dëmtim duke humbur sezonin

Portieri i Ajaxit, Diant Ramaj, ka pësuar dëmtim duke humbur sezonin

Ligat tjera
“Ulja në stolin e Liverpoolit absolutisht e mrekullueshme, qava nga emocionet” – Eriksson flet pasi drejtoi Reds në fitoren ndaj Ajaxit

“Ulja në stolin e Liverpoolit absolutisht e mrekullueshme, qava nga emocionet” – Eriksson flet pasi drejtoi Reds në fitoren ndaj Ajaxit

Premier League
Zbulohet lista prej 20 ekipeve që përfitojnë më së shumti para bazuar në shitjet e fanellave

Zbulohet lista prej 20 ekipeve që përfitojnë më së shumti para bazuar në shitjet e fanellave

Ndërkombëtare
“Arteta e do atë sepse është i gjatë dhe luan mirë me këmbë” – Arsenali kërkon transferimin e portierit nga Kosova

“Arteta e do atë sepse është i gjatë dhe luan mirë me këmbë” – Arsenali kërkon transferimin e portierit nga Kosova

Premier League
Mësohen të gjitha çiftet e 1/8-tës së Ligës së Konferencës, një super ndeshje në këtë fazë

Mësohen të gjitha çiftet e 1/8-tës së Ligës së Konferencës, një super ndeshje në këtë fazë

Ndërkombëtare
Eriksen tanimë e di se në cilën skuadër do të luaj nga sezoni i ri

Eriksen tanimë e di se në cilën skuadër do të luaj nga sezoni i ri

Premier League
Quincy Promes dënohet me 6 vjet burg për organizimin e importit të 1370 kg kokainë, por ylli holandez ‘mendon se është i paprekshëm’

Quincy Promes dënohet me 6 vjet burg për organizimin e importit të 1370 kg kokainë, por ylli holandez ‘mendon se është i paprekshëm’

Ndërkombëtare
Eriksson do të përmbushë ëndrrën e tij “para se të vdes”: Do të udhëheqë Liverpoolin në një ndeshje

Eriksson do të përmbushë ëndrrën e tij “para se të vdes”: Do të udhëheqë Liverpoolin në një ndeshje

Ndërkombëtare
Përmendi 15 klube që janë të gatshme t’i bashkohen Superligës Evropiane, katër nga to e mohojnë Laportan

Përmendi 15 klube që janë të gatshme t’i bashkohen Superligës Evropiane, katër nga to e mohojnë Laportan

Ndërkombëtare
Lëndimi i rëndë i Coman, Bayerni futet në garë për transferimin e sulmuesit holandez

Lëndimi i rëndë i Coman, Bayerni futet në garë për transferimin e sulmuesit holandez

Bundesliga


mob5