LAJMI I FUNDIT:

Benfica

649 Artikuj

Joao Felix po bëhet me ekip të ri, rikthimi tek Barcelona pothuajse i pamundur

Joao Felix po bëhet me ekip të ri, rikthimi tek Barcelona pothuajse i pamundur

La Liga
Transferimi 120 milionë euro që Luis Enrique po ia kërkon me ngulm PSG-së

Transferimi 120 milionë euro që Luis Enrique po ia kërkon me ngulm PSG-së

Ligue 1
Mendes ia ofroi Perezit një top lojtar, presidenti i Real Madridit e refuzoi menjëherë

Mendes ia ofroi Perezit një top lojtar, presidenti i Real Madridit e refuzoi menjëherë

La Liga
UEFA zyrtarizon renditjen e re të klubeve – shumë befasi në top 20

UEFA zyrtarizon renditjen e re të klubeve – shumë befasi në top 20

Ndërkombëtare
PSG po e mposht Manchester Unitedin në garë për Joao Neves me një ofertë të pabesueshme

PSG po e mposht Manchester Unitedin në garë për Joao Neves me një ofertë të pabesueshme

Premier League
Manchester United bën një ofertë përfundimtare për Joao Neves

Manchester United bën një ofertë përfundimtare për Joao Neves

Premier League
As te Barcelona, por as të rikthehet te Atletico Madridi – një top skuadër po e transferon Joao Felixin

As te Barcelona, por as të rikthehet te Atletico Madridi – një top skuadër po e transferon Joao Felixin

La Liga
Liga e Kampionëve, zbulohen vazot për sezonin e ardhshëm me 36 skuadra

Liga e Kampionëve, zbulohen vazot për sezonin e ardhshëm me 36 skuadra

Liga e Kampionëve
Real Madridi dhe Liverpooli “në luftë” për lojtarin që ka çmim 100 milionë euro

Real Madridi dhe Liverpooli “në luftë” për lojtarin që ka çmim 100 milionë euro

Premier League
Liverpooli kërkon transferimin e ‘Modricit të ardhshëm’ si nënshkrimi i parë i Arne Slot

Liverpooli kërkon transferimin e ‘Modricit të ardhshëm’ si nënshkrimi i parë i Arne Slot

Premier League
Inteligjenca Artificiale parashikon fituesit e Ligës së Kampionëve për vitet e ardhshme – Arsenali nuk e fiton kurrë

Inteligjenca Artificiale parashikon fituesit e Ligës së Kampionëve për vitet e ardhshme – Arsenali nuk e fiton kurrë

Liga e Kampionëve
Manchester United gati të bëjë një transferim të madh prej 100 milionë eurosh

Manchester United gati të bëjë një transferim të madh prej 100 milionë eurosh

Premier League
Zbulohet favoriti për të fituar çmimin “Golden Boy”

Zbulohet favoriti për të fituar çmimin “Golden Boy”

Ndërkombëtare
Dita e ndeshjeve kthyese në Ligën e Evropës, vëmendja në Itali dhe Angli

Dita e ndeshjeve kthyese në Ligën e Evropës, vëmendja në Itali dhe Angli

Liga e Evropës
Janë 11 klube nga Evropa që kanë siguruar një vend në Kupën e Botës për klube, mbetet vetëm edhe një biletë

Janë 11 klube nga Evropa që kanë siguruar një vend në Kupën e Botës për klube, mbetet vetëm edhe një biletë

Ligat tjera
Man Utd mund të nënshkruajë me dy qendërmbrojtës të rinj në verë, zbulohen emrat e katër objektivave

Man Utd mund të nënshkruajë me dy qendërmbrojtës të rinj në verë, zbulohen emrat e katër objektivave

Ndërkombëtare
Dita e ndeshjeve: Katër përballje të zjarrta në Ligën e Evropës

Dita e ndeshjeve: Katër përballje të zjarrta në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Ligës së Kampionëve deri në vitin 2103, rezultate krejtësisht të çmendura

Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Ligës së Kampionëve deri në vitin 2103, rezultate krejtësisht të çmendura

Shkumbin Pireva
Shpërndarja e të ardhurave për të gjitha ekipet në këtë edicion të Ligës së Kampionëve – Man City dhe Real Madrid me më shumë fitime

Shpërndarja e të ardhurave për të gjitha ekipet në këtë edicion të Ligës së Kampionëve – Man City dhe Real Madrid me më shumë fitime

Liga e Kampionëve
“Ne hedhim plumb dhe njerëz të vdekur”, Di Maria dhe familja e tij kërcënohen me vdekje nga narkoterroristët

“Ne hedhim plumb dhe njerëz të vdekur”, Di Maria dhe familja e tij kërcënohen me vdekje nga narkoterroristët

Ndërkombëtare
Zyrtarët e gjigantit portugez Benfica ndodhen në Kosovë, priten nga Agim Ademi

Zyrtarët e gjigantit portugez Benfica ndodhen në Kosovë, priten nga Agim Ademi

Superliga
Benfica interesohet për shërbimet e Albion Rrahmanit – Rapidi kërkon një shumë të majme parash për lirimin e tij

Benfica interesohet për shërbimet e Albion Rrahmanit – Rapidi kërkon një shumë të majme parash për lirimin e tij

Ligat tjera
Bayerni synon ta ‘pushtojë’ afatin veror me transferimin e dy yjeve

Bayerni synon ta ‘pushtojë’ afatin veror me transferimin e dy yjeve

Bundesliga
Mësohen datat e çerekfinaleve, gjysmëfinaleve dhe finales së Ligës së Evropës

Mësohen datat e çerekfinaleve, gjysmëfinaleve dhe finales së Ligës së Evropës

Liga e Evropës


mob5