LAJMI I FUNDIT:
Mohamed Salah

Mohamed Salah

1086 Artikuj

Info

Mohamed Salah është futbollist egjiptian i lindur më 15 korrik 1992.

Salah shënon golin e 200-të për Liverpoolin dhe shkruan emrin në historinë e klubit

Salah shënon golin e 200-të për Liverpoolin dhe shkruan emrin në historinë e klubit

Premier League
Liverpooli fiton me rikthim ndaj Crystal Palace dhe bëhet lider i ri i Ligës Premier

Liverpooli fiton me rikthim ndaj Crystal Palace dhe bëhet lider i ri i Ligës Premier

Premier League
Zbulohen shanset e lojtarëve për të fituar Topin e Artë 2024, nuk prinë as Haaland dhe as Mbappe

Zbulohen shanset e lojtarëve për të fituar Topin e Artë 2024, nuk prinë as Haaland dhe as Mbappe

Ndërkombëtare
Sundimit të Manes i vjen fundi: Këta janë tre kandidatët për lojtarin më të mirë të vitit në Afrikë

Sundimit të Manes i vjen fundi: Këta janë tre kandidatët për lojtarin më të mirë të vitit në Afrikë

Ndërkombëtare
Legjenda e Liverpool kërkon që klubi të mos i ofrojë Salahut një kontratë të re

Legjenda e Liverpool kërkon që klubi të mos i ofrojë Salahut një kontratë të re

Premier League
Salah: Rivaliteti me Manchester Cityn na bën ekip më të mirë dhe na shtyen të punojmë më shumë

Salah: Rivaliteti me Manchester Cityn na bën ekip më të mirë dhe na shtyen të punojmë më shumë

Premier League
Drejtuesit e Liverpoolit ende nuk e dinë se çfarë do të bëjnë me Salah

Drejtuesit e Liverpoolit ende nuk e dinë se çfarë do të bëjnë me Salah

Premier League
Salah, Sergio Ramos dhe De Bruyne mund të luajnë nga sezoni i ri në një skuadër

Salah, Sergio Ramos dhe De Bruyne mund të luajnë nga sezoni i ri në një skuadër

Ligat tjera
Tentuan ta godisnin Mohamed Salahun, tifozët në Sierra Leone futen në fushë – ushtria u desh ta ruajë yllin egjiptian

Tentuan ta godisnin Mohamed Salahun, tifozët në Sierra Leone futen në fushë – ushtria u desh ta ruajë yllin egjiptian

Përfaqësueset
Zbulohet plani i Arabisë Saudite për ta transferuar Salahun

Zbulohet plani i Arabisë Saudite për ta transferuar Salahun

Ligat tjera
Gara e ashpër për Këpucën e Artë: Mbappe, Haaland dhe Bellingham jashtë top treshes

Gara e ashpër për Këpucën e Artë: Mbappe, Haaland dhe Bellingham jashtë top treshes

Ndërkombëtare
Salah ende mund të largohet nga Liverpool për në Superligën e Arabisë Saudite

Salah ende mund të largohet nga Liverpool për në Superligën e Arabisë Saudite

Ligat tjera
Arabia Saudite ka identifikuar dy yjet e Ligës Premier si objektiva për afatin kalimtar të janarit

Arabia Saudite ka identifikuar dy yjet e Ligës Premier si objektiva për afatin kalimtar të janarit

Ligat tjera
“Salah më i miri i Liverpoolit në histori, Gerrard nuk e fitoi kurrë titullin” – ish futbollisti anglez zgjedh egjiptianin

“Salah më i miri i Liverpoolit në histori, Gerrard nuk e fitoi kurrë titullin” – ish futbollisti anglez zgjedh egjiptianin

Premier League
“Kurrë nuk ishin miqtë më të mirë” – Firmino zbulon detaje rreth marrëdhënies mes Salah dhe Mane

“Kurrë nuk ishin miqtë më të mirë” – Firmino zbulon detaje rreth marrëdhënies mes Salah dhe Mane

Premier League
Salah mund të refuzojë transferimin në Arabinë Saudite për shkak të incidentit me Mourinhon në të kaluarën

Salah mund të refuzojë transferimin në Arabinë Saudite për shkak të incidentit me Mourinhon në të kaluarën

Ligat tjera
Liverpooli identifikon pasuesin e Salah, ai luan në Bundesliga

Liverpooli identifikon pasuesin e Salah, ai luan në Bundesliga

Premier League
Dhjetë lojtarët që kanë shitur më së shumti fanella në muajin tetor

Dhjetë lojtarët që kanë shitur më së shumti fanella në muajin tetor

Ndërkombëtare
Salah ka gjithnjë e më shumë gjasa për t’u larguar nga Liverpooli

Salah ka gjithnjë e më shumë gjasa për t’u larguar nga Liverpooli

Ndërkombëtare
“Duhej të isha sjellë ndryshe me ta” – Terry pendohet për qëndrimin e tij ndaj Salah dhe De Bruyne

“Duhej të isha sjellë ndryshe me ta” – Terry pendohet për qëndrimin e tij ndaj Salah dhe De Bruyne

Premier League
Liverpoolit mund t’i mohohet zëvendësuesi i ëndrrave për Mo Salah, pas klauzolës prej 1 miliard eurosh

Liverpoolit mund t’i mohohet zëvendësuesi i ëndrrave për Mo Salah, pas klauzolës prej 1 miliard eurosh

Premier League
Ish-mesfushori i Chelseat zbulon se si Mourinho e kishte bërë Salah për të qarë gjatë kohës kur ai luante për londinezët

Ish-mesfushori i Chelseat zbulon se si Mourinho e kishte bërë Salah për të qarë gjatë kohës kur ai luante për londinezët

Premier League
Renditja me 10 lojtarët favorit për ta fituar Topin e Artë në vitin 2024, Bellingham i prinë listës

Renditja me 10 lojtarët favorit për ta fituar Topin e Artë në vitin 2024, Bellingham i prinë listës

Ndërkombëtare
Mësohen edhe dhjetë emra të tjerë para zbulimit të fituesit të Topit të Artë 2023

Mësohen edhe dhjetë emra të tjerë para zbulimit të fituesit të Topit të Artë 2023

Ndërkombëtare