LAJMI I FUNDIT:

Meksiko

42 Artikuj

Një grua zë në befasi mysafirët në një dasmë në Mexico City, godet nusen dhe i thotë dhëndrit ‘Të dua’

Një grua zë në befasi mysafirët në një dasmë në Mexico City, godet nusen dhe i thotë dhëndrit ‘Të dua’

Fun
Peshkaqeni “nuk i bëri matjet mirë”, e pësoi keq derisa tentoi të sulmonte zhytësit në kafaz

Peshkaqeni “nuk i bëri matjet mirë”, e pësoi keq derisa tentoi të sulmonte zhytësit në kafaz

Nga Bota
Kishte thënë “kur ata duan t’ju vrasin, do t’ju vrasin” – qëllohet për vdekje kryetari i një bashkie të Mexico Cityt

Kishte thënë “kur ata duan t’ju vrasin, do t’ju vrasin” – qëllohet për vdekje kryetari i një bashkie të Mexico Cityt

Nga Bota
Ndodh edhe kjo: Edhe pse të armatosur, policët detyrohen nga banditët të bien në gjunjë (Foto)

Ndodh edhe kjo: Edhe pse të armatosur, policët detyrohen nga banditët të bien në gjunjë (Foto)

Nga Bota
Panik në Meksikë, aktivizohet vullkani i fuqishëm – publikohen pamjet e shpërthimit (Video)

Panik në Meksikë, aktivizohet vullkani i fuqishëm – publikohen pamjet e shpërthimit (Video)

Nga Bota
Qentë sulmojnë dhe mbysin një grua, publikohen pamjet e ngjarjes së tmerrshme në Meksikë (Video)

Qentë sulmojnë dhe mbysin një grua, publikohen pamjet e ngjarjes së tmerrshme në Meksikë (Video)

Nga Bota
Masakër në qendër të Meksikos, ekzekutohen 3 persona

Masakër në qendër të Meksikos, ekzekutohen 3 persona

Nga Bota
Një person i maskuar si kitarist, vret tre persona në Mexico City

Një person i maskuar si kitarist, vret tre persona në Mexico City

Nga Bota
Momenti i tmerrshëm kur një traget shpërthen në Meksikë, duke lënë dhjetëra të plagosur (Video)

Momenti i tmerrshëm kur një traget shpërthen në Meksikë, duke lënë dhjetëra të plagosur (Video)

Nga Bota
Tërmet i fuqishëm në brigjet e Meksikos

Tërmet i fuqishëm në brigjet e Meksikos

Nga Bota
Vendosi një tatuazh, 31-vjeçari gjen vdekjen pasi injoroi këshillën që ia dhanë (Foto,+18)

Vendosi një tatuazh, 31-vjeçari gjen vdekjen pasi injoroi këshillën që ia dhanë (Foto,+18)

Nga Bota
Trump lë jashtë buxhetit murin SHBA-Meksikë

Trump lë jashtë buxhetit murin SHBA-Meksikë

Nga Bota
Muri i Trumpit, interes i firmave gjermane?

Muri i Trumpit, interes i firmave gjermane?

Nga Bota
Trump konfirmon: Muri me Meksikën do ndërtohet

Trump konfirmon: Muri me Meksikën do ndërtohet

Nga Bota
Momenti kur vritet gjyqtari që hetonte trafikantët e drogës – në mes të rrugës (Video,+18)

Momenti kur vritet gjyqtari që hetonte trafikantët e drogës – në mes të rrugës (Video,+18)

Nga Bota
Peshkaqeni futet në kafazin ku gjendej zhytësi, shihni çfarë ndodh më pas! (Video)

Peshkaqeni futet në kafazin ku gjendej zhytësi, shihni çfarë ndodh më pas! (Video)

Fun Lajme
Njerku mbyti vajzën e gruas në pishinë, pamjet tregojnë gjithçka! (Video,+18)

Njerku mbyti vajzën e gruas në pishinë, pamjet tregojnë gjithçka! (Video,+18)

Nga Bota
Këto janë 18 vendet më të korruptuara në botën e zhvilluar

Këto janë 18 vendet më të korruptuara në botën e zhvilluar

Nga Bota