LAJMI I FUNDIT:
Lorenzo Pellegrini

Lorenzo Pellegrini

110 Artikuj

Info

Lorenzo Pellegrini është mesfushor italian i lindur më 19 qershor 1996.

Notat e lojtarëve: Roma 5-2 Benevento, Dzeko më i vlerësuari

Notat e lojtarëve: Roma 5-2 Benevento, Dzeko më i vlerësuari

Serie A
Pellegrini – Roma, ka marrëveshje për vazhdimin e kontratës dhe heqjen e klauzolës

Pellegrini – Roma, ka marrëveshje për vazhdimin e kontratës dhe heqjen e klauzolës

Serie A
Roma përgatit kontrata të reja për Zaniolon dhe Pellegrinin

Roma përgatit kontrata të reja për Zaniolon dhe Pellegrinin

Serie A
PSG po përpiqet të nënshkruajë me Lorenzo Pellegrinin

PSG po përpiqet të nënshkruajë me Lorenzo Pellegrinin

Serie A
Roma në borxhe të mëdha, pritet shitja e dy yjeve Zaniolo dhe Pellegrini

Roma në borxhe të mëdha, pritet shitja e dy yjeve Zaniolo dhe Pellegrini

Serie A
PSG do një mesfushor në verë, synon njërin nga tre yjet e Serie A

PSG do një mesfushor në verë, synon njërin nga tre yjet e Serie A

Ligue 1
Tre gjigantët evropianë të gatshëm ta paguajnë klauzolën e Pellegrinit

Tre gjigantët evropianë të gatshëm ta paguajnë klauzolën e Pellegrinit

Serie A
Arrihet marrëveshja mes palëve, Roma do ta blindojë Pellegrinin dhe do t’i heqë klauzolën ‘qesharake’

Arrihet marrëveshja mes palëve, Roma do ta blindojë Pellegrinin dhe do t’i heqë klauzolën ‘qesharake’

Serie A
Sassuolo 4-2 Roma, notat e lojtarëve

Sassuolo 4-2 Roma, notat e lojtarëve

Serie A
Roma mposht Parman dhe kalon në çerekfinale

Roma mposht Parman dhe kalon në çerekfinale

Serie A
Juventusi sakrifikon Bernardeschin për dy yjet e Romës

Juventusi sakrifikon Bernardeschin për dy yjet e Romës

Serie A
Roma 3-1 Spal, nota e Berishës dhe të tjerëve

Roma 3-1 Spal, nota e Berishës dhe të tjerëve

Serie A
Roma afër ta blindojë Pellegrinin me kontratë të re, do t’i hiqet klauzola e largimit

Roma afër ta blindojë Pellegrinin me kontratë të re, do t’i hiqet klauzola e largimit

Serie A
Roma arrin marrëveshje me Pellegrinin për kontratën e re

Roma arrin marrëveshje me Pellegrinin për kontratën e re

Serie A
Pellegrini mungon dy muaj te Roma

Pellegrini mungon dy muaj te Roma

Serie A
Bologna 1-2 Roma, notat e lojtarëve

Bologna 1-2 Roma, notat e lojtarëve

Serie A
Fonesca kënaqet me fitoren e parë dhe lavdëron futbollistët e Romës

Fonesca kënaqet me fitoren e parë dhe lavdëron futbollistët e Romës

Serie A
Roma fiton sfidën atraktive ndaj Sassuolos

Roma fiton sfidën atraktive ndaj Sassuolos

Serie A
Pellegrini krenohet me komplimentet që mori nga Totti e Mancini

Pellegrini krenohet me komplimentet që mori nga Totti e Mancini

Serie A
Italia fiton me rikthim në udhëtim te Armenia

Italia fiton me rikthim në udhëtim te Armenia

Ndërkombëtare
Arsenali po tenton ta transferojë Pellegrinin e Romës

Arsenali po tenton ta transferojë Pellegrinin e Romës

Premier League
Pellegrini vështirë të arrihet, Interi rikthehet te pista Gundogan

Pellegrini vështirë të arrihet, Interi rikthehet te pista Gundogan

Serie A
Conte e dëshiron Pellegrinin, Interi gati ta paguajë klauzolën e mesfushorit

Conte e dëshiron Pellegrinin, Interi gati ta paguajë klauzolën e mesfushorit

Serie A
Notat e lojtarëve: Roma 2-1 Parma, Pellegrini më i miri

Notat e lojtarëve: Roma 2-1 Parma, Pellegrini më i miri

Serie A