LAJMI I FUNDIT:
Lorenzo Pellegrini

Lorenzo Pellegrini

111 Artikuj

Info

Lorenzo Pellegrini është mesfushor italian i lindur më 19 qershor 1996.

Pellegrini zbulon se përse Mourinho nuk e lejoi ta ekzekutonte penalltinë ndaj Udineses

Pellegrini zbulon se përse Mourinho nuk e lejoi ta ekzekutonte penalltinë ndaj Udineses

Serie A
Notat e lojtarëve: Roma 1-0 Bologna, veçohet paraqitja e Smalling

Notat e lojtarëve: Roma 1-0 Bologna, veçohet paraqitja e Smalling

Serie A
Roma kryen detyrën ndaj Bolognas

Roma kryen detyrën ndaj Bolognas

Serie A
Roma 3-1 Ludogorets, notat e lojtarëve: Pellegrini dhe Zaniolo më të mirët në fushë

Roma 3-1 Ludogorets, notat e lojtarëve: Pellegrini dhe Zaniolo më të mirët në fushë

Liga e Evropës
Roma, lojtarët më të përdorur nga Mourinho – Ibanez i pazëvendësueshëm

Roma, lojtarët më të përdorur nga Mourinho – Ibanez i pazëvendësueshëm

Serie A
Notat e lojtarëve: Roma 0-1 Atalanta, veçohet paraqitja e Pellegrinit

Notat e lojtarëve: Roma 0-1 Atalanta, veçohet paraqitja e Pellegrinit

Serie A
Të gjitha çmimet nga edicioni i kaluar i Ligës së Konferencës shkojnë te Roma, Lorenzo Pellegrini më i miri

Të gjitha çmimet nga edicioni i kaluar i Ligës së Konferencës shkojnë te Roma, Lorenzo Pellegrini më i miri

Serie A
Mancini për Pellegrinin: Ai nuk është Totti, por mund të bëhet lojtar i jashtëzakonshëm

Mancini për Pellegrinin: Ai nuk është Totti, por mund të bëhet lojtar i jashtëzakonshëm

Përfaqësueset
Goli i Zhegrovës në mesin e 10 më të mirëve në edicionin e parë të Ligës së Konferencës

Goli i Zhegrovës në mesin e 10 më të mirëve në edicionin e parë të Ligës së Konferencës

Ndërkombëtare
Pellegrini flet para finales: Jemi këtu për të fituar, do të jetë ndeshje e madhe

Pellegrini flet para finales: Jemi këtu për të fituar, do të jetë ndeshje e madhe

Ligat tjera
Pellegrini flet për finalen e Tiranës: Dua që trofeun ta sjell në Romë

Pellegrini flet për finalen e Tiranës: Dua që trofeun ta sjell në Romë

Serie A
Notat e lojtarëve, Torino 0-3 Roma: Abraham dhe Pellegrini më të mirët, Berisha nuk ishte në element

Notat e lojtarëve, Torino 0-3 Roma: Abraham dhe Pellegrini më të mirët, Berisha nuk ishte në element

Serie A
Roma nuk e diskuton fitoren me Torinon, siguron një vend në Ligën e Evropës

Roma nuk e diskuton fitoren me Torinon, siguron një vend në Ligën e Evropës

Serie A
Pellegrini: Trajneri i Bodo/Glimt sulmoi trajnerin e portierëve të Romës, e turpshme çfarë pashë

Pellegrini: Trajneri i Bodo/Glimt sulmoi trajnerin e portierëve të Romës, e turpshme çfarë pashë

Ndërkombëtare
Jose Mourinho u beson vetëm shtatë lojtarëve te Roma, të tjerët të gjithë mund të shiten

Jose Mourinho u beson vetëm shtatë lojtarëve te Roma, të tjerët të gjithë mund të shiten

Serie A
Salah, Haaland, Barella, Osmihen dhe shumë të tjerë: Kush janë yjet më të vlefshëm që mungojnë në Kupën e Botës?

Salah, Haaland, Barella, Osmihen dhe shumë të tjerë: Kush janë yjet më të vlefshëm që mungojnë në Kupën e Botës?

Përfaqësueset
Pellegrini ‘bombardon’ portën e Juventusit nga gjuajtja e lirë

Pellegrini ‘bombardon’ portën e Juventusit nga gjuajtja e lirë

Serie A
Pellegerini do të mungojë deri në janar

Pellegerini do të mungojë deri në janar

Serie A
Kumbulla dhe Pellegrini kthehen në stërvitje te Roma

Kumbulla dhe Pellegrini kthehen në stërvitje te Roma

Serie A
Reagimi me ‘nervozizëm’ i Mourinhos në golin fantastik të Pellegrinit

Reagimi me ‘nervozizëm’ i Mourinhos në golin fantastik të Pellegrinit

Serie A
Notat e lojtarëve: Cagliari 1-2 Roma, Pellegrini me paraqitjen më të mirë

Notat e lojtarëve: Cagliari 1-2 Roma, Pellegrini me paraqitjen më të mirë

Serie A
Roma fiton me përmbysje ndaj Cagliarit

Roma fiton me përmbysje ndaj Cagliarit

Serie A
Pellegrini flet pas humbjes së thellë në Norvegji: Duhet të kërkojmë falje, jam i zemëruar

Pellegrini flet pas humbjes së thellë në Norvegji: Duhet të kërkojmë falje, jam i zemëruar

Serie A
Jo vetëm Pellegrinin, Roma arrin marrëveshje për t’i blinduar edhe dy yje të tjerë të mesfushës

Jo vetëm Pellegrinin, Roma arrin marrëveshje për t’i blinduar edhe dy yje të tjerë të mesfushës

Serie A