LAJMI I FUNDIT:

Lille

479 Artikuj

I “dashuruar” në Real Madridin, por zbulohet arsyeja përse Yoro po i bashkohet Man Unitedit

I “dashuruar” në Real Madridin, por zbulohet arsyeja përse Yoro po i bashkohet Man Unitedit

Premier League
E kryer, Manchester United bën goditjen e madhe, Leny Yoro kalon te klubi anglez

E kryer, Manchester United bën goditjen e madhe, Leny Yoro kalon te klubi anglez

Premier League
Man Utd rrëmben objektivin e Real Madridit, arrin marrëveshje për transferimin e Leny Yoros

Man Utd rrëmben objektivin e Real Madridit, arrin marrëveshje për transferimin e Leny Yoros

Premier League
Lille e pranon ofertën e gjigantit të Ligës Premier për Leny Yoro

Lille e pranon ofertën e gjigantit të Ligës Premier për Leny Yoro

Premier League
Super lojtari garanton Real Madridin se do t’u bashkohet në vitin 2025

Super lojtari garanton Real Madridin se do t’u bashkohet në vitin 2025

La Liga
Real Madridi ka punë për të bërë për transferimin e dy objektivave kryesore të verës

Real Madridi ka punë për të bërë për transferimin e dy objektivave kryesore të verës

La Liga
Zbulohen dy objektivat e Real Madridit për të zëvendësuar Nachon, njëri po shkëlqen në Euro 2024

Zbulohen dy objektivat e Real Madridit për të zëvendësuar Nachon, njëri po shkëlqen në Euro 2024

La Liga
Zidane i gjen Real Madridit pasuesin e Nachos – një mbrojtës për shumë vite

Zidane i gjen Real Madridit pasuesin e Nachos – një mbrojtës për shumë vite

La Liga
E ardhmja e paqartë e Jonathan David, mes Serie A dhe Ligës Premier

E ardhmja e paqartë e Jonathan David, mes Serie A dhe Ligës Premier

Ligue 1
Real Madridi arrin marrëveshje me talentin Leny Yoro

Real Madridi arrin marrëveshje me talentin Leny Yoro

La Liga
Juventusi interesohet për Adeyemin, në listën e dëshirave edhe shumë sulmues anësorë tjerë

Juventusi interesohet për Adeyemin, në listën e dëshirave edhe shumë sulmues anësorë tjerë

Serie A
PSG ka marrë goditje të rëndë pasi shënjestra e tyre kryesore preferon kalimin te Real Madridi

PSG ka marrë goditje të rëndë pasi shënjestra e tyre kryesore preferon kalimin te Real Madridi

Ligue 1
Ibrahimovic pritet të njoftojë sot për trajnerin e ri të Milanit

Ibrahimovic pritet të njoftojë sot për trajnerin e ri të Milanit

Serie A
Një nga ligat më të forta evropiane kërcënohet me katastrofë, askush nuk dëshiron të transmetojë ndeshjet e tyre

Një nga ligat më të forta evropiane kërcënohet me katastrofë, askush nuk dëshiron të transmetojë ndeshjet e tyre

Ligue 1
Tri ëndrrat dhe objektivat tjera të Romës në afatin kalimtar të verës

Tri ëndrrat dhe objektivat tjera të Romës në afatin kalimtar të verës

Serie A
Real Madridi nuk do të shkojë për Leny Yoron këtë verë – zbulohet arsyeja

Real Madridi nuk do të shkojë për Leny Yoron këtë verë – zbulohet arsyeja

La Liga
Mbyllet sezoni në Ligue 1: PSG fiton, Lille do të luajë në eliminatoret për Ligën e Kampionëve

Mbyllet sezoni në Ligue 1: PSG fiton, Lille do të luajë në eliminatoret për Ligën e Kampionëve

Ligue 1
Milani hap bisedimet me trajnerin që fitoi Kupën e Botës, por Fonseca është ende favorit

Milani hap bisedimet me trajnerin që fitoi Kupën e Botës, por Fonseca është ende favorit

Serie A
Trajneri i yllit të Kosovës shihet si favorit për të marrë drejtimin e Milanit

Trajneri i yllit të Kosovës shihet si favorit për të marrë drejtimin e Milanit

Serie A
Real Madridi po përgatit një transferim ‘bombë’ falë Jorge Mendesit

Real Madridi po përgatit një transferim ‘bombë’ falë Jorge Mendesit

La Liga
Ishte në garë me Mbappen për më të mirin e vitit, Zhegrova falënderon të gjithë për mbështetjen

Ishte në garë me Mbappen për më të mirin e vitit, Zhegrova falënderon të gjithë për mbështetjen

Ligue 1
Jo vetëm Juventus dhe Napoli, një tjetër top klub futet në garë për Edon Zhegrovën

Jo vetëm Juventus dhe Napoli, një tjetër top klub futet në garë për Edon Zhegrovën

Ligue 1
Edon Zhegrova realizoi gol “alla Messi” kundër Lyonit – por Fonseca i kërkon falje për atë që i bëri gjatë ndeshjes

Edon Zhegrova realizoi gol “alla Messi” kundër Lyonit – por Fonseca i kërkon falje për atë që i bëri gjatë ndeshjes

Ligue 1
Zbulohet se çfarë fshihej pas dedikimit me maskë të Edon Zhegrovës

Zbulohet se çfarë fshihej pas dedikimit me maskë të Edon Zhegrovës

Ligue 1


mob5