LAJMI I FUNDIT:

Kolo Toure

25 Artikuj

Zyrtare: Kolo Toure nis karrierën e tij si trajner

Zyrtare: Kolo Toure nis karrierën e tij si trajner

Ligat tjera
Kessie zgjedh ‘top 4’ lojtarët më të mirë në secilën pozitë, befason me zgjedhjet e tij

Kessie zgjedh ‘top 4’ lojtarët më të mirë në secilën pozitë, befason me zgjedhjet e tij

La Liga
Transferimet më të mira dhe më të këqija të Arsenalit në afatin e janarit

Transferimet më të mira dhe më të këqija të Arsenalit në afatin e janarit

Premier League
Henry udhëheq formacionin më të mirë të Arsenalit me lojtarë të huaj

Henry udhëheq formacionin më të mirë të Arsenalit me lojtarë të huaj

Premier League
James Milner bëhet lojtari i 11-të që fiton trofeun e Ligës Premier me dy klube

James Milner bëhet lojtari i 11-të që fiton trofeun e Ligës Premier me dy klube

Premier League
Kolo Toure ka shtuar peshë, Mourinho tallet me të para ndeshjes ndaj Leicesterit

Kolo Toure ka shtuar peshë, Mourinho tallet me të para ndeshjes ndaj Leicesterit

Premier League
Formacioni fantastik i Arsenalit me transferimet me buxhet të ulët nga Arsene Wenger

Formacioni fantastik i Arsenalit me transferimet me buxhet të ulët nga Arsene Wenger

Premier League
Renditen top 15 mbrojtësit më të mirë në histori të Ligës Premier

Renditen top 15 mbrojtësit më të mirë në histori të Ligës Premier

Premier League
Vetëm dhjetë lojtarë e kanë fituar titullin e Ligës Premier me dy klube të ndryshme

Vetëm dhjetë lojtarë e kanë fituar titullin e Ligës Premier me dy klube të ndryshme

Premier League
Kloppi si trajner i Liverpoolit ka shitur 36 lojtarë për 367 milionë euro: Nga Benteke e Skrtel deri te Coutinho

Kloppi si trajner i Liverpoolit ka shitur 36 lojtarë për 367 milionë euro: Nga Benteke e Skrtel deri te Coutinho

Premier League
Formacioni me lojtarët më të mirë që i ka udhëhequr Wenger te Arsenali

Formacioni me lojtarët më të mirë që i ka udhëhequr Wenger te Arsenali

Premier League
Yjet gjithmonë largohen nga Arsenali, ky është formacioni me lojtarët e larguar ndër vite nën menaxhimin e Arsene Wenger (Foto)

Yjet gjithmonë largohen nga Arsenali, ky është formacioni me lojtarët e larguar ndër vite nën menaxhimin e Arsene Wenger (Foto)

Premier League
Pesëmbëdhjetë mbrojtësit më të mirë në histori të Ligës Premier (Foto)

Pesëmbëdhjetë mbrojtësit më të mirë në histori të Ligës Premier (Foto)

Premier League
Këta janë futbollistët që kanë ndërruar pozitën me kalimin e viteve (Foto)

Këta janë futbollistët që kanë ndërruar pozitën me kalimin e viteve (Foto)

Shkumbin Pireva
Këta janë futbollistët që do të luajnë kundër ish-skuadrave në Ligën e Kampionëve

Këta janë futbollistët që do të luajnë kundër ish-skuadrave në Ligën e Kampionëve

Shkumbin Pireva
Nga Hart te Nasri, këta janë lojtarët e padëshiruar në Ligën Premier (Foto)

Nga Hart te Nasri, këta janë lojtarët e padëshiruar në Ligën Premier (Foto)

Përfaqësueset
Kjo është arsyeja pse Barca-Celtic u ndjek me interes edhe nga tifozët e Liverpoolit (Foto)

Kjo është arsyeja pse Barca-Celtic u ndjek me interes edhe nga tifozët e Liverpoolit (Foto)

Premier League
Toure i mërzitur gjatë prezantimit te Celticu (Foto)

Toure i mërzitur gjatë prezantimit te Celticu (Foto)

Ligat tjera
Toure bëhet me skuadër të re

Toure bëhet me skuadër të re

Premier League
Toure afër Monacos

Toure afër Monacos

Ligue 1
Kjo është 11-shja e super futbollistëve të lirë, kush janë ata?

Kjo është 11-shja e super futbollistëve të lirë, kush janë ata?

Futboll
Kolo Toure mund të shkojë në Kinë

Kolo Toure mund të shkojë në Kinë

Premier League
Lojtarët dhe menaxherët që largohen prej Ligës Premier – dhe disa të cilët mund të përshëndeten (Foto)

Lojtarët dhe menaxherët që largohen prej Ligës Premier – dhe disa të cilët mund të përshëndeten (Foto)

Nol Elshani
Besëtytnitë në futbollin evropian

Besëtytnitë në futbollin evropian

Ndërkombëtare