LAJMI I FUNDIT:

Kokosi

17 Artikuj

Kremoze dhe e përsosur: Tortë me kokos me dredhëza

Kremoze dhe e përsosur: Tortë me kokos me dredhëza

Kuzhina
Ëmbëlsira më e shëndetshme që keni ngrënë ndonjëherë sa keni dëshiruar: Sfera kokosi nga vetëm dy përbërës!

Ëmbëlsira më e shëndetshme që keni ngrënë ndonjëherë sa keni dëshiruar: Sfera kokosi nga vetëm dy përbërës!

Ëmbëlsirë
Toptha nga çokollata e bardhë dhe kokosi

Toptha nga çokollata e bardhë dhe kokosi

Desert
Shtojani këta përbërës kafesë dhe pas dy gllënjkave metabolizmi do t’ju shpejtohet

Shtojani këta përbërës kafesë dhe pas dy gllënjkave metabolizmi do t’ju shpejtohet

Të njohim produktet
Pija e cila alkalizon trupin: Për dukje rinore, preventivë kanceri dhe energji tërë ditën!

Pija e cila alkalizon trupin: Për dukje rinore, preventivë kanceri dhe energji tërë ditën!

Të njohim produktet
Rastet kur nuk duhet të përdorni vaj kokosi

Rastet kur nuk duhet të përdorni vaj kokosi

Të njohim produktet
Përdorni vaj kokosi në flokët tuaj? Ja pse ndoshta duhet të ndaloni

Përdorni vaj kokosi në flokët tuaj? Ja pse ndoshta duhet të ndaloni

Flokë dhe stil
Dermatologët i tregojnë tri sekrete për ta pasur lëkurën më të shëndetshme se asnjëherë më parë

Dermatologët i tregojnë tri sekrete për ta pasur lëkurën më të shëndetshme se asnjëherë më parë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Ëmbëlsirë çokollate

Ëmbëlsirë çokollate

Ëmbëlsirë
Studim: Vaji i kokosit është më i mirë se çdo pastë e dhëmbëve

Studim: Vaji i kokosit është më i mirë se çdo pastë e dhëmbëve

Mjekësi alternative
E përmirëson lëkurën më mirë se botoksi dhe bën të dukeni 10 vite më e re

E përmirëson lëkurën më mirë se botoksi dhe bën të dukeni 10 vite më e re

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
A është vaji i kokosit në të vërtetë i shëndetshëm

A është vaji i kokosit në të vërtetë i shëndetshëm

Të njohim produktet
​Vaji i kokosit parandalon rrudhat

​Vaji i kokosit parandalon rrudhat

Bukuri dhe Kujdes
Rritni FLOKËT deri në 10 CENTIMETRA në JAVË, me këtë RECETË NATYRALE! (Video)

Rritni FLOKËT deri në 10 CENTIMETRA në JAVË, me këtë RECETË NATYRALE! (Video)

Flokë dhe stil
Ky është çaji që i heqë gurët në veshkë, pastron mëlçinë dhe i vret qelizat kanceroze

Ky është çaji që i heqë gurët në veshkë, pastron mëlçinë dhe i vret qelizat kanceroze

Mjekësi alternative
Kjo është mënyra më e mirë për HEQJEN dhe PARANDALIMIN e ZBOKTHIT!

Kjo është mënyra më e mirë për HEQJEN dhe PARANDALIMIN e ZBOKTHIT!

Të tjera
Gëlltiteni KËTË, bini në GJUMË MENJËHERË dhe ZGJOHUNI TË FRESKUAR!

Gëlltiteni KËTË, bini në GJUMË MENJËHERË dhe ZGJOHUNI TË FRESKUAR!

Mjekësi alternative