LAJMI I FUNDIT:

KF Vitia

28 Artikuj

Lidhja Rajonale e Futbollit të Gjilanit del në mbështetje të Gramoz Vokrrit

Lidhja Rajonale e Futbollit të Gjilanit del në mbështetje të Gramoz Vokrrit

Kosovë
KF Vitia padit FFK-në për Kuvendin Zgjedhor për president

KF Vitia padit FFK-në për Kuvendin Zgjedhor për president

Sport vendor
Tërhiqet shorti për Kupën e Kosovës në futboll – duele mjaft interesante

Tërhiqet shorti për Kupën e Kosovës në futboll – duele mjaft interesante

Superliga
Gjashtë ndeshje zhvillohen në Ligën e Parë, vëmendja në Viti

Gjashtë ndeshje zhvillohen në Ligën e Parë, vëmendja në Viti

Liga e Parë
Mbylle xhiroja e 17-të në Ligën e Parë – Grupi A dhe B

Mbylle xhiroja e 17-të në Ligën e Parë – Grupi A dhe B

Liga e Parë
Tabela e Ligës së Parë në futboll – Grupi A dhe B

Tabela e Ligës së Parë në futboll – Grupi A dhe B

Liga e Parë
Renditja tabelore pas javës së 14-të në Ligën e Parë – Grupi A dhe B

Renditja tabelore pas javës së 14-të në Ligën e Parë – Grupi A dhe B

Liga e Parë
Liria – Vëllaznimi ndeshja kryesore e ditës, interesant edhe në kryeqytet

Liria – Vëllaznimi ndeshja kryesore e ditës, interesant edhe në kryeqytet

Liga e Parë
Renditja tabelore e Ligës së Parë në Grupin A dhe B

Renditja tabelore e Ligës së Parë në Grupin A dhe B

Liga e Parë
Mbyllet xhiroja e 12-të në Ligën e Parë – rezultatet dhe renditja tabelore në Grupin A dhe B

Mbyllet xhiroja e 12-të në Ligën e Parë – rezultatet dhe renditja tabelore në Grupin A dhe B

Liga e Parë
Vitia pret Flamurtarin në ndeshjen kryesore të javës në Ligën e Parë

Vitia pret Flamurtarin në ndeshjen kryesore të javës në Ligën e Parë

Liga e Parë
Derbi i qytetit të Prizrenit zhvillohet në Ligën e Parë, në Vushtrri përballen dy ish-kampionët e Kosovës

Derbi i qytetit të Prizrenit zhvillohet në Ligën e Parë, në Vushtrri përballen dy ish-kampionët e Kosovës

Liga e Parë
Tabelat e Ligës së Parë në futboll pas javës së shtatë në Grupin A dhe B –

Tabelat e Ligës së Parë në futboll pas javës së shtatë në Grupin A dhe B –

Liga e Parë
Kryendeshja e javës në Ligën e Parë zhvillohet në Ferizaj

Kryendeshja e javës në Ligën e Parë zhvillohet në Ferizaj

Liga e Parë
Renditja tabelore në Grupin A dhe B pas javës së pestë në Ligën e Parë të Kosovës

Renditja tabelore në Grupin A dhe B pas javës së pestë në Ligën e Parë të Kosovës

Liga e Parë
Udhëtim i vështirë për Flamurtarin, Ferizaj pret Ramiz Sadikun

Udhëtim i vështirë për Flamurtarin, Ferizaj pret Ramiz Sadikun

Liga e Parë
Orari i plotë i xhiros së pestë në Ligën e Parë të Kosovës në futboll

Orari i plotë i xhiros së pestë në Ligën e Parë të Kosovës në futboll

Liga e Parë
Përfundoi java e katërt në Ligën e Parë – nuk munguan befasitë në Grupin A dhe B

Përfundoi java e katërt në Ligën e Parë – nuk munguan befasitë në Grupin A dhe B

Liga e Parë
Sot zhvillohen tri ndeshje interesante në Ligën e Parë të Kosovës

Sot zhvillohen tri ndeshje interesante në Ligën e Parë të Kosovës

Liga e Parë
Kupa e Kosovës: Ballkani eliminon Trepçën ’89, Feronikeli fiton me lehtësi ndaj A&N

Kupa e Kosovës: Ballkani eliminon Trepçën ’89, Feronikeli fiton me lehtësi ndaj A&N

Kosovë
Katër ndeshje zhvillohen në Kupën e Kosovës, vëmendja tek Ballkani – Trepça ’89

Katër ndeshje zhvillohen në Kupën e Kosovës, vëmendja tek Ballkani – Trepça ’89

Superliga
U hodh shorti për 1/8 e finales së Digitalb Kupës së Kosovës

U hodh shorti për 1/8 e finales së Digitalb Kupës së Kosovës

Superliga
Përfundojnë të gjitha ndeshjet e rrethit të dytë të Kupës së Kosovës – Prishtina, Feronikeli, Ballkani e Gjilani kalojnë tutje

Përfundojnë të gjitha ndeshjet e rrethit të dytë të Kupës së Kosovës – Prishtina, Feronikeli, Ballkani e Gjilani kalojnë tutje

Kosovë
Sot zhvillohen ndeshjen e Kupës së Kosovës, spikasin dy derbi

Sot zhvillohen ndeshjen e Kupës së Kosovës, spikasin dy derbi

Kosovë