LAJMI I FUNDIT:
Jesus Navas

Jesus Navas

31 Artikuj

Info

Jesus Navas është lojtar spanjoll i lindur më 21 nëntor të vitit 1985.

“Po mbajnë ekipet e tyre mbi supe” – këta janë futbollistët kryesorë në botë mbi 35 vjeç

“Po mbajnë ekipet e tyre mbi supe” – këta janë futbollistët kryesorë në botë mbi 35 vjeç

Shkumbin Pireva
Messi, Ramos dhe Benzema në formacionin e më të mirëve për edicionin 2019/20 në La Liga

Messi, Ramos dhe Benzema në formacionin e më të mirëve për edicionin 2019/20 në La Liga

La Liga
Blerjet e mëdha të Manchester Cityt në periudhat për të cilat u dënua: Shpenzime në vlerë gati 700 milionë euro

Blerjet e mëdha të Manchester Cityt në periudhat për të cilat u dënua: Shpenzime në vlerë gati 700 milionë euro

Premier League
Jesus Navas me rekord absolut, 500 ndeshje me fanellën e Sevillas

Jesus Navas me rekord absolut, 500 ndeshje me fanellën e Sevillas

La Liga
Ranglista e 100 lojtarëve më të mirë të dekadës (2010 – 2020)

Ranglista e 100 lojtarëve më të mirë të dekadës (2010 – 2020)

Ndërkombëtare
Spanja e re, formacioni titullar ndaj Norvegjisë kishte lojtarë nga 11 skuadra të ndryshme

Spanja e re, formacioni titullar ndaj Norvegjisë kishte lojtarë nga 11 skuadra të ndryshme

Përfaqësueset
Bayerni fiton në udhëtim ndaj Sevillas

Bayerni fiton në udhëtim ndaj Sevillas

Liga e Kampionëve
Kur yjet e futbollit ia shesin shtëpitë njëri tjetrit – Neymar e bleu nga Ronaldinho,  Coutinho prej Fabregas (Foto)

Kur yjet e futbollit ia shesin shtëpitë njëri tjetrit – Neymar e bleu nga Ronaldinho,  Coutinho prej Fabregas (Foto)

Ndërkombëtare
Video gjeniale e Sevillas për të prezantuar Navasin (Video)

Video gjeniale e Sevillas për të prezantuar Navasin (Video)

La Liga
Jesus Navas drejt rikthimit te Sevilla

Jesus Navas drejt rikthimit te Sevilla

La Liga
Nga Victor Valdes te Ibra: Formacioni më i mirë me lojtarët që janë pa kontratë (Foto)

Nga Victor Valdes te Ibra: Formacioni më i mirë me lojtarët që janë pa kontratë (Foto)

Ndërkombëtare
Super-formacioni i futbollistëve që mbesin pa kontratë pas 30 qershorit (Foto)

Super-formacioni i futbollistëve që mbesin pa kontratë pas 30 qershorit (Foto)

Ndërkombëtare
Navas afër transferimit në Lazio

Navas afër transferimit në Lazio

Serie A
Yjet e Realit po e shijojnë jetën në det me të dashurat e tyre (Foto)

Yjet e Realit po e shijojnë jetën në det me të dashurat e tyre (Foto)

Yjet
Man City konfirmon largimin e dy yjeve në fund të sezonit (Foto)

Man City konfirmon largimin e dy yjeve në fund të sezonit (Foto)

Premier League
Navas edhe një vit me Manchester Cityn

Navas edhe një vit me Manchester Cityn

Premier League
Nëntë yjet e mëdhenj që mund të largohen këtë verë nga Ligën Premier (Foto)

Nëntë yjet e mëdhenj që mund të largohen këtë verë nga Ligën Premier (Foto)

Premier League
​Navas kërkohet nga Roma

​Navas kërkohet nga Roma

Serie A
Roma dhe Sevilla pas Navas

Roma dhe Sevilla pas Navas

Serie A
City po përgatit ‘revolucionin’ pas eliminimit nga Liga e Kampionëve, gati dhjetë largime

City po përgatit ‘revolucionin’ pas eliminimit nga Liga e Kampionëve, gati dhjetë largime

Premier League
Super yjet që mbesim pa kontratë në vitin 2017 (Foto)

Super yjet që mbesim pa kontratë në vitin 2017 (Foto)

Ndërkombëtare
Formacioni i ditës së Shën Valentinit me lojtarët më të bukur (Foto)

Formacioni i ditës së Shën Valentinit me lojtarët më të bukur (Foto)

Arbios Kryeziu
Lojtarët që gjatë verës iu skadon kontrata

Lojtarët që gjatë verës iu skadon kontrata

Ndërkombëtare
Manchester City largon shtatë lojtarë në fund të sezonit

Manchester City largon shtatë lojtarë në fund të sezonit

Premier League