LAJMI I FUNDIT:

Yjet e Realit po e shijojnë jetën në det me të dashurat e tyre (Foto)

Yjet e Realit po e shijojnë jetën në det me të dashurat e tyre (Foto)

Yjet e Real Madridit ishin të hënën në Ibiza, pesë ditë para finales së Ligës së Kampionëve.  

Reklama

Lojarët kanë dal ta festojnë titullin në La Liga, ku Sergio Ramos me shokë kishin prenotuar një jashtë dhe kishin marr me vete edhe të dashurat.

Ramos, Luka Modric, Lucas Vazquez, Keylor Navas dhe Mateo Kovacic ishin të pranishëm në Balearic island.

Modric ishte me gruan e tij Vanja Bosnic, Navas me gruan Andrea Salas dhe Vazquez me të dashurën e tij Macarena Rodriguez. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Magazina
Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Dikur adhurohej nga vajzat adoleshente në mbarë botën, Chad Michael Murray sot duket më mirë se kurrë

Dikur adhurohej nga vajzat adoleshente në mbarë botën, Chad Michael Murray sot duket më mirë se kurrë

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Kalo në kategori