LAJMI I FUNDIT:
Lucas Perez

Lucas Perez

40 Artikuj

Tjetër humbje e Barcelonës në Camp Nou, pëson nga Cadizi

Tjetër humbje e Barcelonës në Camp Nou, pëson nga Cadizi

La Liga
Nga Ronaldo te Griezmann, Camavinga dhe Mustafi – dhjetë debutime që duhet parë këtë fundjavë

Nga Ronaldo te Griezmann, Camavinga dhe Mustafi – dhjetë debutime që duhet parë këtë fundjavë

Ndërkombëtare
Real Madrid 1-2 Alaves, notat e lojtarëve

Real Madrid 1-2 Alaves, notat e lojtarëve

La Liga
Real Madridi mposhtet nga Alavesi në shtëpi

Real Madridi mposhtet nga Alavesi në shtëpi

La Liga
Arsenali injoroi rekomandimet e kreut të rekrutimeve për Mustafin dhe Perezin

Arsenali injoroi rekomandimet e kreut të rekrutimeve për Mustafin dhe Perezin

Premier League
Katër dështuan, katër të tjerë në listë: Barcelona vazhdon të punojë për një sulmues që ta ofrojë tani

Katër dështuan, katër të tjerë në listë: Barcelona vazhdon të punojë për një sulmues që ta ofrojë tani

La Liga
Barcelona e ka ndarë mendjen për Willian Josen – por në rast dështimi janë edhe dy emra të tjerë

Barcelona e ka ndarë mendjen për Willian Josen – por në rast dështimi janë edhe dy emra të tjerë

La Liga
Blerjet në Ligën Premier – Këto janë 10 goditjet që mund ta tronditin tregun anglez në 48 orët e fundit

Blerjet në Ligën Premier – Këto janë 10 goditjet që mund ta tronditin tregun anglez në 48 orët e fundit

Premier League
Tare ka gati dy goditje të mëdha për Lazion, Perez dhe Ramirez drejt kryeqytetit italian

Tare ka gati dy goditje të mëdha për Lazion, Perez dhe Ramirez drejt kryeqytetit italian

Serie A
Nga Aubameyang, te Ozil dhe dy yjet shqiptare – 10 transferimet më të shtrenjta në histori të Arsenalit

Nga Aubameyang, te Ozil dhe dy yjet shqiptare – 10 transferimet më të shtrenjta në histori të Arsenalit

Premier League
La Liga zgjedh formacionin më të mirë të transferimeve të verës (Foto)

La Liga zgjedh formacionin më të mirë të transferimeve të verës (Foto)

La Liga
Arsenali ka gjashtë dilema në ditën e fundit të afatit kalimtar, Xhaka dhe Mustafi në listë

Arsenali ka gjashtë dilema në ditën e fundit të afatit kalimtar, Xhaka dhe Mustafi në listë

Premier League
Perez rikthehet në La Liga

Perez rikthehet në La Liga

Premier League
Wenger ia ofron Perezin klubit italian

Wenger ia ofron Perezin klubit italian

Premier League
Lucas Perez drejt rikthimit në La Liga

Lucas Perez drejt rikthimit në La Liga

Premier League
Perez largohet nga Arsenali, afër transferimit në Bundesliga

Perez largohet nga Arsenali, afër transferimit në Bundesliga

Premier League
Arsenali do t’i shes nëntë lojtarë gjatë verës

Arsenali do t’i shes nëntë lojtarë gjatë verës

Premier League
Wengerit i humb durimi, largon nëntë lojtarë gjatë verës

Wengerit i humb durimi, largon nëntë lojtarë gjatë verës

Premier League
Yjet e Realit po e shijojnë jetën në det me të dashurat e tyre (Foto)

Yjet e Realit po e shijojnë jetën në det me të dashurat e tyre (Foto)

Yjet
Këto janë 10 transferimet më të këqija të sezonit të shkuar, vendim i parë i rezervuar nga një kampion (Foto)

Këto janë 10 transferimet më të këqija të sezonit të shkuar, vendim i parë i rezervuar nga një kampion (Foto)

Ndërkombëtare
Sevilla shfaq interesim për Lucas Perezin

Sevilla shfaq interesim për Lucas Perezin

La Liga
Wenger: Perez meriton të paraqitet më shumë te Arsenali

Wenger: Perez meriton të paraqitet më shumë te Arsenali

Premier League
Arsenali e hap ndeshjen me një gol që do ta shikoni disa herë (Video)

Arsenali e hap ndeshjen me një gol që do ta shikoni disa herë (Video)

Premier League
Perez kompleton het-trikun, shënohet edhe goli i katërt (Video)

Perez kompleton het-trikun, shënohet edhe goli i katërt (Video)

Liga e Kampionëve