LAJMI I FUNDIT:
Mateo Kovacic

Mateo Kovacic

242 Artikuj

Mateo Kovacic ka dy emra të veçantë të shkruar në atletet e tij sportive

Mateo Kovacic ka dy emra të veçantë të shkruar në atletet e tij sportive

Yjet
“Chelsea nuk gaboi me largimin e Havertz, gaboi me Kovacicin” – legjenda franceze analizon gabimet e ish klubit të tij

“Chelsea nuk gaboi me largimin e Havertz, gaboi me Kovacicin” – legjenda franceze analizon gabimet e ish klubit të tij

Premier League
Si e “tradhtoi” Rudiger shokun e tij më të mirë në futboll gjatë ekzekutimit të penalltive në Man City-Real

Si e “tradhtoi” Rudiger shokun e tij më të mirë në futboll gjatë ekzekutimit të penalltive në Man City-Real

Liga e Kampionëve
Portieri i Real Madridit u ndihmua nga bashkëlojtarët e tij para pritjes së penalltisë së Kovacicit, njëri luajti rol kyç

Portieri i Real Madridit u ndihmua nga bashkëlojtarët e tij para pritjes së penalltisë së Kovacicit, njëri luajti rol kyç

Liga e Kampionëve
“Është dhjetë herë më i mirë se sa flitet për të” – Kovacic zbërthen atë që bën Guardiola

“Është dhjetë herë më i mirë se sa flitet për të” – Kovacic zbërthen atë që bën Guardiola

Premier League
Mungesa e Gvardiol dhe Kovacic, Guardiola tregon se kur do të rikthehet dyshja kroate

Mungesa e Gvardiol dhe Kovacic, Guardiola tregon se kur do të rikthehet dyshja kroate

Premier League
Me finalen e fituar u thyen tre rekorde të mëdha: City, Guardiola dhe Kovacic akterët kryesorë

Me finalen e fituar u thyen tre rekorde të mëdha: City, Guardiola dhe Kovacic akterët kryesorë

Premier League
Kovacic shkroi historinë pasi fitoi Kupën e Botës për Klube me Man Cityn

Kovacic shkroi historinë pasi fitoi Kupën e Botës për Klube me Man Cityn

Ndërkombëtare
Tuchel përmend lojtarët që mësoi shumë prej tyre kur ishte te Chelsea, por të kundërtën e thotë për Mbappen

Tuchel përmend lojtarët që mësoi shumë prej tyre kur ishte te Chelsea, por të kundërtën e thotë për Mbappen

Premier League
Manchester City mund të futet në ‘Betejën e Madhe’ pa lojtarët kyç kundër Liverpoolit

Manchester City mund të futet në ‘Betejën e Madhe’ pa lojtarët kyç kundër Liverpoolit

Premier League
Tifozët e Arsenalit mbetën të frustruar pas ndeshjes me Manchester Cityn, shkak i dy ndërhyrjeve të Mateo Kovacic

Tifozët e Arsenalit mbetën të frustruar pas ndeshjes me Manchester Cityn, shkak i dy ndërhyrjeve të Mateo Kovacic

Premier League
Notat e lojtarëve, Arsenal 1-0 Manchester City: White dhe Rice më të mirët

Notat e lojtarëve, Arsenal 1-0 Manchester City: White dhe Rice më të mirët

Premier League
“Një nivel tjetër, trajneri më i mirë në botë”, Kovacic i magjepsur nga Guardiola

“Një nivel tjetër, trajneri më i mirë në botë”, Kovacic i magjepsur nga Guardiola

Premier League
Rio Ferdinand përgëzon Man Cityn për planin me Mateo Kovacicin

Rio Ferdinand përgëzon Man Cityn për planin me Mateo Kovacicin

Premier League
Kovacic thumbon Chelsean në prezantimin e tij te Manchester City

Kovacic thumbon Chelsean në prezantimin e tij te Manchester City

Premier League
Mate Kovacic transferohet zyrtarisht te Manchester City

Mate Kovacic transferohet zyrtarisht te Manchester City

Premier League
Formacioni me 11 yje që pritet të largohen nga Chelsea këtë verë

Formacioni me 11 yje që pritet të largohen nga Chelsea këtë verë

Premier League
Kovacic po kryen testet mjekësore para zyrtarizimit te Man City

Kovacic po kryen testet mjekësore para zyrtarizimit te Man City

Premier League
Mbyllet gjithçka rreth transferimit të Kovacic te Man City, mbetet vetëm zyrtarizimi

Mbyllet gjithçka rreth transferimit të Kovacic te Man City, mbetet vetëm zyrtarizimi

Premier League
City pranë nënshkrimit me Kovacic për 30 milionë euro

City pranë nënshkrimit me Kovacic për 30 milionë euro

Premier League
Chelsea ka gati listën me 12 largime

Chelsea ka gati listën me 12 largime

Premier League
Man City arrin marrëveshje personale me Kovacic, mungon vetëm pajtimi mes klubeve rreth çmimit të transferimit

Man City arrin marrëveshje personale me Kovacic, mungon vetëm pajtimi mes klubeve rreth çmimit të transferimit

Premier League
Enigma me të cilën përballet Pochettino te Chelsea: 32 lojtarë në skuadër, nënshkrime, të huazuar, largime

Enigma me të cilën përballet Pochettino te Chelsea: 32 lojtarë në skuadër, nënshkrime, të huazuar, largime

Premier League
Pesë lojtarë e duan largimin e menjëhershëm nga Chelsea

Pesë lojtarë e duan largimin e menjëhershëm nga Chelsea

Premier League