LAJMI I FUNDIT:
Ilkay Gundogan

Ilkay Gundogan

272 Artikuj

Gundogan tregon mundësitë e Anglisë për ta fituar Euro 2024 pasi zhgënjyen në fazën e grupeve

Gundogan tregon mundësitë e Anglisë për ta fituar Euro 2024 pasi zhgënjyen në fazën e grupeve

Përfaqësueset
Problemet financiare mund ta detyrojnë Barcelonën ta shesë yllin e ekipit

Problemet financiare mund ta detyrojnë Barcelonën ta shesë yllin e ekipit

La Liga
Formacioni më i mirë i xhiros së dytë në Euro 2024

Formacioni më i mirë i xhiros së dytë në Euro 2024

Përfaqësueset
Barcelona nuk e përjashton shitjen e Gundogan në verë

Barcelona nuk e përjashton shitjen e Gundogan në verë

La Liga
Notat e lojtarëve, Gjermani 2-0 Hungari: Kimmich e Gundogan shkëlqyen

Notat e lojtarëve, Gjermani 2-0 Hungari: Kimmich e Gundogan shkëlqyen

Përfaqësueset
“Një nga lojtarët më inteligjentë”, Guardiola vlerëson lartë ish-yllin e Man Cityt

“Një nga lojtarët më inteligjentë”, Guardiola vlerëson lartë ish-yllin e Man Cityt

Ndërkombëtare
Frikë te Gjermania para nisjes së Euro 2024 shkaku i dy lojtarëve

Frikë te Gjermania para nisjes së Euro 2024 shkaku i dy lojtarëve

Përfaqësueset
Gundogan sërish flet për kartonin e kuq të Araujos ndaj PSG-së – tani godet edhe Barcelonën

Gundogan sërish flet për kartonin e kuq të Araujos ndaj PSG-së – tani godet edhe Barcelonën

Liga e Kampionëve
Flick e ndalon Barcelonën të shesë një lojtar pavarësisht ofertës 50 milionëshe

Flick e ndalon Barcelonën të shesë një lojtar pavarësisht ofertës 50 milionëshe

La Liga
Flick ka punuar me tre lojtarë aktual të Barcelonës – kryesia katalunase e pyeti vetëm njërin se si punon trajner gjerman

Flick ka punuar me tre lojtarë aktual të Barcelonës – kryesia katalunase e pyeti vetëm njërin se si punon trajner gjerman

La Liga
Pep Guardiolas i mungon një ish-lojtar i Man Cityt dhe pendohet për shitjen e tij

Pep Guardiolas i mungon një ish-lojtar i Man Cityt dhe pendohet për shitjen e tij

Premier League
Gundogan e goditi me fjalë pas eliminimit nga PSG, Araujo tregon se çfarë ndodhi me gjermanin 

Gundogan e goditi me fjalë pas eliminimit nga PSG, Araujo tregon se çfarë ndodhi me gjermanin 

La Liga
Puyol përfshihet në zënkën mes Gundogan dhe Araujo

Puyol përfshihet në zënkën mes Gundogan dhe Araujo

La Liga
“Do ta mbaj për vete atë që mendoj” – Araujo nuk përgjigjet direk për Gudoganin, por lë shumë për të kuptuar

“Do ta mbaj për vete atë që mendoj” – Araujo nuk përgjigjet direk për Gudoganin, por lë shumë për të kuptuar

Liga e Kampionëve
Gundogan i pamëshirshëm për shokun e skuadrës, e lë fajtor për eliminimin e Barcelonës

Gundogan i pamëshirshëm për shokun e skuadrës, e lë fajtor për eliminimin e Barcelonës

La Liga
Ku janë ata tani? Dhjetë blerjet e para të Pep Guardiolës si trajner i Manchester City

Ku janë ata tani? Dhjetë blerjet e para të Pep Guardiolës si trajner i Manchester City

Premier League
“Ata nuk kanë mentalitetin e njëjtë”, Gundogan tregon se si po mëson nga brezi i ri Barcelonës

“Ata nuk kanë mentalitetin e njëjtë”, Gundogan tregon se si po mëson nga brezi i ri Barcelonës

La Liga
“Nuk ka shumë lojtarë si ai në futbollin evropian”, Gundogan i kënaqur me rikthimin e Kroosit te Gjermania

“Nuk ka shumë lojtarë si ai në futbollin evropian”, Gundogan i kënaqur me rikthimin e Kroosit te Gjermania

Përfaqësueset
“Përkundrazi, kalojmë mirë”, Gundogan mohon problemin me yllin e Real Madridit

“Përkundrazi, kalojmë mirë”, Gundogan mohon problemin me yllin e Real Madridit

La Liga
Notat e lojtarëve, Barcelona 3-1 Napoli: Raphinha dhe Gundogan më të mirët

Notat e lojtarëve, Barcelona 3-1 Napoli: Raphinha dhe Gundogan më të mirët

Liga e Kampionëve
A mund Barcelona ta fitojë Ligën e Kampionëve këtë sezon? Gundogan jep përgjigje të sinqertë

A mund Barcelona ta fitojë Ligën e Kampionëve këtë sezon? Gundogan jep përgjigje të sinqertë

La Liga
Barcelona e Flick me Davies dhe Kimmich – formacioni dhe opsionet e çmendura për sezonin e ardhshëm

Barcelona e Flick me Davies dhe Kimmich – formacioni dhe opsionet e çmendura për sezonin e ardhshëm

Bundesliga
Lista me 11 lojtarët e paprekshëm nga Barcelona – tetë janë nën 24 vjeç, katër të ‘mëdhenj’ në shitje

Lista me 11 lojtarët e paprekshëm nga Barcelona – tetë janë nën 24 vjeç, katër të ‘mëdhenj’ në shitje

La Liga
Barcelona mendon shitjen e njërin prej tre yjeve më të mëdhenj të ekipit

Barcelona mendon shitjen e njërin prej tre yjeve më të mëdhenj të ekipit

La Liga


mob5