LAJMI I FUNDIT:

I dehur

30 Artikuj

Drejtonte mjetin në gjendje të dehur, polici arrestohet nga kolegët në Korçë

Drejtonte mjetin në gjendje të dehur, polici arrestohet nga kolegët në Korçë

Shqipëri
Shifra e vdekjeve nga drejtimi në gjendje të dehur në Mbretërinë e Bashkuar janë më të lartat në më shumë se një dekadë

Shifra e vdekjeve nga drejtimi në gjendje të dehur në Mbretërinë e Bashkuar janë më të lartat në më shumë se një dekadë

Auto Lajme
Aksidentoi një veturë të parkuar teksa po i ikte policisë i dehur, arrestohet 23-vjeçari në Prizren

Aksidentoi një veturë të parkuar teksa po i ikte policisë i dehur, arrestohet 23-vjeçari në Prizren

Kronika e Zezë
Zjarrfikësit e Zelandës së Re publikuan receta për të dehurit për të parandaluar zjarret në kuzhinë

Zjarrfikësit e Zelandës së Re publikuan receta për të dehurit për të parandaluar zjarret në kuzhinë

Kuzhina
Shoferi i dehur i Maserati Levante përplas super-veturën në semaforët para policisë

Shoferi i dehur i Maserati Levante përplas super-veturën në semaforët para policisë

Auto Fun
Konflikt në një Fast-Food në Lushnje, 66-vjeçari i dehur qëllon me thikë kamarierin

Konflikt në një Fast-Food në Lushnje, 66-vjeçari i dehur qëllon me thikë kamarierin

Shqipëri
I dehur hyn në stacionin policor në Pejë dhe kanos zyrtarët

I dehur hyn në stacionin policor në Pejë dhe kanos zyrtarët

Kronika e Zezë
Dhunë në familje, vihen në pranga katër persona në Durrës

Dhunë në familje, vihen në pranga katër persona në Durrës

Shqipëri
Shoferi i dehur e përplas Maserati Leavente-n, super vetura luksoze me çmim prej mbi 80 mijë euro

Shoferi i dehur e përplas Maserati Leavente-n, super vetura luksoze me çmim prej mbi 80 mijë euro

Auto Fun
I dehur gjuan me armë brenda një lokali në Mitrovicë, arrestohet i dyshuari

I dehur gjuan me armë brenda një lokali në Mitrovicë, arrestohet i dyshuari

Kronika e Zezë
Drejtonte autobusin i dehur, arrestohet shoferi në Tiranë

Drejtonte autobusin i dehur, arrestohet shoferi në Tiranë

Shqipëri
Një kroat i dehur vendosi të voziste veturën nga “dritarja e çatisë”, gjithçka përfundoi ashtu siç edhe pritej

Një kroat i dehur vendosi të voziste veturën nga “dritarja e çatisë”, gjithçka përfundoi ashtu siç edhe pritej

Auto Fun
I dehur dhe ‘i ngopur me drogë’, biznesmeni britanik përplasi Ferrarin e tij – 120 mijë euro shkuan dëm, por ky nuk ishte fundi i ‘dënimeve’ për të

I dehur dhe ‘i ngopur me drogë’, biznesmeni britanik përplasi Ferrarin e tij – 120 mijë euro shkuan dëm, por ky nuk ishte fundi i ‘dënimeve’ për të

Auto Lajme
Nget veturën nën ndikim të alkoolit, godet dy të mitura në Leposaviq

Nget veturën nën ndikim të alkoolit, godet dy të mitura në Leposaviq

Kronika e Zezë
“E humbi kontrollin, e humbi!”: Kishte pirë shumë, momenti kur gruaja bie nga anija në ujë, në Kaliforni

“E humbi kontrollin, e humbi!”: Kishte pirë shumë, momenti kur gruaja bie nga anija në ujë, në Kaliforni

Dështime
Suharekasi i dehur shkon në stacionin policor dhe tregon se posedon armë me vete

Suharekasi i dehur shkon në stacionin policor dhe tregon se posedon armë me vete

Kronika e Zezë
Pasi bën disa “luhatje”, mësuesi i dehur bie pa ndjenja në dysheme – ndërsa e filmojnë, nxënësit shpërthejnë në të qeshura

Pasi bën disa “luhatje”, mësuesi i dehur bie pa ndjenja në dysheme – ndërsa e filmojnë, nxënësit shpërthejnë në të qeshura

Dështime
Nëna bashkë me të bijën krijojnë situatë kaotike brenda aeroplanit, u dehën dhe filluan grindjen – shkaktuan edhe rrahjen masive

Nëna bashkë me të bijën krijojnë situatë kaotike brenda aeroplanit, u dehën dhe filluan grindjen – shkaktuan edhe rrahjen masive

Nga Bota
Arrestohet egjiptiani i dehur, refuzoi t’i jepnin ndihmën e shpejtë

Arrestohet egjiptiani i dehur, refuzoi t’i jepnin ndihmën e shpejtë

Kronika e Zezë
I dehur rrah gruan dhe demolon shtëpinë

I dehur rrah gruan dhe demolon shtëpinë

Kronika e Zezë
Kapiteni rus ishte bërë “tapë”, drejton anijen dhe përplaset për urën 500 milionë dollarëshe të Koresë së Jugut (Video)

Kapiteni rus ishte bërë “tapë”, drejton anijen dhe përplaset për urën 500 milionë dollarëshe të Koresë së Jugut (Video)

Nga Bota
I dehuri e kuptoi se do të arrestohej, mendoi për një “zgjidhje atraktive” – por kjo nuk i bëri fare përshtypje policisë (Video)

I dehuri e kuptoi se do të arrestohej, mendoi për një “zgjidhje atraktive” – por kjo nuk i bëri fare përshtypje policisë (Video)

Fun Lajme
Shqelmon qenin pa kurrfarë arsye, rusi i dehur rrëshqet në borë dhe përplaset me fytyrë në veturën e parkuar (Video)

Shqelmon qenin pa kurrfarë arsye, rusi i dehur rrëshqet në borë dhe përplaset me fytyrë në veturën e parkuar (Video)

Dështime
I dehuri pësoi lëndime të konsiderueshme, derisa përpiqej t’i kalonte rrethojat (Video)

I dehuri pësoi lëndime të konsiderueshme, derisa përpiqej t’i kalonte rrethojat (Video)

Dështime