Policia në Klinë ka arrestuar një person të dyshuar i cili nën ndikim të alkoolit në shtëpinë e tij ka pas sjellje të dhunshme ndaj gruas së tij si dhe kishte thyer e demoluar disa orendi në shtëpi.

Nga i dyshuari është konfiskuar një pushkë e gjuetisë me 20 fishek.

Pas intervistimit i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/