LAJMI I FUNDIT:

Komuna e Klinës

80 Artikuj

Zhduket 19-vjeçarja nga Klina, Policia kërkon ndihmë nga qytetarët për gjetjen e saj

Zhduket 19-vjeçarja nga Klina, Policia kërkon ndihmë nga qytetarët për gjetjen e saj

Kosovë
Klina me rrethinë mbetet pa energji elektrike, KEDS thotë se po punojnë për ta sanuar problemin

Klina me rrethinë mbetet pa energji elektrike, KEDS thotë se po punojnë për ta sanuar problemin

Energjetika
Dëmet nga vërshimet, komunat më të prekura dalin me shifra preliminare

Dëmet nga vërshimet, komunat më të prekura dalin me shifra preliminare

Komunat
Gjendja e furnizimit me ujë në komunën e Klinës, drejt normalizimit

Gjendja e furnizimit me ujë në komunën e Klinës, drejt normalizimit

Të Tjera
Situata me vërshimet, shkollat e komunave të Klinës dhe Skenderajt të premten nuk do të mbajnë mësim

Situata me vërshimet, shkollat e komunave të Klinës dhe Skenderajt të premten nuk do të mbajnë mësim

Kosovë
Pesë të arrestuar në Pejë dhe Klinë për vepra të ndryshme penale

Pesë të arrestuar në Pejë dhe Klinë për vepra të ndryshme penale

Kronika e Zezë
Zjarri në Klinë dëmton shtyllat elektrike, disa fshatra mbesin pa rrymë

Zjarri në Klinë dëmton shtyllat elektrike, disa fshatra mbesin pa rrymë

Energjetika
Në kundërshtim me ligjin, Komuna e Klinës shpërblen me tender ish-shefin e Prokurimit Publik

Në kundërshtim me ligjin, Komuna e Klinës shpërblen me tender ish-shefin e Prokurimit Publik

Financa
Gjendet trupi i pajetë i qytetarit që dyshohet se ra në lumë në fshatin Deiq të Klinës

Gjendet trupi i pajetë i qytetarit që dyshohet se ra në lumë në fshatin Deiq të Klinës

Kosovë
Kërkimet për gjetjen e personit i cili ra në lumë në Klinë

Kërkimet për gjetjen e personit i cili ra në lumë në Klinë

Meridiana Statovci
Pesë raste të dhunës në familje gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë

Pesë raste të dhunës në familje gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë

Kronika e Zezë
Sondazh: Kush mendoni se do të jetë në krye të Klinës pas zgjedhjeve lokale 2021?

Sondazh: Kush mendoni se do të jetë në krye të Klinës pas zgjedhjeve lokale 2021?

Kosovë
Elezaj shpreh ngushëllime për vdekjen e Armend Rexhepit në aksidentin e së hënës në Klinë

Elezaj shpreh ngushëllime për vdekjen e Armend Rexhepit në aksidentin e së hënës në Klinë

Kosovë
Klinë, organizuan aheng familjar, gjobiten nga policia

Klinë, organizuan aheng familjar, gjobiten nga policia

Kosovë
Arrest shtëpiak edhe për dy zyrtarët e Komunës së Klinës, të dyshuar për “keqpërdorim të pozitës zyrtare”

Arrest shtëpiak edhe për dy zyrtarët e Komunës së Klinës, të dyshuar për “keqpërdorim të pozitës zyrtare”

Drejtësi
Elezaj pas arrestimeve në Komunën e Klinës: Ofrojmë mbështetjen tonë të pa kursyer për organet e drejtësisë

Elezaj pas arrestimeve në Komunën e Klinës: Ofrojmë mbështetjen tonë të pa kursyer për organet e drejtësisë

Kosovë
Policia me aksion në disa komuna në rajonin e Dukagjinit

Policia me aksion në disa komuna në rajonin e Dukagjinit

Siguri
Pas Pejës, policia aksion edhe në Komunën e Klinës dhe Istogut

Pas Pejës, policia aksion edhe në Komunën e Klinës dhe Istogut

Siguri
Vdes ish-veterani i UÇK-së dhe ish-gazetari nga Klina

Vdes ish-veterani i UÇK-së dhe ish-gazetari nga Klina

Lajme
Busti i atdhetarit Anton Çetta vendoset në Klinë

Busti i atdhetarit Anton Çetta vendoset në Klinë

Kosovë
Apeli e kthej në rigjykim, Elezaj: Unë sot ndjehem fitues edhe pse ende nuk ka një epilog final

Apeli e kthej në rigjykim, Elezaj: Unë sot ndjehem fitues edhe pse ende nuk ka një epilog final

Drejtësi
KEDS fillon investimet masive në rrjetin elektrik të Klinës

KEDS fillon investimet masive në rrjetin elektrik të Klinës

Energjetika
Hoxhaj takon veteranët në Klinë: Osmani e Kurti u ndalën nga 15 fëmijë në veri

Hoxhaj takon veteranët në Klinë: Osmani e Kurti u ndalën nga 15 fëmijë në veri

Kosovë
Afër 1 milion euro për infrastrukturën e Klinës, Abrashi thotë se katër projekte të reja janë për këtë komunë

Afër 1 milion euro për infrastrukturën e Klinës, Abrashi thotë se katër projekte të reja janë për këtë komunë

Të Tjera