LAJMI I FUNDIT:

Hendboll

547 Artikuj

Hendbollistët e Kosovës mposhtin bindshëm Irakun

Hendbollistët e Kosovës mposhtin bindshëm Irakun

Hendboll
Kastrioti kualifikohet në finale të Kupës së Kosovës në hendboll

Kastrioti kualifikohet në finale të Kupës së Kosovës në hendboll

Hendboll
Ferizaji i bashkohet Istogut në finalen e Kupës së Kosovës në hendboll

Ferizaji i bashkohet Istogut në finalen e Kupës së Kosovës në hendboll

Hendboll
Festa e vashave të Kosovës pasi siguruan kualifikimin në Kampionatin Botëror të hendbollit

Festa e vashave të Kosovës pasi siguruan kualifikimin në Kampionatin Botëror të hendbollit

Hendboll
Kosova U18 arrin kualifikimin në Kampionatin Botëror të hendbollit

Kosova U18 arrin kualifikimin në Kampionatin Botëror të hendbollit

Hendboll
Federatës së Hendbollit të Kosovës i besohet organizimi i dy kampionateve evropiane

Federatës së Hendbollit të Kosovës i besohet organizimi i dy kampionateve evropiane

Hendboll
E mbani mend hendbollistin kongolez që mahniti botën? Ai tani është më në peshë dhe vazhdon të shkëlqejë me golat e tij

E mbani mend hendbollistin kongolez që mahniti botën? Ai tani është më në peshë dhe vazhdon të shkëlqejë me golat e tij

Hendboll
Egzon Gjuka e Albina Rugova më të mirët e vitit 2023 në hendbollin kosovar

Egzon Gjuka e Albina Rugova më të mirët e vitit 2023 në hendbollin kosovar

Hendboll
Hendboll: Kosova luan për fitore në udhëtim te Britania e Madhe

Hendboll: Kosova luan për fitore në udhëtim te Britania e Madhe

Hendboll
Trepça barazon me Vogoscan në ndeshjen e parë

Trepça barazon me Vogoscan në ndeshjen e parë

Hendboll
Istogu luan me skuadrën e njohur sllovake, Iuventa Michalovce

Istogu luan me skuadrën e njohur sllovake, Iuventa Michalovce

Hendboll
Hendbollistet e Istogut dhe Ferizajt këtë fundjavë jenë të angazhuara në ndeshje evropiane

Hendbollistet e Istogut dhe Ferizajt këtë fundjavë jenë të angazhuara në ndeshje evropiane

Hendboll
Përfaqësuesja e Kosovës mposhtet nga ajo e Kuvajtit

Përfaqësuesja e Kosovës mposhtet nga ajo e Kuvajtit

Hendboll
Trepça përballë Vogoscas së Bosnje e Hercegovinës

Trepça përballë Vogoscas së Bosnje e Hercegovinës

Hendboll
Besa luan ndaj Besiktasit ose Donbasit

Besa luan ndaj Besiktasit ose Donbasit

Hendboll
Ferizaj luan në Izrael

Ferizaj luan në Izrael

Hendboll
Istogu me kundërshtar nga Portugalia

Istogu me kundërshtar nga Portugalia

Hendboll
Dy gjyqtarët nga Kosova dyshohen për përfshirje në kurdisje të ndeshjeve të hendbollit

Dy gjyqtarët nga Kosova dyshohen për përfshirje në kurdisje të ndeshjeve të hendbollit

Hendboll
Hendboll, Kosova përballet sot me Britaninë e Madhe

Hendboll, Kosova përballet sot me Britaninë e Madhe

Hendboll
Kosova luan ndaj Britanisë së Madhe në kualifikimet për Evropianin e hendbollit

Kosova luan ndaj Britanisë së Madhe në kualifikimet për Evropianin e hendbollit

Hendboll
Kosova luan ndaj Sllovakisë në kualifikimet për Botërorin e hendbollit

Kosova luan ndaj Sllovakisë në kualifikimet për Botërorin e hendbollit

Hendboll
Kosova U-19 në hendboll barazoi në miqësoren e parë ndaj Bullgarisë

Kosova U-19 në hendboll barazoi në miqësoren e parë ndaj Bullgarisë

Hendboll
Arona Krasniqi: Jemi shumë të motivuara për Evropianin e hendbollit

Arona Krasniqi: Jemi shumë të motivuara për Evropianin e hendbollit

Hendboll
Përgatitja e hendbollisteve U-19 për Kampionatin Evropian

Përgatitja e hendbollisteve U-19 për Kampionatin Evropian

Hendboll