LAJMI I FUNDIT:

FA Cup

648 Artikuj

Konfirmohet mungesa e madhe te Man City për dy ndeshjet e fundit të sezonit

Konfirmohet mungesa e madhe te Man City për dy ndeshjet e fundit të sezonit

Premier League
“Shpresoj të turpërohen në finale”, Sneijder i uron më të keqen Man Unitedit shkaku i veprimeve të një lojtarit

“Shpresoj të turpërohen në finale”, Sneijder i uron më të keqen Man Unitedit shkaku i veprimeve të një lojtarit

Premier League
Alan Shearer për Erik ten Hag: “Ai është shkarkuar edhe nëse Man United fiton Kupën FA”

Alan Shearer për Erik ten Hag: “Ai është shkarkuar edhe nëse Man United fiton Kupën FA”

Premier League
Gjest i shëmtuar i cili po kritikohet nga të gjitha anët: Ylli i Man Utd provokon lojtarët e Coventryt pasi i shpëtuan eliminimit të turpshëm 

Gjest i shëmtuar i cili po kritikohet nga të gjitha anët: Ylli i Man Utd provokon lojtarët e Coventryt pasi i shpëtuan eliminimit të turpshëm 

Premier League
E mposhtën Coventryn vetëm pas penalltive, Onana thotë se Man Utd është klubi më i madh në Angli

E mposhtën Coventryn vetëm pas penalltive, Onana thotë se Man Utd është klubi më i madh në Angli

Premier League
Ten Hag reflekton mbi performancën e trupshme të Man United kundër Coventry

Ten Hag reflekton mbi performancën e trupshme të Man United kundër Coventry

Premier League
Ndeshjen që e kishte në dorë, Manchester United e fiton me penallti – në finale të FA Cup takohet me rivalin e madh

Ndeshjen që e kishte në dorë, Manchester United e fiton me penallti – në finale të FA Cup takohet me rivalin e madh

Premier League
Këtë gjë mund ta bëjë vetëm Manchester United – nga tri gola epërsi, pranon tre gola nga ekipi i kategorisë së dytë

Këtë gjë mund ta bëjë vetëm Manchester United – nga tri gola epërsi, pranon tre gola nga ekipi i kategorisë së dytë

Premier League
Njëri po qante, tjetri po qeshte pas eliminimit nga FA Cup – pamje që tregojnë realitetin e Chelseat këtë sezon

Njëri po qante, tjetri po qeshte pas eliminimit nga FA Cup – pamje që tregojnë realitetin e Chelseat këtë sezon

Premier League
Manchester City bëri historinë me fitoren ndaj Chelseat në gjysmëfinale të FA Cup

Manchester City bëri historinë me fitoren ndaj Chelseat në gjysmëfinale të FA Cup

Premier League
Man United goditet me tri lëndime, Ten Hag detyrohet të bëjë një zgjidhje urgjente

Man United goditet me tri lëndime, Ten Hag detyrohet të bëjë një zgjidhje urgjente

Premier League
Notat e lojtarëve, Man City 1-0 Chelsea: Ortega shpëtimtar i qytetarëve, Palmer më i miri në fushë

Notat e lojtarëve, Man City 1-0 Chelsea: Ortega shpëtimtar i qytetarëve, Palmer më i miri në fushë

Premier League
Mjafton një gol i Bernardo Silvas, Man City mposht Chelsean për të kaluar në finale

Mjafton një gol i Bernardo Silvas, Man City mposht Chelsean për të kaluar në finale

Premier League
Pjesa e parë, Man City 0-0 Chelsea: Blutë iu afruan golit disa herë

Pjesa e parë, Man City 0-0 Chelsea: Blutë iu afruan golit disa herë

Premier League
Formacionet zyrtare, Manchester City – Chelsea: Një mungesë e theksuar për Guardiolën

Formacionet zyrtare, Manchester City – Chelsea: Një mungesë e theksuar për Guardiolën

Premier League
Enzo Fernandez mund të humbasë pjesën tjetër të sezonit shkaku i një problemi të frikshëm

Enzo Fernandez mund të humbasë pjesën tjetër të sezonit shkaku i një problemi të frikshëm

Premier League
Parashikim, analizë dhe formacionet e mundshme: Manchester City – Chelsea

Parashikim, analizë dhe formacionet e mundshme: Manchester City – Chelsea

Premier League
FA Cup konfirmon dy ndryshime të mëdha nga sezoni i ardhshëm

FA Cup konfirmon dy ndryshime të mëdha nga sezoni i ardhshëm

Ndërkombëtare
Grealish shpjegon pse Man City ka shans për të fituar sërish tripletën këtë sezon

Grealish shpjegon pse Man City ka shans për të fituar sërish tripletën këtë sezon

Premier League
“Më i kurdisuri ndonjëherë” – dyshime për shortin e FA Cup

“Më i kurdisuri ndonjëherë” – dyshime për shortin e FA Cup

Premier League
Të eliminuar nga Man United – Jurgen Klopp shfryhet në gazetarin dhe largohet nga intervista

Të eliminuar nga Man United – Jurgen Klopp shfryhet në gazetarin dhe largohet nga intervista

Premier League
Ten Hag tregon se cili lojtar e frymëzoi Man Unitedin në eliminimin e Liverpoolit nga FA Cup

Ten Hag tregon se cili lojtar e frymëzoi Man Unitedin në eliminimin e Liverpoolit nga FA Cup

Premier League
Hidhet shorti për gjysmëfinale të FA Cup: Manchester United shumë me fat

Hidhet shorti për gjysmëfinale të FA Cup: Manchester United shumë me fat

Premier League
Notat e lojtarëve, Man Utd 4-3 Liverpool: McTominay më i mirë në fushë

Notat e lojtarëve, Man Utd 4-3 Liverpool: McTominay më i mirë në fushë

Premier League