LAJMI I FUNDIT:

Elgit Doda

92 Artikuj

Debat i ashpër mes Romeos, Meritonit dhe Liamit: Reagojnë Donald Veshaj dhe Elgit Doda

Debat i ashpër mes Romeos, Meritonit dhe Liamit: Reagojnë Donald Veshaj dhe Elgit Doda

Yjet
U akuzua se ka hyrë në mes tyre, çifti Elgit Doda dhe Klea Huta reagojnë ndaj Romeo Veshajt

U akuzua se ka hyrë në mes tyre, çifti Elgit Doda dhe Klea Huta reagojnë ndaj Romeo Veshajt

Yjet
E ‘sulmuan’ të gjithë banorët brenda, Elgit Doda i del në mbrojtje Romeos: I ke futur në paranoja

E ‘sulmuan’ të gjithë banorët brenda, Elgit Doda i del në mbrojtje Romeos: I ke futur në paranoja

Yjet
Elgit Doda publikon këngën e re “Do vij”

Elgit Doda publikon këngën e re “Do vij”

Yjet
Elgit Doda publikon këngën e re “Mërzia” në bashkëpunim me Elain

Elgit Doda publikon këngën e re “Mërzia” në bashkëpunim me Elain

Muzikë
Elgit Doda të martën sjell këngën e parë nga albumi i ri

Elgit Doda të martën sjell këngën e parë nga albumi i ri

Muzikë
Drama e Ledrit dhe Dafinës nëpër tekste, autori i këngëve Elgit Doda del me deklaratë për çështjen në fjalë

Drama e Ledrit dhe Dafinës nëpër tekste, autori i këngëve Elgit Doda del me deklaratë për çështjen në fjalë

Yjet
Dafina Zeqiri dhe Elgit Doda sjellin këngën e re “Si mua”

Dafina Zeqiri dhe Elgit Doda sjellin këngën e re “Si mua”

Muzikë
“Si mua” – dueti i Dafina Zeqirit dhe Elgit Dodës publikohet të premten

“Si mua” – dueti i Dafina Zeqirit dhe Elgit Dodës publikohet të premten

Muzikë
Dafina Zeqiri publikon një pjesë të shkurtër nga dueti me Elgit Dodën: Nuk do të shpëtoni pa vuajtur edhe këtë verë

Dafina Zeqiri publikon një pjesë të shkurtër nga dueti me Elgit Dodën: Nuk do të shpëtoni pa vuajtur edhe këtë verë

Muzikë
Claydee, Elgit, Romeo dhe Donald vijnë me këngën e re “Habibi Lele”

Claydee, Elgit, Romeo dhe Donald vijnë me këngën e re “Habibi Lele”

Muzikë
Dafina Zeqiri dhe Elgit Doda paralajmërojnë duetin e parë bashkë

Dafina Zeqiri dhe Elgit Doda paralajmërojnë duetin e parë bashkë

Muzikë
Elgit Doda paralajmëron këngën e re, publikon një pjesë të shkurtër të saj

Elgit Doda paralajmëron këngën e re, publikon një pjesë të shkurtër të saj

Muzikë
Donald dhe Romeo Veshaj po vijnë në një bashkëpunim të ri me Elgit Dodën dhe Claydee

Donald dhe Romeo Veshaj po vijnë në një bashkëpunim të ri me Elgit Dodën dhe Claydee

Muzikë
“Sot”, kënga më e re nga Elgit Doda dhe Ermal Fejzullahu

“Sot”, kënga më e re nga Elgit Doda dhe Ermal Fejzullahu

Muzikë
Ermal Fejzullahu dhe Elgit Doda të premten lansojnë duetin

Ermal Fejzullahu dhe Elgit Doda të premten lansojnë duetin

Muzikë
Romeo dhe Ledri publikojnë klipin e këngës “E keni dit

Romeo dhe Ledri publikojnë klipin e këngës “E keni dit

Muzikë
Pak ditë pas dasmës përrallore në Shqipëri – Elgit Doda dhe Klea Huta nisin muajin e mjaltit në Turqi

Pak ditë pas dasmës përrallore në Shqipëri – Elgit Doda dhe Klea Huta nisin muajin e mjaltit në Turqi

Yjet
Elgit Doda dhe Ermal Fejzullahu së shpejti me këngë të re

Elgit Doda dhe Ermal Fejzullahu së shpejti me këngë të re

Muzikë
Në ditën e dasmës – Klea Huta ia dedikon një këngë Elgit Dodës

Në ditën e dasmës – Klea Huta ia dedikon një këngë Elgit Dodës

Muzikë
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Yjet
Martohen Elgit Doda dhe Klea Huta

Martohen Elgit Doda dhe Klea Huta

Yjet
Luiz Ejlli zbulon se po punon me Elgit Dodën për projektet e reja muzikore

Luiz Ejlli zbulon se po punon me Elgit Dodën për projektet e reja muzikore

Muzikë
Olsi Bylyku dhe Elgit Doda publikojnë projektin e ri muzikor “A pyte”

Olsi Bylyku dhe Elgit Doda publikojnë projektin e ri muzikor “A pyte”

Muzikë