LAJMI I FUNDIT:

Elgit Doda paralajmëron këngën e re, publikon një pjesë të shkurtër të saj

Elgit Doda paralajmëron këngën e re, publikon një pjesë të shkurtër të saj

Kantautori nga Shqipëria, Elgit Doda po vazhdon të jetë mjaft aktiv sa i përket karrierës së tij muzikore.

Edhe së fundmi artisti ka njoftuar se ka finalizuar një projekt të ri, teksa ndau një pjesë të shkurtër të saj.


Kështu ka bërë të ditur vet këngëtari në një postim në llogarinë e tij në Instagram, ku edhe ndau një video bardhë dhe zi nga studio.

“Me ty, pas ty”, ka shkruar Doda në mbishkrimin e këngës, ku pranoi komente të shumta nga ana e fansave.

Megjithatë, ky nuk do të jetë projekti i fundit i Elgitit, ai së shpejti vjen në një bashkëpunim të ri me Claydee dhe Romeo e Donald Veshaj.

Ndërkohë, aktualisht Elgitipo shijon suksesin e bashkëpunimit që solli pak ditë më parë me Ermal Fejzullahun “Sot”.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

I njëjti kujtojmë që në qershor të këtij viti u martuan në një dasmë magjike me shumë të ftuar.

Dyshja janë bashkë prej vitesh dhe prindër të një djali. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Giti (@elgitdoda)

Në trend Magazina

Më shumë
Xhensila injoron

Xhensila injoron "mosmirënjohjen" e Besit, vjen me fotografi atraktive dhe poza provokuese në Instagram

Magazina
Largohen ish-banorët nga Big Brother VIP Albania, Meritoni-Ilnisës: Vetëm edhe nesër do flesh vetëm

Largohen ish-banorët nga Big Brother VIP Albania, Meritoni-Ilnisës: Vetëm edhe nesër do flesh vetëm

Magazina
Përfundon sondazhi i Telegrafit për fituesin e Big Brother VIP Albania 3, garë e ngushtë mes dy konkurrentëve

Përfundon sondazhi i Telegrafit për fituesin e Big Brother VIP Albania 3, garë e ngushtë mes dy konkurrentëve

Magazina
Ish Miss-i i ShBA arrestohet mes trafikantëve të kartelit meksikan, 34-vjeçarja Glenis Zapata shfrytëzonte profesionin për të kaluar paratë e drogës

Ish Miss-i i ShBA arrestohet mes trafikantëve të kartelit meksikan, 34-vjeçarja Glenis Zapata shfrytëzonte profesionin për të kaluar paratë e drogës

Magazina
Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian,

Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian, "100 Vitrinat"

Magazina
'Traileri' i filmit “It Ends With Us” është ndër më të shikuarit në vitin e fundit, madje duke e kaluar edhe “Barbie”

'Traileri' i filmit “It Ends With Us” është ndër më të shikuarit në vitin e fundit, madje duke e kaluar edhe “Barbie”

Magazina
Kalo në kategori