LAJMI I FUNDIT:

Dafina Zeqiri dhe Elgit Doda paralajmërojnë duetin e parë bashkë

Dafina Zeqiri dhe Elgit Doda paralajmërojnë duetin e parë bashkë

Kantautori i njohur shqiptar, Elgit Doda ka zbuluar se po vjen në një bashkëpunim të ri me një prej artisteve më të suksesshme të estradës.

Në një postim në Instagram, këngëtari ka njoftuar se është drejtë finalizimit të një dueti me Dafina Zeqirin.


Elgiti ka postuar disa imazhe ku shihet përkrah Dafinës, duke lënë të nënkuptohet se ato janë shkrepura nga xhirimet e videoklipit.

Foto: Elgit Doda/Instagram

“Si mua je ti”, ka shkruar artisti në mbishkrimin e fotove, ndërkohë të njëjtat u shpërndanë edhe nga Dafina në faqen e saj të Instagramit.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Kujtojmë që edhe ky vit ka qenë mjaft aktiv për të dy këngëtarët, Dafina ka sjellur disa projekte muzikore, shumica prej të cilëve bashkëpunime.

Ndërkohë, edhe Elgiti përveç atyre solo solli edhe duetin me këngëtarin Ermal Fejzullahu “Sot”. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Giti (@elgitdoda)

Në trend Magazina

Më shumë
Egla Ceno, fituese e Big Brother VIP Albania 3

Egla Ceno, fituese e Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Shpërthejnë komentet negative, menjëherë pas eliminimit të Meriton Mjekiqit nga gara

Shpërthejnë komentet negative, menjëherë pas eliminimit të Meriton Mjekiqit nga gara

Magazina
Përfundon edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania me Eglën fituese - gjithçka që ndodhi në natën finale

Përfundon edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania me Eglën fituese - gjithçka që ndodhi në natën finale

Magazina
Surprizë madhështore: Egla Ceno dërgohet në teatrin e Elbasanit, për të parë një shfaqje teatrale të organizuar në nder të saj

Surprizë madhështore: Egla Ceno dërgohet në teatrin e Elbasanit, për të parë një shfaqje teatrale të organizuar në nder të saj

Magazina
Egla Ceno një hap para drejt fitores në BBVA 3, eliminohet Romeo

Egla Ceno një hap para drejt fitores në BBVA 3, eliminohet Romeo

Magazina

"Ka qenë një ndër momentet më të vështira për ne", babai i Meritonit flet për herë të parë për Ilnisën dhe nominimin e fortë me Eglën

Magazina
Kalo në kategori