LAJMI I FUNDIT:

Dafina Zeqiri publikon një pjesë të shkurtër nga dueti me Elgit Dodën: Nuk do të shpëtoni pa vuajtur edhe këtë verë

Dafina Zeqiri publikon një pjesë të shkurtër nga dueti me Elgit Dodën: Nuk do të shpëtoni pa vuajtur edhe këtë verë
Reklama

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri ka qenë tejet aktive dhe këtë sezon verore.

Ashtu siç kishte paralajmëruar projektet nga ajo ishin të shumta dhe një të tillë pritet që ta publikojë së shpejti.


Pas bashkëpunimeve të suksesshme me Yll Limanin, Getoar Selimin e Alban Skënderaj, artistja tani po sjell një duet me kantautorin Elgit Doda.

View this post on Instagram

A post shared by Giti (@elgitdoda)

Pak ditë pasi njoftuan për bashkëpunimin, Dafina në një postim që ka bërë së fundmi në rrjetet sociale ka ndarë një pjesë të shkurtër të këngës.

Dafina Zeqiri dhe Elgit Doda paralajmërojnë duetin e parë bashkë
Lexo po ashtu Dafina Zeqiri dhe Elgit Doda paralajmërojnë duetin e parë bashkë

“Nuk do të shpëtoni edhe këtë verë pa vuajtur pak, “Si mua”, X Elgit Doda, të premten, ora 18:00″, ka shkruar Dafina në mbishkrimin e postimit.

View this post on Instagram

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Natyrisht, të shumtë ishin fansat që reaguan me komente të ndryshme, të cilët me padurim presin një projekt të ri nga këngëtarja.

Ndërkohë, përveç punës me projekt, Dafina mbetet mjaft e angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore, kryesisht në trojet shqiptare. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

Magazina
Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Magazina
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Magazina
Blero tregon vuajtjet kur erdhi nga Suedia, tentonin ta largonin me çdo kusht nga tregu i muzikës

Blero tregon vuajtjet kur erdhi nga Suedia, tentonin ta largonin me çdo kusht nga tregu i muzikës

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Kalo në kategori