LAJMI I FUNDIT:

“Sot”, kënga më e re nga Elgit Doda dhe Ermal Fejzullahu

“Sot”, kënga më e re nga Elgit Doda dhe Ermal Fejzullahu
Foto: Screenshot/YouTube

Këngëtarët e njohur shqiptarë, Elgit Doda dhe Ermal Fejzullahu, kanë prezantuar sot (e premte) këngën e re.

Projekti i tyre muzikor mban titullin “Sot”, i cili vjen i kompletuar edhe nga ana vizuale.


Teksti është shkruar nga vet artistët në bashkëpunim me artistin Romeo Veshaj.

Foto: Screenshot/YouTube

Miksimi dhe masterizimi ndërkohë u realizua nga Marenglen Boja.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Videoja ndërkohë u bë nga Fullmoon Production.

Foto: Screenshot/YouTube

Ky është dueti i parë i Elgitit dhe Ermalit që besohet se do të ketë suksesin e merituar nga publiku.

Të njëjtit janë shumë të pëlqyer në zhanret e tyre në tregun muzikor shqiptar. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Heidi Baci shfaqet në ndejën e organizuar pas Big Brother pa Romeon?

Heidi Baci shfaqet në ndejën e organizuar pas Big Brother pa Romeon?

Magazina
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Egla Ceno përmbys rekordet – Videoja e fikjes së dritave të Big Brother VIP shënon shikueshmëri më të lartë se Luiz Ejlli

Egla Ceno përmbys rekordet – Videoja e fikjes së dritave të Big Brother VIP shënon shikueshmëri më të lartë se Luiz Ejlli

Magazina
Bëhen bashkë të gjithë banorët në një festë të organizuar pas përfundimit të Big Brother

Bëhen bashkë të gjithë banorët në një festë të organizuar pas përfundimit të Big Brother

Magazina
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Meritoni mosmarrëveshje me produksionin pas finales së BBVA? Ish-banori habit me veprimin e tij

Meritoni mosmarrëveshje me produksionin pas finales së BBVA? Ish-banori habit me veprimin e tij

Magazina
Kalo në kategori