LAJMI I FUNDIT:

Elgit Doda publikon këngën e re “Mërzia” në bashkëpunim me Elain

Elgit Doda publikon këngën e re “Mërzia” në bashkëpunim me Elain

Elgit Doda dhe Elai kanë sjell këngën e tyre të re të titulluar “Mërzia”.

Ky bashkëpunim i tyre është kompletuar edhe nga ana vizuale, e që tashmë ndodhet i plotë në platformën YouTube.


Kjo njëherësh është kënga e parë e producentit të njohur shqiptar nga albumi i tij i ri.

Foto: Screenshot/YouTube

Ata vijnë me një interpretim të mahnitshëm, ndonëse i përkasin zhanreve të ndryshme.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Reagimet e para të fansave e publikut ishin mjaft pozitive, duke e pëlqyer këtë miksim.

Foto: Screenshot/YouTube

Elgiti shquhet për projektet që sjell, të cilat janë bërë hite të padiskutueshme thuajse gjithnjë.

Elai nga ana tjetër si artist i ri premton shumë dhe deri më tani ka lansuar plot hite. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli ndez atmosferën në festën e Big Brother - Egla Ceno i bashkohet në skenë duke bërë 'twerk'

Luiz Ejlli ndez atmosferën në festën e Big Brother - Egla Ceno i bashkohet në skenë duke bërë 'twerk'

Magazina
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Magazina
Bëhen bashkë të gjithë banorët në një festë të organizuar pas përfundimit të Big Brother

Bëhen bashkë të gjithë banorët në një festë të organizuar pas përfundimit të Big Brother

Magazina
Heidi Baci shfaqet në ndejën e organizuar pas Big Brother pa Romeon?

Heidi Baci shfaqet në ndejën e organizuar pas Big Brother pa Romeon?

Magazina
Kalo në kategori