LAJMI I FUNDIT:

Elgit Doda dhe Emra Brah vijnë me këngën e re “Ditë e natë”

Elgit Doda dhe Emra Brah vijnë me këngën e re “Ditë e natë”
Foto: Screenshot/YouTube

Elgit Doda ka prezantuar ditën e sotme (e enjte) projektin e ri muzikor.

Kënga mban titullin “Ditë e Natë” dhe për këtë ka bashkuar forcat me Emrah Brah.

Projekti i dyshes gjithashtu është kompletuar edhe nga ana vizuale.


Foto: Screenshot/YouTube

Teksti është shkruar nga Elinel me miksim dhe masterizim nga Marenglen Boja.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Producimi u bë nga vetë Doda nën drejtimin e The Claudia.

Foto: Screenshot/YouTube

Klipi iu besua produksionit të njohur, Fullmoon Production.

Elgiti ndryshe shquhet për baladat që sjellë, të cilat numërojnë miliona në YouTube. /Telegrafi/